Treść opublikowana przez fusse
-
[ALL B5] Wtryski 216 po programie czy zakładać?
wlasnie na programie bedzie niezle dymienie. w programie mapy paliwa sa wysilone aby te marne ori wtryski cos laly, a jak teraz wrzuci jeszcze wieksze wtryski, to dopiero bedzie sie lalo paliwo, a powietrze i dynamiczny kąt bedzie nadal tak samo wysterowany jak na stare wtryski. mieszkanka bedzie zla, bedzie kopcic.
-
[ALL B5] Wtryski 216 po programie czy zakładać?
co za brednie
-
[INNE] VW GOLF AFN
http://imageshack.us/photo/my-images/25/wykresd.jpg/ jeden z najmocniejszych wynikow jaki byl na 216. tylko jest jedno ale, auto ma pompke 11mm w idealnym stanie (107j), chlodnice oleju mocala, duzy fmic z przodu, a awx dmucha 1,5bara. auto jeszcze bez programu wyplulo prawie 150KM,co swiadczy o mozliwosciach pompy. takze z tymi cyferkami Szewczenko nie wyjezdzaj, bo to nieosiagalne.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
i jak?
-
Wakacje - EGIPT - HURGADA i nocne życie
nom , niezly ten co wybrales, ogladalem wlasnie zdjecia. w zeszlym roku bylem w serenity makadi heigh, rowniez to byl nowy hotel i moge go polecicc, zarcie dobre, rafa ladna. hotel zadbany, nikt sie nie zatruł.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
ja mialem lekko poluzowana pompe i tez przeskoczyl mi pasek. odpalanie wygladalo wtedy wlasnie tak jak u Ciebie. pol minuty krecenia i albo zapalil i ursus, albo nie palil w ogole. dopiero zdjalem pokrywe, ustawilem walek i zobaczylem, ze jest przestawiony. nie widzialem nawet kiedy przeskoczyl, no ale ja majstrowalem przy pompie. Sotom dobrze radzi.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
:notworthy:Sluchaj, na zimnym tez mozna sprawdzic kat wtrysku, albo masz na maksa zapowietrzona pompe ,albo kat wtrysku. lub szarpnelo, przeskoczyl rozrzad. jak jest wszystko jak w zegarku to musi zapalic od zakrecenia. skoro masz siwy dym, to kat wtrysku lub przestawiony rozrzad. od zapowietrzonej pompy nie dymi na siwo. albo jeszcze przychodzi mi do glowy problem z dawka paliwa, jak ruszales nastawnik. popchnij go troche do przodu, bedziesz mial wieksza dawke,ale powininen odpalac.
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika po zerwanu paska wieloklinowego.
dla mnie to wyglada na przestawiona pompe. sprawdz na vagu, grupa 000, 2 pozycja. powinno byc na cieplym ok 50. nic innego nie przychodzi mi do glowy. to statyczny kąt wtrysku do poprawy.
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
nie próbuj pobijac rekordów spalania, bo zaraz bedziesz pisal,ze nie idzie samochod wiecej jak 110km/h i lapie notlaufy
-
[ALL B5] Wtryski 216 po programie czy zakładać?
nie musisz koniecznie jechac, choc jak chce by wyciagnac z nich pelny potencjal, to oplacaloby sie podjechac. jak juz ruszasz wtryski to i turbo warto ruszyc. napewno wtedy poczujesz niezly przyrost.
-
Wakacje - EGIPT - HURGADA i nocne życie
Pany , jade do SUNNY DAYS EL PALACIO albo do ktoregos z hoteli TITANIC(ten z licznym aquaparkiem) z biura itaka. byl ktos moze w tych hotelach? dodam,ze do hurghada-egipt.
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
rob , nie zastanawiaj sie. spalanie nie wzrasta. dymu tez sie nie boj, bedzie w normie .
-
[ALL B5] Jak wyjąć gruszkę turbiny ?
tak ostanio chcialem logi zrobic i przy pierwszym zlapalem awaryjny , i chcialem rozruszac , ale mam straszne przeladowanie i koledzy podpowiadaja czyszczenie turbo ale chcialem sie upewnic , wiec to skrzypienie potwierdza koniecznosc czyszczenia turbo ? juz nie samo skrzypienie,co przeladowanie powinno dac do myslenia,aby wyczyscic turbo. jazda z zapieczonym vnt prowadzi do uszkodzenia turbosprezarki oraz moze prowadzic do bardzo powaznego uszkodzenia silnika, zalezy gdzie pusci olej, mniejsze zlo w wydech, wieksze w dolot, a w skrajnych przypadkach moze dojsc do samozaplonu silnika, co prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia silnika, a nawet zapalenia auta:) a co sie dzieje gdy próbujesz ruszac sztanga? zacina sie pewnie? rozruszanie sztangi pomaga,ale na dzien dwa i problem wraca.
-
[ALL B5] Jak wyjąć gruszkę turbiny ?
z racji sposobu zamontowania gruszki w atuach typu a4 czy passat, gruszka raczej na 99% nie ma prawa zardzewiec. skrzypi zacinajacy sie uklad zmiennej geometri VNT. dlaczego ruszales sztanga? zapewne lapiesz tryby awaryjne. a sztanga po podciagnieciu kluczem, nie wraca do swojego polozenia,bo zacina sie, wtedy tez skrzypi? prawda?
-
[ALL B5] Jak wyjąć gruszkę turbiny ?
a ja dodam tylko,ze zapewne skrzypi CI VNT ,a nie gruszka, ja zostaw w spokoju.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- [B5 AHU] Zużyte poduszki silnika?
o ile dobrze pamietam to w ahu byly montowane dwumasy, tutaj ewidentnie problem lezy w ukladzie napedowym . na przyszlosc nie rob tak jak napisales,ze 1,5k obrotow i but w podloge na 5 biegu ,bo zaraz bedziesz mial sprzeglo do wymiany, plus pewnie dwumas jesli go masz.- [B5 AFN] Nierównomierne przyspieszanie
kto kupuje nakretki w aso.... nic nie musisz miec. od kolektora sruby sie dobrze wykrecaja, problem moze byc z wydechem, od niego mozesz zaczac,jest bardzo dobry dostep. nie jest trudno wyciagnac turbo, takze dasz rade.- [B5 AFN] Nierównomierne przyspieszanie
to jak masz to na co czekasz. zrob porzadek z turbo bo takie chwilowe zabiegi na dlugo nie pomoga, a turbo dostanie mocno po d*pie. poswiecisz z kims z 4-5h i robota zrobiona i spokoj na jakis czas.- [B5 AFN] Dziwne zjawisko
od poprawiania pokrywy rozrzad sam nie przestawia sie- [B5 AHH] Awaria jaki silnik zastąpi AHH
ile chcesz Kolego za Twoją pompe paliwa?- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Moja Picza to tylko by jezdzic chciala,a robic to nie ma komu- [ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
tylko zespolone poliftowe, nie baw sie w badziew z allegro! bo bedzie siara,a nie lans.- [ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
z jakiej jestes wsi? mam nadzieje,ze nie blisko mojej, bo to bedzie oznaczac dla mnie koniec lansu- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a jest niezwykly vag? - [B5 AHU] Zużyte poduszki silnika?