Treść opublikowana przez fusse
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
no na logach to w zasadzie prawie caly program widac,takze mozna podejrzeć spokojnie.
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
dobrze, poczekajmy do wiosny, zrobi fmic wrzuci film.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
o siet, pierwsze widze, zeby wykrecac kolektor ssacy zeby turbo wlozyc:p 3h i wymienione mialem i to z problemami ;p ale sie najebales tam:p wydechowy tez nie bylo potrzeby;p armi przesadziles:p
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
aaa zapomnialem niezłą zgache mialem w garazu jak juz wszystko zlozylem a nie mialem wezyka zeby zalozyc na gruszke:) naszczescie jakies scinki wezykow sie znalazly i zrobilem taka mala przejsciówke, lekko amatorką zajeżdza,ale to nic:) a wy jak to rozwiązalicie? te przejscie na wężyk?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tak, gwint taki sam jak w srubach kola, ale sruba od kola, grubo nie nadaje sie:p mi staruszek ladna dotoczyl,ale nie mam fot:(
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Byku, lepiej teraz kołuj dobrą srubę i miedziana podkladke zeby zatkac wejscie na czujnik egt. nie mysl,ze bedzie tak latwo:)cciezko bylo znalesc srube, a jak znalazlem w garazu to trzeba bylo ja skrócic:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, mam pytanko, czy ma ktos z was moze zawór n75 z TDI? ten co steruję turbem na kwadratową wtyczkę. czarna obudowa. biała główka. nie wiem czy sie moj sypie czy nie, a szkoda kupować. chcialbym choc na chwile pożyczyć ewentualnie kupic. pożyczyć oczywiscie nie za darmo
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
Kowi, mi chodzilo nie o sylikony, tylko te plastkikowe metrowe wężyki . a strojenie to lajt. robie to "powiedzmy, we wlasnym zakresie" .zaden problem dla mnie wrzucic 51C. Goldik , calego kompa nie mam, ale kolega ma jednego martwego ,z niego podmienie map sensor na dniach, a pozniej wrzuce 51C .[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 19:54_________________________________________________dobrze, zagadki ciag dalszy, porobilem logi na trzech roznych programach. ,a 1.3 bara. 1.48 bara i na serii AFN troche rozpierdziel ,ale ogarnijcie co tu sie dzieje: http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_68328.html http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_68326.html kompletnie nie wiem, map sensor? chyba wymienie map sensor na ten 51c i odrazu n75 jakis kupie na podmianke.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________Ktos by napisal zapieczone kierownice. ale turbo nowe , tydzien czasu. zreszta KKK nie zapieka sie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wybacz Adaś za OT a To wy nie macie u siebie założonych dystansów? ja takie dystanse bym sobie dorobil, nie kupował
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a te dystanse to mówimy przód i Tyl? czyli co, 4 krążki po 10mm i bede zadowolony? Adaś, daleko nie sięgać:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
milo, dzieki Panowie a z tymi dystansami? ;D cos kombinować?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
będzie trzeć jak go na -70/-70 skręce? : te dystanse to ja w ogole nie ogarniam o co chodzi. mam tylko mozliwosc za free dotoczenia sobie takich dystansów, to czemuby nie wykorzystać
