Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fusse

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fusse

  1. poduszki silnika wymienil czy co?
  2. tak to ta tasma, ale poszukaj tanszej, napewno cos wyrwiesz, dodam,ze popularna byla w passatach.
  3. bez jaj, widzialem na zegarze ile bylo metrow bo ciapaty pokazywal, nie bylo problemow z nurkowaniem, mimo,ze robilem to pierwszy raz. wiem,ze niebezpiecznie, ale bez ryzyka nie ma zabawy , tylko u ciapatych takie cos jest mozliwe:)
  4. oddaj na szlifierke, ostatnio robilem u ojca turbo to byla na tej powierzchni masakra, oddalem na szlifierke i mysle,ze bedzie ok, sami zobaczcie: powierzchnia po ktorej chodzą kierowniczki, widac wżery, dodam,ze byly górki i doły na powierzchni,a kierownice chodzily tylko w pewnym zakrecie dopóki nie napotkały oporu w postaci górki na tej powierzchni ,samo czyszczenie turbo nic by tu nie pomoglo: tutaj pierscien z kierownicami, tez widac lekkie wżery: a tutaj powierzchnia po obróbce na maszynie, a pierscien po 2h zabawy z papierami sciernymi. a pacjentem byl seat leon 2 2007 rok, po 170k km przebiegu.
  5. mozna, wszystko mozna,tylko czy warto? zamiast na kierownicach skupilbym sie na powierzchni na ktorej one chodzą, czy nie ma wżerów i innych defektow. plus usuniecie katalizatora.
  6. mozna przez sucha, cofasz sie z darlowa do suchej i walisz przez lazy .
  7. na co zwracacie uwage wybierajac hotel? tylko na gwiazdki? ja np szukam takiego z rozbudowanym parkiem wodnym
  8. na nurkowaniu bylem w zeszlym roku,w tym roku tez bede nurkowac.zejscie z butla na 20metrow bez przeszkolenia - bezcenne
  9. jakos w sierpniu, zalezy jak sie last minute trafi
  10. Witam wybieram sie z Panna w tym roku na 2 tygodnie na wypoczynek do hurgady, Czy ktos cos moze powiedziec na temat nocnego zycia w hurgadzie, na jakie balety isc, gdzie nie, na co uwazać. w zeszlym roku bylem w egipcie,ale obok hurgary,to tylko na godzine wpadlem do miasta i byla to dla mnie jakas masakra, z kazdej strony ktos zaczepia, nie wspominajac o biedzie. jaki hotel polecacie? lece z itaki, bardzo podoba mi sie kompleks hoteli LTI Titanic, tam gdzie taki duzy aquapark jest, cos ktos moze powiedziec o nim? ; ) pozdroo !
  11. fusse odpowiedział(a) na Bogus22 temat w 1.9TDI
    z takim zapleczem wiedzy daleko nie zajdziesz. stracisz czas i pieniadze i tak oddasz do mechanika.
  12. chyba swingowanie
  13. jak nie masz kobiety to zabierz siostre i jej kolezanki
  14. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    nie tyle wydajniejsze,co mniej zajechane, poprostu asvy to nowsze silniki, stad mniejsze przebiegi/lepszy stan.
  15. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    a nie mowilem:) w ogole w a4 wystepowal 8bitowy sterownik? w golfach i paskach b4 owszem, ale w a4?
  16. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    poczytaj, dobry temat dla Ciebie: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=382344
  17. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    jak tak boisz sie vnt, to kup T3.
  18. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    podaj nr tego sterownika. a co do pompy z afna, to jest napewno wydajniejsza od tej aff,takze tu tez na plus.
  19. fusse odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    jak 16bit nie ogarnia jak ogarnia. to 8bitowe nie ogarniaja, a jak masz 97 rok to masz napewno 16bit. wrzucaj vnt przerobienie instalacji to wcale nie jest taki duzy problem.
  20. w intercarsie sa po 8 zl te uszczelki, w aso podobna cena. wymieniaj tylko u gory, pod dekielek. mi tak leciala ropa z tego gornego,ze jak dalem ostro gazu to pompa sie zapowietrzyla i silnik zgasl nie ma żartów . edit: wlasnie znalazlem: nr uszczelki pod nastawnik: 1 460 206 305 nr uszczelki pod dekielek: 1 461 015 303 do kupienia w intercarsie Pozdrawiam
  21. czesc Panowie, mam pytanko, bede jechac do bydgoszczy za miesiac i chcialbym przy okazji tam shamowac auto,bo w koszalinie to padaka jest. na necie znalazlem firme superchip, jakis Pan Waldek tam robi auta, mam pytanko, mam juz porobione auto i tylko na pomiar mocy chcialem jechac, byl ktos z was moze? jaki koszt, jaka hamownia itd? dzieki i pozdroo!
  22. zaden pasek jeszcze sie nie kreci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.