Treść opublikowana przez duffy
-
Spocik Lubuski :)
coś mogę spróbować... może się uda bede wdzieczny - wrecz zajebis##** ze wzgledu na pogode to chyba pod carrefour'em dzisiaj ??
-
Spocik Lubuski :)
"zbada" mi ktos autko na spocie bo mi juz rece opadaja raz turbo dziala raz nie ...... :/
-
fajna gierka
jak sie jedzie ta ciezarowka ?? ja nie moge zdarzyc ??
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?
http://www.allegro.pl/item738102390_audi_a4_b5_zawieszenie_gwintowane_nowe.html według opisu wygląda ze tak tez to widzialem ale nic nie pisze o sprezynach tylko jest napisane przednie i tylne kolumny gwintowane tak w komplecie bylo wszystko sprezyny odboje oslonki i oczywiscie amorki z kluczami - ze starych czesci zostaly tylko gorne gniazda i z tylu taka tulejka i podkladka
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?
no tego to ja nie jestem w stanie wyliczyc jesli boisz sie ze bedzie za twardo to napewno nie bedzie auto na komforcie nie stracilo za wiele z drugiej strony na nierownosciach tyl tez nie dobija maslo maslane ale jest twardo ale nie za twardo wiec jak dla mnie ok
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?
wlasnie od wczoraj tocze sie na tym zawieszeniu .... ja ma 17" i opony 225/50 i jest ok zawieszenie jest skrecone tak ze od kola do blotnika jest centymetr przerwy ...... jak dla mnie fajnie - nie jest mega twardo ale jest duzo duuuuuzo pewniej niz na serii no i duzo ladniej zobaczymy jak to bedzie wygladalo po czasie ale z tego co pisza na forach np golfa to naprawde te zawiechy daja rade na naszych drogach - ja w rejonie mam raczej dobre nawierzchnie wiec mam nadzieje na dlugi okres uzytkowania wymiana ori na technixa okolo 5 godzin roboty wszystko fajnie pasuje pozdro
-
[B5 1Z] Problem z czujnikiem N75
spoko - pojalem o co chodzi napewno jutro odszukam sobie tego manuala i wszystko sie sprawdzi ale wiiem juz o co kaman przynajmniej
-
[B5 1Z] Problem z czujnikiem N75
czyli tak jak jarek3251 pisze czujnik ten pokazuje tylko ze cos jest nie halo tak a winien jest zawor n75 ?? wiec jestesmy juz w domu komp wyrzucil blad wlasnie czujnika a jak zapytalem co w takim razie do wymiany to pokazal mi ten zawor tylko zle mi to nazwal czyli wszystko uklada sie w jedna logiczna calosc - czyli szukam zaworu n75 do 1zeta czy sklepy motoryzacyjne maja takie rzeczy czy raczej allegro /aso ? ? przepraszam za to male zamieszanie ale w kwesti turbo to jeszcze swiezak jestem jutro zajme sie szukaniem odpowiedniej czesci zamiennej i zobaczymy czy nastapi uzdrowienie jak narazie panowie dziekuje bardzo a pozniej zobaczymy co dalej i oby juz nic
-
[B5 1Z] Problem z czujnikiem N75
widze ze tez masz 1z ... n75 to to ustrojstwo obok obudowy rozrzadu (jak otworzysz maske to po lewej stronie) z ktorego wychodza 3 wezyki i 2 pinowa kostka tak ?? prosze lopatologicznie bo juz naprawde zglupialem a jesli przerabiales ten problem to bede naprawde wdzieczny za wskazowki.... zaczynam lapac o co chodzi i coraz blizej jestem uzdrowienia [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:32_________________________________________________size=1]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:26[/size]_________________________________________________a tak a propo piszesz o czujniku cisnienia doładowanego a w opisie o n 75 ja juz sam nie wiem jk co sie nazywa - tak mi powiedzial podobno specjalista elektryk a nazwe tematu to chyba mod zmienil
-
[B5 1Z] Problem z czujnikiem N75
czyli co kolego radzisz - wymontowac czujnik - sprawdzic numery i zamawiac inny tak ?? powinno zagrac ??
