Treść opublikowana przez leewang
-
Czy siatka bagażnika Z Q3 podejdzie do A4 B8?
Już mam ale nie wiem jakie ma do b8 siatka ? Bez rozciągania 67cm na 59cm w tej części bez kieszeni a 40 cm w części z kieszenią, środek 50 cm w miejscu dwóch taśm Może ktoś ma taką siateczkę i mógłby mi podać wymairy do B8 ?
-
Czy siatka bagażnika Z Q3 podejdzie do A4 B8?
Witam, Wiecie może czy siatka na zakupy do bagażnika z Audi Q3 podejdzie do A4 B8 Avant? Nr 8U0861869A Pozdrawiam
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Przeglądałem allegro w poszukiwaniu IC od 3.0 TDI i wychodzi, że wygląda identycznie jak ten do 2.0 TDI (ta sama liczba lamelek, plastikowe boki). Czy jest szansa na wrzucenie foto poglądowego czym się różnią IC 2.0/3.0 TDI w b8/b8.5 ? Skoro wchodzi p&p to rzeczywiście szkoda nie zmienić przy takich cenach używanych;) W tym poście masz fotkę 2.0TDI vs 3.0TDI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263113-jaki-wydajniejszy-intercooler-do-20-tdi-cr/#entry4126809
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A jak z tym imbusem w roczniku koniec 2010? BTW. Dużo trzeba pracy żeby się dostać do tego imbusa i sprawdzić w jakim jest stanie?
-
B8 TrOOOOp
Z tego co wiem to w avancie zderzak poliftowy wchodzi p&p. Do sedana jest problem bo zostaje duża szpara.
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
To jak taki popularny temat to może by go podpiąć ? Dźwięki z silnika wydobywają się różne, a nie będę wertował całego forum, przesłuchiwał filmików i porównywał czy to może mój dźwięk czy może jakiś inny. BTW już dawno po temacie więc Twój post jest całkowicie zbędny
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
Dzięki wielkie Sensei !
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
Dzięki BTW Gdzie wymieniałeś bo widzę że z Trzebini jesteś to nie daleko, może masz jakiegoś dobrego mechanika? Kupiłeś rolkę INA czy coś innego? Możesz mi napisać jak to się dokładnie nazywa? Napinacz paska klinowego czy jakoś inaczej?
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
Faktycznie podobny dźwięk, ona się tak rusza na boki? Ma się tak ruszać? Koniec końców wymieniłeś tę rolkę i cisza?
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
firefighter79 no to mnie uspokoiłeś. Wiesz jak to się człowiek nasłucha to później nie wiadomo co mu się tam w głowie urodzi
-
Dźwięk 2.0TDI CAGA - czy ok? Stukanie, gwizdanie?
Witam, Od kilku miesięcy jestem posiadaczem A4 z silnikiem 2.0 TDI CAGA. Od kilku dni wydawało mi się że na niskich obrotach między 1000-1800 jak powoli się jedzie to najbardziej to słychać, takie jakby piszczenie, gwizdanie? Nie wiem właśnie czy to turbina czy coś innego. Żeby sprawdzić czy słychać coś pod maską otworzyłem maskę i dziewczyna przycisnęła gaz na 1100 obrotów, nagrałem filmik jak to u mnie słychać. Czy to normalna praca CAGA? Czy coś tak dziwnie stuka czy mi się wydaje? Jakieś 1000km temu zalałem nowy olej, wymieniłem filtry. Olej teraz jest przy max. Z ciekawostek to jakieś 8tyś km temu w ASO Audi w Niemczech został założony nowy silnik (bez osprzętu). Wcześniej jeździłem AVF to wiedziałem jak chodził, tutaj CR i jeszcze nie mam tak wprawionego ucha, jak ten silnik ma chodzić, dlatego powiedźcie mi czy wszystko jest ok? Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli o mnie chodzi to dowiedziałem się że w okolicach października powinienem się zgłosić na zmianę softu. Także trzeba jeszcze trochę poczekać, nie wiem czy to zależy od rocznika czy od czegoś innego, może najpierw idą roczniki 2008.
-
B8 TrOOOOp
Ciekawe jak to jest z tą akcją serwisową, wpisałem sobie tutaj ( http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html) mój VIN i pokazało mi że moje auto jest objęte akcją serwisową. Chyba jutro podjadę do ASO i zapytam jak to wygląda.
-
B8 TrOOOOp
Jak będziesz miał temperaturę na liczniku w granicach 90 stopni to wyłącz samochód, wciśnij kluczyk bez sprzęgła, podnieś maskę i wsiądź do samochodu. Następnie odpal na mmi poziom oleju, powinien wyświetlić się komunikat żeby poczekać około 2 minuty na pomiar. Trzeba patrzeć na FIS i po około 2-8 minutach na FISie pojawi się info o oleju, nie będzie ono cały czas wyświetlane tylko może 15-30 sekund.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam i nie miałem problemu ze stabilnością Wszystko co chciałem to pokodowałem bez żadnych problemów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, może ktoś zajmuje się ubezpieczeniami? Potrzebuje wykupić jak najtaniej OC do lawety
-
B8 TrOOOOp
Z diesli polecam CAGA i CAHA po 2010, podobno już wszystkie bolączki wieku dziecięcego zostały poprawione. Cena w zależności od rocznika ja szukałem od 2010 tyle że w Niemczech to wiadomo że auta trochę droższe niż u nas, ale za ZADBANY s-line z przebiegiem poniżej 200.000 trzeba było zapłacić między 12.000-13.000 euro. Znajdzie się też tańsze egzemplarze, ale ja się nie wypowiem bo sam szukałem od 2010 więc nie orientuje się w cenach niższych roczników.
-
B8 TrOOOOp
Zgadzam się, jadę na 4 tak około 1800 obrotów a pokazuje żebym wrzucił 6 bieg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne to tu: https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047 ?? Tak tutaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne
-
B8 TrOOOOp
Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam Ja mam kumpla w Niemczech to zakupił dla mnie komplecik a to był orginał czy zamiennik?? i czy istnieje opcja by zamowił jeszcze 1 taki komplecik ?? Zakupił dokładnie ten zestaw który wstawiłem z ebay, chyba to jest z serwisu VW, w każdym razie oryginał. Mogę się zapytać czy kupi jeszcze jeden komplet.
-
B8 TrOOOOp
Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam Ja mam kumpla w Niemczech to zakupił dla mnie komplecik
-
B8 TrOOOOp
Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc
-
Skradzione
Było, jednak samochód był po paru modyfikacjach przez co wartość z AC jest dużo niższa od faktycznej.... Z ciekawości, miałeś jakieś dodatkowe odcięcie czy tylko to co fabryka dała z zabezpieczeń?
-
Co to za felga?
8K0601025BT