Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: dzieki... wiedzialem ze na kolegach mozna polegac... to napierd*** sie u Ciebie a trzezwial bede w aucie bede mial naturalne zaslony z pary jak się nap...........sz u mnie to i miejsce na kimke sie znajdzie,po co do auta
  2. Paweł co tak po cichu :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________ mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:50_________________________________________________o widze Madasa zagląda :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Nikuś coś cie nie widze na liście pokoi,czyżbyś nocował na dworze pod namiotem :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________Adaś dostałes info na PW :mysli:
  4. no ładnie na tym samym piętrze z Madaskiem ,Yelo,Fantastic może być wesoło :mysli: :gwizdanie:
  5. a szefostwo co tam dzisiaj działa ze ich nie ma :mysli:
  6. WSZYSTKIM W końcu po robocie :gwizdanie:
  7. ale cisza chyba rabotają wszyscy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________no to i ja będę się zbierał powoli,jakaś kawka obiadek i na szychte :wallbash: :gwizdanie:
  8. Panowie ja chyba będę bez CB bo mnie koleś trochę pod......ił , a kupno jest w planie ale nie teraz :wallbash:
  9. wszystkim których nie witałem
  10. czesc wentylek w pracy czy po pracy? ja jeszcze przed pracą dzis 2 szychta :wallbash:
  11. siema ściemniacze i poeci :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:58_________________________________________________no widzę że troche naskrobaliście jeszcze wczoraj
  12. no ale teraz już spadam do juterka :hi:
  13. no ale trudno was opuścić :mysli: bardzo trudno ...jesteśmy jak narkotyk no właśnie idzie się uzależnic :mysli: :gwizdanie:
  14. no ale trudno was opuścić :mysli:
  15. mam nadzieje że jutro będę miał co czytać :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. :polew: ale nikt Cię nie wygania obowiązki głowy rodziny wzywaja :hi:
  17. przeciez pozegnalem no właśnie tylko Ty no i Adam sie przebudził z transu :hi:
  18. no to teraz mogę iść w piżdziec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. no pewnie ja mówie dobranoc a tu nic ,a gdzie kultura panowie na dworze :mysli: no tylko Nikuś widze oki :mysli:
  20. staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: kumplowi kiedyś w szpitalu wytłumaczyli co to jest kaczka... to jest takie coś co bierzesz między nogi i rżniesz :polew: :polew:
  21. dobra pany układajcie tą poezyje a ja spadam nara :hi:
  22. taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: on jak kolarz jest tylko żeby mu oponka nie pękła bo będa wycieki :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.