Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wlkp. :hi:
-
Spocik Lubuski :)
sorry mój błąd :tongue4:
-
Spocik Lubuski :)
zgadzam się z tobą Nowak w tej kwestii 18 minimum :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:21_________________________________________________ciekawe ilu nas jutro będzie na spocie, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:22_________________________________________________ja będę jutro napewno ,ale z sąsiadem a swoją furkę zostawiam w domu :(
-
Spocik Lubuski :)
tylko o której godzinie to ma byc
-
Spocik Lubuski :)
madas spokojnie,spokojnie pogadamy zobaczymy jeszcze jest czas, a tak w ogóle wszyscy widze że jada a nikt zaliczki jeszcze nie wpłacił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 06:50_________________________________________________a ja juz całość zapłaciłem więc dalej ruszac się pany :polew:
-
[ALL B6] Jak uruchomić kanały TV przez RNS-E
mam przycisk CD/TV ale wduszam inic może nie ma tunera ,podpowiedzcie bo chyba skoro jest taki przycisk to powinien być
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Skromniś Na pierwszym miejscu się wymienił no co? :gwizdanie: od najszybszego ... :decayed: :decayed: a masz pewnosć że od najszybszego :polew: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 06:26_________________________________________________ masz racje BDH jest nie dość że za***iste,pięknie pracuje ten dżwięk ,a przy tym jak za***rdala a jak będzie za***rdalac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Tylko nie zrób mojego błędu i nie pojedź w środku upałów I przed wyprawą na Mineralną upewnij się, że mają już hamownię quattro nie ma problemu bede pamietał,ale w planie mam gdzies wyjazd około marca[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 21:16_________________________________________________ :good:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
dobrze widziałeś sprzedam,ale nie to auto za dobra fura[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:19_________________________________________________ nie ma sprawy jak co dam znac ,ale nie predzej jak bedzie cieplej[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:20_________________________________________________ przebieg z ksiązka i potwierdzony w serwisie z historia
-
[ALL B6] Jak uruchomić kanały TV przez RNS-E
Panowie na temat RNS-E jestem blady i nie bardzo sie znam ,ale pomóżcie mi co trzeba zrobic żeby odbierało kanały TV u mnie w aucie bo nie wiem ,.Jeden koleś ma a6 i mowił mi ze u niego TV zaczęło dzielac jak jakis facio złamał mu kody.Podpowiedzcie mi czy to prawda i gdzie to moge ewentualnie zrobic i jak sie do tego zabrac. :hi:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Krótki opis.Audi A4 2.5 tdi 2004r. quattro . Wyposażenie oprócz skóry której zbytnio nie chciałem, elektrycznych siedzen których nie ma to reszta na wypasie włącznie z dużą navi RNS-E, a najwiekszy ból to Ze ma soczewy a nie xenony. Zdjęcia terazniejsze jak jest teraz;,,,,,,Tak jest a tak ma być;chip by Rogallotti na 200-210 PS,przyciemnione lekko szyby,zawias 20-30 mm., felgi 19 cali a na nie gumy 235/35R19,zderzak tył S4 i moze cos jeszcze pomyśle zdjęcia po zmianach napewno umieszcze. Moim skromnym zdaniem fura ma jeżdzic a przy tym wyglądać :hi:a oto zdjęcia środka a oto wiosenne foty zawias -35mm i fele 18 8,5 cala ET30 ,a na nich gumy 235/40r18 Pirelli pzerro rosso to zdjęcia wydechu zrobionego ,wczesniej nie było okazji i czasu A to pozostałe fotki z dzisiejszego dnia następne zdjęcia niedługo a mody to lusterka chrom IN-PRO , coś z pakietu zewnętrznego zderzak przód s-line ,listwy boczne ,itp.,itd :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
siemka Mucha gdzie ty się podziewasz jak cie nie ma stary :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
a o kogo ci chodzi bo nie czaje stary :polew:
-
Spocik Lubuski :)
ok dzięki stary poszperam na forum to może coś znajde i do zobaczyska za tydzień na spocie ,chyba już będziesz :good: :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
a do B6 jakie można zmieścic orientujesz się i jakie ET żeby nie przycierały 35 standard czy inne Et też ładnie wchodzi
-
Spocik Lubuski :)
no tak a 21 jeszcze lepiej a czy wejda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
to czemu w opisie jest 90 pomyłka czy ka lipa ,zmień opis[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:13_________________________________________________Nowak a chciałes je do swojej maszyny,nie za duze trochu :naughty:
-
Spocik Lubuski :)
stary nie drażnij mnie :wallbash: -jakie i za ile bo ja szukam na razie ale 19
-
Spocik Lubuski :)
a tak na marginesie Nowak jak twój furacz robi sie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 22:03_________________________________________________ma B6 2002 rok i to mnie troche zdziwiło
-
Spocik Lubuski :)
no własnie nowak i tak mi sie wydawało ale kolega kamillo sie chyba delikatnie pomylił
-
Strefa Śmiechu
trzy cudy świata , kula ziemska jest okrągła a ludzie pier**lą się po kątach,2. h*j nie ma nóg a stoi,....3. cipka jest zawsze mokra a nie rdzewieje :polew:
-
Spocik Lubuski :)
kamillo ta twoja fura ma 90 kucy,jak sie jeżdzi nie za mało jak na te bude mocy nie brakuje
-
Spocik Lubuski :)
no tak ale ty masz do chaty kawałek a ja niestety 40 kilosów a na otwartej przestrzeni sypało ostro prosto w szybe a to nie jest komfortowe, ale juz na miejscu troche polatalem bokiem i jest ok :good:
-
Spocik Lubuski :)
no jak tam panowie po spociku bo troche mi sie kiepsko wracało tak śnieg miejscami sypał :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
no to co pany do 18