Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruszyna29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kruszyna29

  1. tak jak piszesz 1 jest od rozrządu
  2. kruszyna29 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    [/color] [/color] Diesel jak ma turbo to od razu nie robi go silnikiem średnio-obrotowym, w ciężarówkach maż turbo diesla, a silniki są nisko-obrotowe. Ciekawe jak byś jeździł benzyną z turbiną.
  3. kruszyna29 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    Ile masz tam koni ? 130 ? Jeśli tak to 4,6l przy 130km/h to coś źle wyliczyłeś. Wyliczyłem że wyszło ci 63,5 litrów a to nie pełny zbiornik. Mi przy tej jeździe,(mam lekką nogę) i z tymi samymi kilometrami przy 130km/h wyszło z fisa 5,6L Więc to twoje 4,6 mi nie pasuje. dobrze wyliczył u mnie wychodzi podobnie AVB 100KM, te silniki bez piłowania w trasie tyle palą, a że napisał na zbiorniku to nie znaczy że wyjechał paliwo do zera bo kto tak robi ? osobiście jadę zatankować jak zapali się rezerwa na fis nie patrzymy bo on przekłamuje w górę lub w dół, u mnie pokazuje w górę ~ 0,2l/100km więcej niż mierząc od tankowania do tankowania
  4. kruszyna29 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    fajnie się czyta opisy spalania na 100km jak ktoś nie może uwierzyć że czyjeś auto może palić tyle co podaje fabryka tak miałem A4 B5 1,9 TDI 115KM średnio ~6,5l/100km, zimą ~ 7,5l/100km koła 195/65/15 tak mam A4 B6 1,9 TDI 100KM średnio ~ 6,4l/100km, zimą ~ 7,3l/100km koła 195/65/15 lato i zima trasa do Essen (Niemcy ) 4,7l/100km jazda do 130km/h (w nocy) klima of , 2 osoby trasa Września-Zakopane 4,5l/100km jazda z prędkością raczej przepisową + 10km/h 3osoby trochę bagaży, klima on jak jeżdżę, obrotomierz do max 2600obr/min przy zmianie biegu bez wciskania gazu do podłogi-gdybym przytrzymał gaz dłużej to obroty osiągnęły max do 3000obr/min (sprawdzałem), niskie obroty-wysoki bieg(jeżeli można-bez męczenia auta) wszystkie dane mierzone na tym samym dystrybutorze, lane do automatycznego odłączenia pistoletu
  5. i babka ma racje, gdyby paliwo było kiepskie to miałbyś problemy również podczas jazdy a tekst z kamazem rozbawił mnie do łez-gościu przedtem jeździł chyba na odbarwianym opale kwasem siarkowym i to on mu zjadł kamaza a nie paliwo z shela i to z nowej stacji osobiście tankuje na shelu raz też wlałem v-powera i zero problemów
  6. rolka prowadząca jest w obu typach rozrządu, jedyną różnicą jest napinacz i czy jest miejsce - wycięcie pod nowszy typ napinacza a kurcze w nowszym typie rozrządu rolka jest niżej
  7. 1 link - sprawdzasz numer części 2 link - sprawdzasz cenę w serwisie 3 link sprawdzasz czy są zamienniki i wszystko działa ja też wymieniłem pompę bo miałem Luka i była luźna końcówka na wężyk, jak też były wycieki cena uszczelek zbyt wysoka, aby je wymienić, kupiłem na Allegro za 100zł używkę Bosha z młodego auta i śmigam na niej do dziś
  8. IFI :: http:/http://www.getem.pl/ LIPIEC
  9. A kto wam zabroni wbijać pieczątkę w książce serwisowej z zakładu w którym serwisujecie auto i to też wygląda wiarygodnie, a taniej jak w autoryzowanym serwisie.
  10. czy wszystkie 1,9 TDI B6 miały tą nagrzewnicę elektryczną, bo u mnie lusterka były ze zwykłymi wkładami, musiałem wymienić wkłady na grzane-instalacja była przygotowana-kabelki były w lusterkach
  11. no fakt tu też ala zaworek jutro zobacze jak to wygląda u mnie
  12. w pozycji 9A jest 8E0199547 dla silnika AVF i AWX czy macie takie coś
  13. jak będziesz przestawiał to zaznacz jak masz teraz abyś widział o ile przestawiłeś ta zmiana mapy wtrysku w jakim celu?
  14. według mnie masz rozwalony rozrząd - przestawiony synchronizacja pokazuje opóźnienie, a początek wtrysku masz przyśpieszony jeżeli źle napisałem to mnie poprawcie tak jest u mnie
  15. wiem ze AVB jest na pompkach bo taki silnik mam - poprawiam błąd - nie sprawdzałem
  16. sprawdź kąt synchronizacji wygląda na za późny zapłon
  17. dzisiaj przestawiałem kąt synchronizacji- moje spostrzeżenia: kąt 0 , taki miałem spalanie 0,6 l/h bez odbiorników korekty na pompkach od -1,27 do +0,3 kąt -2 spalanie 0,8 l/h bez odbiorników korekty na pompkach od -1,7 do +0,3 kąt 2 spalanie 0,4 l/h bez odbiorników korekty na pompkach od -0,27 do +0,2 auto pali na tyk
  18. interesuje mnie co uszczelnia tłoczek pod tą membraną, jakieś fotki
  19. znalazłem fotkę zamieszczoną przez "sztomel" mało z niej widać ludzie egr wywalają z auta, wymieniają a nikt nie patrzył co tam jest w środku?
  20. tak ale dalej co uszczelnia tłoczek, jakaś tulejka która się wyrabia i cieknie czy może coś innego
  21. Tak zgadza się na aftermarket idą części które nie mieszczą się w tolerancji zadanej przez producenta-odbiorcę części, ale ile części można robić poza tolerancję jeżeli potrzeba na pierwszy montaż. I jeszcze jedno to co sprzedają w serwisach to też jest aftermarket. Jeżeli egr za 400zł z allegro wytrzyma mi ~ 200 000 km to poco przepłacać i brać "ori" za 650zł lub więcej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.