Treść opublikowana przez fusse
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
BRD na pokladzie Panowie, jest mozliwe,ze brd dmucha mniej jak awx ? awxa mialem na 1,4 ostawionego, a brd dmucha 1.3. sztanga zle wyregulowana? kurde jak to ona to jeszcze raz trzeba turbo wyciagac,bo tam dojscia nie ma w ogole:/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dwumas.
-
[B5 AFN] Jak to jest z tym sterownikiem 028 906 021CE
stary wątek, ale tez sie podłączam, czy ktos potrafi to wytłumaczyć?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a zalatuje, jak mozna nazywac zwyklego tunera Mistrzem, ktory ma takie podejcie. a wiem,ze Adam to nie jedyny przypadek, ale mniejsza z tym. Mistrz jest tylko jeden .
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no ale, Panowie to jak to jest? przeciez to MISTRZ ? czyż nie? :polew:
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
przesuwaj nastawnik w strone auta, patrz na vaga ,az zaczna Ci obroty falowac wtedy poprzestan. przeważnie dawka 2,5mg gdzies mniej = wiecej paliwa.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a Ty Dawid nie planujesz czipa?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
http://i1237.photobucket.com/albums/ff473/410crewdubber/H20i%202011/IMG_1435.jpg a to jaki kolor jest?
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ma wiekszą gruszke fajna nie to co mala gruszeczka w afn gt15
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
spox fura, podobaly mi sie te kawowe fele (chyba taki kolor) bede obserwował, tez kombinuje cos z kolorem felg na lato, ale w srebrnym to wszystko oprocz srebrnych jakos do d*py pasuje :/
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
skoro nie ma tlumika drgań to z jednomasem nie bedzie dzialac? tzn bedzie,ale bedzie bryndza na maksa z wibracjami? w ogole macie jakies doczynienia z porobionym autem i zestawem z 1z'ta? czyli jednomas plus 228 tarcza ?jak to sprawuje, jak trzyma, co z wibracjami ? btw, brd kkk juz w domu niezła locha z niej w porównaniu z gt17 .
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
znaczy ja na swoim przykładzie pisze, coraz czesciej potrafi mi sie śliznąć(nowe 2,5letnie sprzęgło), wiec przyrost km bankowo by pociagnał koszty ja powiem szczerze ze te akcje z sprzeglami nie ogarniam,u jednych w serii pada 240mm,a u innych 228mm po koksach smiga bez problemu z upalaniem. No wlasnie, co mozna wrzucic zeby trzymalo mocniej jak seryjne sprzeglo 1z 228mm? do poprzecznych maja g60, vr6, sprzegla z t4 z mocniejszym dociskiem, a do nas co? [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________ nikt nie mówił,ze bedzie lekko, tez w 400zl chce sie zmiescic
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
nic innego jak zwieksze dawki paliwa vagiem. duzo tym nie osiagniesz,ale zawsze cos tam. przez vag masz maly zakres dzialania, mozesz przesuwać nastawnik az do momentu jak zaczna falować obroty, wtedy troche zwiekszysz dawke, auto bedzie lepiej szlo i tyle w skrócie= bez rewelacji rezystor na pompie lepiej daje rade.
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
od Seba1-2 tutaj z forum.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
pas przedni potwierdzam, 30min i rozkrecony. no dobra moze 45min maks. u mnie czyszczenie turbo, 400zl !!!!
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
AWX seryjnego za tyle sie goni spokojnie najtanszy to znaczy ile? ponizej 500 zł? moze nawet ponizej 400zl za 200zl kupilem fmic z a5 w stanie idealnym ,troche bedzie podcinania zderzaka, ale nie mam halo, to nie bedzie tak zle. mam 200-300zl na orurowanie , bedzie ciezko ,ale dam rade [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________ Dodam tylko tyle że turbosprężarki KKK mają o wiele mniej problemów z zacinaniem łopatek niż Garretty. Ja mam na BRD ustawione 1,6 bara, większość latam po mieście i od ponad 3 lat nie mam żadnych problemów z turbo sprężarką. zobaczymy, dzis zakupilem
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
na forum golfa jeszcze bylo sporo o pompach, ale tam w miedzy wersjach wbijali sobie Ksenon z Arwamem i pozamykali topici, a pisali calkiem sensownie i na temat. Pewny jestes,ze za dodatkowe 500zl odda brd z gwarancja? jak tak to na wiosne wpada brd : ) robie fmic(uwaga, to bedzie chyba najtanszy projekt fmic na tym forum )
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
bardziej jak na wydajnosci, to zalezy mi na bezawaryjnosci w postaci braku zacinania sie lopatek. samochod eksploatuje na krótkich odcinkach, niedogrzany silnik stad czeste problemy . powinienem sobie benzyne kupic, ale bena to nie to co klekot dzieki za informacje Jarol. . ktos cos wie jeszcze wiecej? Sagon ,wybacz za OT
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
taa Sagon, tez mam pomodzoną pompę. Moze Sagon jakis tutorial, image story ? choc na forum paska i tak juz sporo powiedziales; ) na PW jeszcze wiecej hah Armi, w opisie, sprzedam 216 ;D zglos sie do mnie pokombinujemy z programem, po co przeplacac za korekty Panowie, jak juz tutaj tacy fachowcy sie spotkali, pytanie: Czy turbo BRD firmy KKK , ma problemy z zacinajacymi/brudzacymi sie lopatkami? cos mi sie obilo o uszy,ze nie ma takiego problemu,lecz jest jakis problem z wycierajacym sie pierscieniem w turbo, czy ktos cos wie na ten temat? ja teraz tez mam dylemat, czy dawac do turbobogdana i przerabiac na AWX/ARL na grubszym wałku (taki mam w made in italy) czy sprzedac tą za 700zl i dolozyc 500zl i jezdzic na brd. ciagle borykam sie z problemami VGT ,moze taka brd bylaby wybawieniem ?
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
armi w Twoim przypadku lepiej byloby chyba turbo wrzucic lepsze i podlac dobrze,bo zapewne masz potencjal paliwowy jeszcze. tak jak u mnie, wale ostro paliwem,dmucham 1,5 bara i batory i tak zostaje. jakbym dmuchnal 1,7 to byloby si,a tak jest kicha troche. a wiem ze taka pompa ma potencjal,bo jak zamontowalem ja a nie mialem poprawionego programu tylko taki jak na 10mm i 216 to jechalo to okrutnie,ale dym okrutny, problem z szarpaniem silnika,obrotami itd,ale moc byla:) a najelpiej to brd i 230. [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:09_________________________________________________no i zostaje jeszcze przy batorym problem brudzacego sie turbo. poltora miesiaca i do czyszczenia.
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Sagon jest moc na wiosne wrzuce chyba brd i zrobie wkoncu fmic i podjade na hamownie zobaczyc ile wypluje narazie tez nie jest zle, ale batorego mam okrutnego
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
to cos masz z d*py tego elektronika,bo bredzi jak potłuczony. zmien elektronika.
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
jesli sterownik jest 8bitowy to nie ogarnie vgt . jak 16bit to luz. chyba w tym watku byla o tym dyskusja.
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
Gosciu, zapytalem o cos, zmieniles nadcisnienie na podcisnienie?
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
a zmieniles sterowanie z nadcisnienia na podcisnienie? niech przeprogramuje kompa na tego z afna, jak nie umiesz to kup kompa od afna.