Treść opublikowana przez skulcz
-
Błąd po wymianie rozrządu
ok a masz może manuala jak je pozakładać??
-
Błąd po wymianie rozrządu
Podpinam się pod temat : Wymieniłem łańcuch ustawiony na znaki według AutoDaty. Odpalił samochód od strzała ale...... się zaczeło. Widać ,że nie pali na jeden cylinder i kuleje na wolnych obrotach. Zobaczyłem ,że na podstawie jest leciutka ryska i czytając temat uważam ,że do wymiany. Wyskoczyły takie błędy: 7144 - Please Check DTC Memory in CAN Gateway (J533) U1008 00 [039] 4527 - Coolant Fan Control Circuit 1 P0480 00 [039] - Electrical Malfunction 2799 - Bank 1: Camshaft A (Intake) P0010 00 [039] - Position Actuator Malfunction 4060 - Cylinder 3 P0303 00 [039] - Misfire Detected 4051 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 00 [039] Przeczytałem i ręce mi opadły :-( Jak poradziliście sobie z problemami z rozrządem. Będę wdzięczy za pomoc , bo niestety w mojej okolicy nie ma fachowców znających sie na tfsi. pozdrawiam
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dodałem 1 i nic.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1 brakowało kodowania wielkie dzieki. Teraz zamykam z pilota , ale nie mogę otworzyć .
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1 . Sprawdzę po powrocie do domu. I dam znak po 16.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W mmi 3g tego nie widzę. .yslalem o zielonym menu. Pomocy !!!!
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W b8 w mmi to ustawisz. Witam. Podpinam się do tematu , tylko gdzie to można ogranąć w MMI ? U mnie nie chodzi ani otwieranie ani zamykanie. Będę wdzięczny za pomoc. Musisz wejsc w setup i masz windscreen czy jakos tak (nie mam auta pod reka) i tam masz (chyba dwie możliwości zmiany) ustawienia ktorymi musisz sie pobawić. Gdzie masz możliwość ustawienia otwierania/zamykania z kluczyka tylko przednich szyb oraz p+t wchodzilem w menu i nic tam nie ma. Widzę opcje blokady centralnego zamka , selektywne otwieranie drzwi i funkcje coming Home. Macie pomyśl jak uruchomić domykanie okien??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W b8 w mmi to ustawisz. Witam. Podpinam się do tematu , tylko gdzie to można ogranąć w MMI ? U mnie nie chodzi ani otwieranie ani zamykanie. Będę wdzięczny za pomoc.
-
2.0 tfsi CAEB rozrzad
Witam. Mam problem z wilkiem wydechowym. Będę musial go wymienić . Czy ktos z kolegów posiada manual jak potem ustawić całość aby nie bylo problemów. I kolejne rzecz szukam wałka o nr 06H 109 022 bj. Będę wdzięczny za pomoc. Czy głowica w caeb i walki są takie same jak cdnc ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panowie dzięki za spotkanie. Milo było porozmawiać. Pz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tylko konkretna godzinę. Jestem na miejscu.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dzisiaj myślałem o spocie. Później będzie sezon i wszyscy zaganiani. Może jakieś spontanicznie spotkanie ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanie dotyczące kodowania . Czy Rnse led ma inne kodowanie jak zwykle. Wchodzę w kanał 131 i wyskakuje nie dostępny. Mieliście coś podobnego. I jeszcze jedno kodowanie mam na angielski język a i tak komendy głosowe nawija po niemiecku. Jak to zmienić ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dzieki juz zadziałał. Jest ok
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Na belce pod deska.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie podlaczylem zewnętrznego Gpsa i nie ma sygnału w Rnse . Czy ktos cos w temacie może pomoc?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To ja mam pytanie z której końcówki wziac sygnał GPS i jak go dostarczyć do RNSa.?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panowie tak z innej parafi. Czy ktoś potrzebuje mapy 2016 ze PL do Rns-a ale nie led. Mam na zbyciu jak coś to info na PW.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Koledzy walczyłem , walczyłem i jednak zamontowałem przetwornik z Proximy + pilot FLO i działa rewelacja. Najlepsze jest to ,że nareście mam zasięg pilota . Home linka łapie mi prawe ze 100 m. Oryginalny pilot dopiero po dojechaniu na 10 m . Wiec same plusy. POLECAM...
-
Kołobrzeskie A4 .........
Postaram się być. Do zobaczenia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie widzę problemu żeby PL wgrać ponownie , przecież to chwila Mass moze link do takiego sofi PL
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy ktoś ma info jak jest z tymi końcówkami w bagażniku? Zastanawiam się czy jak wyjmę lampkę tylną z podsufitki to dostane się do anteny? Ma ktoś wiedze?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam. Panowie zapodałem RNS-a w Led do wersji z radiem Symphony2. Auto jest w wersji USA i miało radio satelitarne. Podłączyłem końcówkę do rns-a tą typu Fakra , ale nie mam sygnału GPS. Natomiast w bagażniku w lewym boczku znalazłem dwie końcówki typu fakra (zielona i brązowa.) Pytanie gdzie będzie sygnał z GPS? Czy ktoś przerabiałe podobny temat? Będe wdzięczny za pomoc.