Treść opublikowana przez ernius
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
tego co ja sie orietowałem to szkody powyżej 70% wartosci auta.
-
[ALL B6] Za niska wycena
A nie masz ksiazki serwisowej od auta?? Sprawa byla by jasna.
-
[ALL B6] Jaki alarm ?
Hm... jak ja przerabialem temat alarmu to tylko dwa alarmy obsluguja CAN SEO i Ampio. Ceny bardzo porównywalne ... od 700 do 900.
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
I jak z tą fotką bo mnie się lewarek wala bo bagażniku .... :thumbdown:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Tez mi sie wydaje ze cos mi ta skodzina okłamuje. Ale moje spalanie 6.5-7.0 przy spokojnej jezdzie to chyba o litra za duzo. Dzisiaj jadac na prostej 6 bieg predkosc 100km/h to chwilowe spalanie wynosilo 5.6 po ustabilizowaniu.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
srednio robie 900km na zbiorniku tzn wskazania na liczniku to 850km przejechane, świeci sie rezerwa a FIS wskazuje mowi ze na paliwie przejade jeszcze 50km. Komputer pokazuje 6.9-7.2 w tych granicach. Predzej mialem Audi A3 tez 131KM i tam spalanie mialem 4.9-5.5 a jezdzilem bardzo szybko. A4 jezdze ostroznie bo wlasnie A3 mialem wypadek ze zwierzęciem ( jeleń ) i narobisz szkód i zadko kiedy jade 120km/h i to moje spalanie wydaje mi sie za duże. Tankuje Shell V-power racing. Wczoraj szwagier przyjechal Skoda SuperB z AWX i pokazal mi swoje srednie spalanie 3.9 na odcinku 30km ( Z bydgoszczy do koronowa ) i mnie całkiem zdołował .... Cos nie tak z autem czy tak maja?? Mam swojego VAga gdyby cos.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
niumara sprawdz czy na drzwiach nie masz nalepki Vmax 190km/h. Ja mam AVF w B6 i mam taka nalepke na drzwich niebieska i w ASO powiedzili ze mam wstawiony ogranicznik predkosci. Nic na niej nie jest napisane ze opony sa do 190km/h. I faktycznie wiecej niz 190km/h na liczniku nie daje rady. Moze masz to samo.
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
Czy ktoś może mi zrobić fotke jak jest schowany lewarek do tej skrzyneczki?? Bo kupiłem lewarek ogrinalny i nie potrafie go tak wlożyć aby można było ten pojemnik zamknąć.
-
[ALL] Co zrobić z hakiem do holowania ?
A zastanawiałeś się dlaczego w niektórych krajach jest zakaz jeżdzenia z hakiem?? Wez tez pod uwage szkody które spowoduje hak dla "sprawcy wypadku". A może kiedys Tobie sie przytrawi uderzyc komus w hak i zobaczysz jakie on potrafi szkody wyrzadzic :wallbash:
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
A poda ktos numer tego elementu?? :wink4:
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
Tez poprosze.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Hm...wymienię olej i filtry może to to :confused4:
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
U mnie ten dzwiek jest slyszalny jak silnik jest zimny to slychac to nawet na biegu jalowym obroty 950 ale nie jest to tak ze slychac caly czas ale np pogruchota 5 sek i 3 sek przerwy. Jak sie silnik rozgrzeje to slychac ten dzwiek jak spadaja obroty tak z 3 tys. Po odłączeniu tego wezyka od turbiny jest cisza. Przebieg 186 tys. W tygodniu wybiore sie do kuzyna do serwisu Skody moze tam cos konkretnego powiedza ewentualnie zrobia.
-
[B6 AVF] Sprzegło halasuje
jesli sprzeglo by sie konczylo to by sie slizgalo ??
-
[B6 AVF] Sprzegło halasuje
Chodzi o półsprzęgło w momencie np jak cofam, albo podjezdzam pod jakis krawężnik.
-
[B6 AVF] Sprzegło halasuje
sprzegło wcisniete na maksa jest cisza, puszczone calkiem tez jest cisza, ale jak na biegu tak na polsprzegle trzymam to slychac takie jakby tarcie. Normalna sprawa czy cos sie zaczyna dziac??
-
[B6 AVF] Odgłosy z turbiny
prosze moderatora o usuniecie tego tematu. dziekuje i sorrka:)
-
[B6 AVF] Odgłosy z turbiny
Chyba zaczynają sie problemy z moim autem ;( Silnik rozgrzany na luzie jak przygazuje tak od 2 do 3 tys obrotow to jak obroty spadaja to turbina wydaje taki dosc glosny "szmer". Mechanik odłączył od turiny cienki wężyk i hałas ustał. Stwierdził ze byćmoze sie jakies łopatki zapiekły. Co o tym sadzic i czy moge tak jezdzic?? Mam vaga swojego gdyby cos.
-
[B6 AVF] Wypinany hak
No i kupiłem:) Orginałny wypinany hak ( sama kula ) z kluczykiem do tego orginalna wytloczka styropianowa i plastikowy dekiel i do tego dostałem takze ogrinalny lewarek do kół ( tez mi go brakowało ) za całość zapłaciłem..................................... 230zł :> :> :> Teraz mam pytanie. Niech ktos mi powie jak schować lewarek, obok koła zapasowego mam skrzyneczke na lewarek ale spedziłem 20 min i nie udalo mi sie go tam wlozyć tak aby można było zamknąć skrzynke. Zrobi ktoś mi fotke??
-
[B6 AVF] Hałas przy przyspieszaniu
Logi statyczne widziales, postaram sie niedlugo zrobic dynamiczne
-
[B6 AVF] Wypinany hak
letallec bo Ty pewnie nie ma kola zapasowego tylko masz zestaw naprawczy. Ja mam kolo zapasowe i mam osobna "skrzyneczke" do lewarka i drugą osobna do kluczy. Dlaczego te haki sa takie drogie 300-400zł Orientuje sie ktos ile to moze kosztowac w serwisie?? [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 17:56_________________________________________________Hm... znalazlem hak ma oznaczenie 8L0 800 495 i sprzedajacy twierdzi ze jest od Audi A4 B6.... Na haku sa takie napisy: 8L0 800 495 2988 ALNSI1 Bedzie czy nie bedzie pasował do B6 z 2002 roku ?? oto jest pytanie:P[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 20:27_________________________________________________Zakupiłem Hak łącznie ze styropianową wytłoczką i plastikowym deklem + lewarek za 230zł. Hak nieużywany. Myślę że dobry zakup zrobiłem Dam znać czy pasuje.
-
[B6 AVF] Hałas przy przyspieszaniu
Hm... przy przyspieszaniu silnik do obrotów 2100-2400 chodzi jak traktor. Później już chodzi normalnie. Prędzej miałem Audi A3 z silnikiem ASZ także 131KM i tak to nie chodziło. Czy gdyby był rozrząd przestawiony były by takie objawy?? Czy vag jeśli zrobię logi pokaże ustawienie rozrządu? Co może być jeszcze przyczyną ?
-
[B6 AVF] Navi Plus i zapis stacji radiowych
Czy ktoś może mi powiedzieć jak pozapisywać sobie stacje radiowe?? Kombinuje i nie mogę dojść do tego.
-
[B6 AVF] Czy da się ustawić na klimatroniku mniej niż 18 stopni ?
A da sie przeprogramować taki z 18 stopni na 16??
-
[B6 AVF] Czy da się ustawić na klimatroniku mniej niż 18 stopni ?
No to może wspólnymi siłami osiągniemy te 16 .... Moje auto to 2002 rok i mam od 18 stopni.