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam, pamietasz moze jakie ET mialy te felgi piecioramienne? te co miales na początku? na nie wchodzilo chyba kolo 225/45/17. bo mam wlasnie taki balon na takiej feldze i jak kupie gwint to mysle,czy nie bedzie mi kolo obcierać. zrobilbym sobie odrazu jakies dystanse,zeby auto lepiej wygladalo. jakie w takim wypadku zrobic?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przy gdzies 2100obr-2200obr mam juz doladowanie kolo 1,4 bara i to wystarczy, nie ma jakiegos mega laga. inna sprawa po co wam to szybkie wstawanie? w trasie wbijasz 4 bieg, masz obroty 2-2,5k i masz ogien momentalnie, wiec ja nie rozumiem czegos? wciskacie na miescie 3bieg do oporu i czekacie co sie dzieje? jeszcze pytanie, co to znaczy wstaje? ma juz doladowanie pelne czy zaczyna rosnąć, bo nie rozumiemy sie chyba. Swoja droga, tak dmuchajcie sobie w stare kible typu afn,ahu,1z itd. po 1,6-7bara przy waszych 1800,a nawet 2200obrotach. napewno dlugo posłużą. sprzęglo szczególnie. co do wypowiedzi Piotrka Igo, wiadomo,ze pozniej wstaje i nie ma co do tego zadnych wątpliwosci .tylko kto mądry wciska od 60km na 4 biegu do oporu? przeciez na trzecim biegu mozna do 110 rozpedzic auto.a wstalo byl tyrbo w sekunde, takze nie kumam ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no wiadomo, nie mozna oczekiwać,ze bedzie brd takie jak piczki gt15/17. a jak ktos ma egr to juz w ogole.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przeciez jak nie bedziecie wciskac mocno gazu to doladowania nie ma praktycznie. dla wprawionego, mozna jezdzic tak,ze nic nie dmucha. mowie tu o zmianie map sensora. bedzie walil wiecej o jakies 0,3bara. co do wstawania brd. tak mi wstaje. wciskam tutaj od 1700 obrotow na 3 biegu. momentalnie wstaje. wiec jakiejs mega dziury nie ma, a nwet jak troche pozniej wstaje to i lepiej dla sprzegla, i korbów.
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
a jakie to są dziwne akcje? odciecia? mam, widac na logu i na silniku. na 4 biegu juz odciecia nie bylo. a na logach,ze nie pokaze to wiem, wkoncu map jest do 1,5 bara tylko:) zaloze pozniej mapa 51C ,cos mam przeczucie,ze to rozwiąże moje problemy. btw, wiecie moze gdzie mozna kupic te wężyki podcisnieniowe plastkiowe, co idą dookola komory silnika? wymienilbym wszystko wpiz*ziet, plus silikony, podmiana n75 i wtedy zobaczyl jeszcze raz czy cos sie zmieni .
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
Ale Kowi jakby problem byl w podcisnieniu to brd by sie tak rozbrykało ,ze walilby ponad 2 bary, a widzisz na 4 biegu ladnie trzyma 1,4bara.(na trzecim tez zresztą) ale na 4 biegu juz mnie nie odciął. Szkoda,ze nie macie manometru to byscie widzieli co sie dzieje, jak mi stalo vnt na awxie to widzialem odrazu na manometrze co sie dzialo . ps. a logi swoją drogą to masakra
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
dobra ej, ja dwa dni temu NOWE zalozylem. na manometrze widac,ze nie ma przeladowania, BA! nie ma nawet 1,5 bara ,a na vagu 2570.
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
no dobra, a mechanicznie sprawdzales jakie miales doladowanie w tym czasie? jak wag pokazywac 2570 ?
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
u Ciebie to wiem,ze tak jest:) na dniach bede przelutowywal map sensor na inny, zobacze czy cos sie poprawi. moze te kompy 021CE są jakies zjeban**?
-
[B5 AFN] Zagadka, ktoś zna odpowiedz ? uszkodzony Map sensor?
Panowie zagadka dla kogos doświadczonego. dlaczego pokazuje tak na vagu i dlaczego zbija cisnienie a nie wpada w trybawaryjny? map sensor? log: http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_67814.html film: na manometrze widac,ze nie ma takiego cisnienia, nie ma 1,5bara. tylko prosze bez tekstow ze turbo do czyszczenia. zakladalem nowe dwa dni temu. brd.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie sprecyzowalem sie dobrze, chodzilo mi o puszka->turbo co do sprzegla, nie klęknie, jak bedzie sensowny program i kierownik nie bedzie butowal z dołu na wysokich biegach:)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dolot do turbo w awx jest wiekszy jak w afn, niektorzy przekladaja go, bo niby turbo lepiej wstaje, wiecej dostaje powietrza, ale dla mnie to bzdura.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
bosch nie robi 230. zaraz puszcze strzalke Adam