-
[B5 1Z] Problem z czujnikiem N75
panowie ostatnio 1z mmi nie domaga turbo raz dziala raz nie wiem ze jest troche podjechane i leje juz olejem bo sporo go bylo w intercoolerze samochod raz ciagnie raz nie wiec szczelnosc ukladu dolotowego raczej jest ok bo wtedy brak mocy bylby ciagly po podpieciu auta pod komputer wywalilo czujnik cisnienia doladowania w audi narazie technicznie jeszcze za bystry nie jestem wiec co radzicie robic - wymiana tego czujnika ?? http://www.motoallegro.pl/item738620789_czujnik_cisnienia_doladowania_egr_1_9_tdi_90km.html to jest to ?? od vw pasuje czy wymontowac swoj i sprawdzac numery ? ewentualnie gdzie kupic nowy ?? koszt w ASo ktos sie orientuje ?? pozdrawiam i licze ze w koncu ktos mi pomoze
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
co masz na myśli? za mocno migają i widać w kabinie? nie za mocno widac pod obudowa te diody, za mocno sie odznaczaja i mi sie to nie podoba ale to tylko moje zdanie wiec bez cisnień
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
ja mysle ze jak bede drugi raz podchodzil do blacharki auta to zlikwiduje boczne kierunki a puki co mam takie jak 2 ktore pokazal davidoff tylko lekko przyciemnione ledy dla mnie lipa bo za bardzo je widac wewnatrz
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?
ja wlasnie czekam na paczuszke z gwintem ta-technix sprzedaje je koles z ktorym wczesniej znalem sie z forum GSi-klubu z dostawa do domu za 1030 zlotych normalnie okolo 1100 zlotych ale pewnie kazdemu cos pusci z ceny a wiadomo ze nowe i wiadomo ze z gwarancja napisz do niego jak nie ma na miejscu to napewno da sie szybko zalatwic http://www.allegro.pl/show_user.php?search=karlosastragsi
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
gobi dzieki piękne
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Gobi masz wiecej fotek tej bialej na felach ood lambo bo jak dlamnie to ona jest mistrzowska albo moze link do tematu o aucie ?? moga byc na pw pozdro
-
[ALL B5] Tarcze, czy pomoże ich wymiana by było inne podświetlanie
ale diody pod tarcza sa przeciez biale wiec po wymianie powinno swiecic na kolor tarczy ... mozesz zamowic czarne tarcze z bialymi cyframi i masz jak po lifcie
-
Spocik Lubuski :)
a beda jakies dziewczyny : ??
-
Muzyka w naszych autkach
cos lekkiego i milego przynajmniej dla mojego ucha http://www.youtube.com/watch?v=eNP9-eJnv_E&translated=1 http://www.youtube.com/watch?v=ZRRegWQbJRM http://www.youtube.com/watch?v=QrUC8B8AXhk
-
Spocik Lubuski :)
postaram sie tez byc chociaz fundusze na tegoroczne winobranie mocno ograniczone - czekam na czesci
-
[B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
ok - moze ja czegos nie rozumiem jesli ktos przylozy glowa w szybe to robi sie pajęczynka tak ..... ??? nie widzialem jeszcze zeby od takiego kamyka z posypki drogi szyba posypala sie w proszek stad moje pytanie ale jesli tak naprawde jest to ok - czuje sie uswiadomiony
-
[B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
dlaczego niebezpieczna ??? szyba sama z siebie sie przeciez nie "rozleci"
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
hawaj jak zrobisz tak jak w vento to bedzie mistrzostwo progi to rzecz ktora w b5 najmniej mi sie podoba, nawet te od eski nie sa jakies super fajne ....
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
ale jeszcze troche nizej mogloby byc
-
Spocik Lubuski :)
panowie potrzebuje prawy, przedni elektryczny podnosnik szyby ... najlepiej na dzis, ma ktos moze cos takiego ... ? bede wdzieczny