Treść opublikowana przez fusse
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kąt wtrysku nie powinien zmienic sie, chyba,ze byl odrazu zle ustawiony, tak jak rozmawialismy przez telefon, na 000 BS ustawia sie kąt. hmm dziwne z tymi srubami, tylko nie popsuj tam nic, bo to glowica jest;p dobra porób logi zobaczymy jak to wyglada
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
aj, nie widzialem,ze Ty masz bene, to moze byc problem:/ o benzynach nie mam kompletnie pojecia. trzeba dzwonic i pytac sie.
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
jak chcesz na cacy, to zaslep egr, wyczysc porzadnie kolektor ssacy, wywal kata, dokonal modyfikacji i jedz na korekte : ) nie zapomnij wrzucic na forum wykres
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
jak one moga sie odkrecic? przeciez tam idzie taka blaszka na srubke i nie ma mocy zeby to sie zruszylo? ale cos bylo czuc przez te 3-5km? daly cos one w ogole? niby przeskok jest dosc spory bo z 0.184mm na 0.205mm.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
podjedz do "TURBO DIESEL" na lutykow 1. zobacz sobie zumi.pl gdzie to jest, tam maja maszyne i Ci sprawdza, nie sa drodzy.
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
zrobilem wydech, kurw** jedna sruba wykrecila sie i wypadla miedzy turbo a wydechem, a druga juz byla w polowie wykrecona... dlatego jakos tak fajnie mi gwizdalo spod maski teraz jest juz cisza jak makiem zasial; )
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
w przyszlym tygodniu mam na pierwsza zmiane, takze fajnie sie ulozylo damy rade; ) Ty masz problem z plecionka, a mi caly wydech zaczal wibrowac i rzęzi tak,ze sie ludzie patrza jak stoje na swiatlach
-
Nimbus Grau Perl Effekt
za wahacze nie mozna zapiac?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
good job z fmic jak juz bedziesz mial czipsa, to wrzuc jakis filmik jak idzie od 0-100, to zrobie tez i porownamy padaki:p
-
[B5 1Z] Szybko gaśnie kontrolka świec żarowych
przeciez napisal,ze cos iskrzylo. albo sprawdz czy podaje napiecie na swiece, albo czekaj do rana i sluchaj czy przekaznik pyknie. ja na twoim miejscu, wypialbym czujnik temperatury g62, spowoduje to,ze swiece beda napewno grzac, przekrecil zaplon, w fajke wlozyl jeden koniec miernika a drugi do masy i patrzyl czy pojawilo sie napicie,albo próbówka mozesz to zrobic. jak iskrzylo to zapewno poszedl przekaznik, ewentualnie bezpiecznik od swiec,ale cos musialo go zewrzec.
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
hehe ale boczki z d*py, ori lepsze byly ciekawe czy mi sie uda go tam wepchnać
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
nom, u mnie np w avancie, na tyle pokazywalo ze mam 40 procent, facet mowi,ze do wymiany, to ja wsiadam do tylu , ponowny pomiar, juz jest 70 procent; ) a final byl taki,ze jak przekladalem springi to widzialem w jakim sa stanie amory i trzymaly ladnie , nawet tloczek do gory szedl sam.
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
prawda lapek, te sprawdzanie na stacji diagnostycznej, to o kant d*py rozbic, jak amor nie wylany i trzyma to jest dobry. nie ma co panikowac, oni w ogole nie wiedza o co chodzi na stacjach. diagnozuja wahacze , a nawet nie wiedza gdzie patrzec... jak tam moje wtryski, wrzuciliscie do auta? :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no i git fajnie turbo gwizdze jak nie ma kata jak wlozylem awxa to juz nie ma takiego efektu,ale na afnie to ladnie dmuchal
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
przejdzie przeglad bez problemu. na mierniku nic nie wyjdzie.
-
[ALL B5] Drgania silnika po wgraniu softu
pokaz te logi, bo cos wierzyc mi sie nie chce
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
jakich wtyczek? poka foto.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
jak ktos jest ogarniety z lutownica to mozna obejsc sie bez wtyczki, no ale tu juz zaczyna sie druciarstwo. trzeba wtedy dobrze zaizolowac.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bo sytuacja wyglada tak,ze ja sam sobie czipa napisalem i ogarnalem, na logach itd wyglada wszystko ok, teraz chcialbym tylko shamowac auto i zobaczyc ile ma koni i momentu i ewentualnie egt jak wyglada. i troche mi szkoda jechac 200km w jedna strone zebby shamowac, a do slupska tylko 70km jest; ) to widze,ze chlopaki jak z koszalina, zrobili 1.8t 150 na 220 i nawet na wykresie tyle wyszlo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sorka Pany,ze powtarzam pytanie, ale moze juz mial ktos przyjemnosc skorzystać z tej waszej hamowni tam w słupsku? nie czipowanie, tylko sam pomiar hamowni. nie chce mi sie gonic do gdanska do Roberta,a slupsk zdecydowanie blizej.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja u tego sympatycznego dziadka tez bylem jak robilem rozeznanie gdzie najtaniej, i dziadek tez panikowal ,ze kupe roboty i tez chcial bodajrze 180zl za ta robote, co jak dla mine to jest paranoja, wyciagnac, wyciac rurke i wspawac nowa.czekaj robil to kolo 45min. dziadek sie nadaje tlumiki spawac w seicento. aha i pamietam,ze chcial mi jeszcze wcisnac jakis katalizator zamiast mojego i mądrzył sie,ze jak wytne to wroce do niego spowrotem zeby go wspawac :gwizdanie: i te glupie pytanie...: po co w ogole wycinac. no ale kazdy wybierze,gdzie woli u czekaja bylo najtaniej ; ) a w jakis sposob to okazal,ze potraktowal Cie jak gówniarza?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a to k**wa, pewnie Ci odda jak sprzeda. przegiecie, czekam na Twoj ruch i ide na policje.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
szczerze,to nie wiem ile bierze Czekaj, cos kolo 100zl za operacje, mi robil po kosztach,ale to inna bajka. on rowniez sciagal opaske i pol wydechu wyciagal, tak jest zdecydowanie latwiej a ma zaklad na szczecinskiej ,naprzeciwko agromy, gdzies na tej wysokosci. jadac w strone szczecina bedzie po lewej stronie, trzeba wjechac za brame i bedzie zreszta sa reklamy. co do kata, to ja nie sprzedawalem,bo mialem jakies gowno wstawione a nie ori kat, dlatego wycinalem. ale mozna pogadac moze kupuje, jak nie to na necie sa ludzie ktorzy sprzedaja, lub poprostu na allegro. jak jeszcze nikt nie wymienial uszczelki pomiedzy turbo a katem to szykujcie jeszcze jakies 15zl na te uszczelke bo pewnie rozpadnie sie w rekach.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak masz zatkany to auto lepiej zbiera sie z dolu, u mnie byla konkretna roznica, oraz jak masz problem z zapiekajacymi sie kierownicami w turbo, to znacznie pomaga zredukowac ten problem, spaliny bez problemu wydostaja sie, a nie osiadaja w turbo. ogolnie same plusy. zaslep jeszcze do tego egr i auto bedzie czulsze na gaz
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jedz do czekaja na szczecinskiej, ja tam wywalalem, profi robota. nie jedz tylko do dziadkow tlumikarzy co przyjmuja na szczecinskiej, ale tam gdzie ten samolot stoi z wospu,bo oni to nie ogarniaja w ogole o co chodzi i chca nie wiadomo jaka kase, na wszystko stękaja,ze dostep c**jowy itd.