Treść opublikowana przez fusse
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
pytanie,czy to cokolwiek wnosi te cisnienie... jak dla mnie to roznice kompletnie nie majace wplywu na wynik, a napewno nie taki wplyw by widocznie poprawic wynik . niech ktos z doswiadczeniem wypowie sie.
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
sam jestem ciekawy jak to zapina, jak bedzie jakis spot kiedys z ladna pogode to karniemy sie; ) zobaczymy czy moj porobiony przezemnie idzie podobnie, choc nie wiem czy jeszcze zdaze na serii, bo kupilem juz suszarke awx.
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
dobrze Krzycho, wynik rewelka zmieniaj suszare i wtrysk i atakuj 160 kuni
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
uszczelke ze splywu oleju mozesz wymienic,ale nie koniecznie. w srodku nic sie nie wymienia. pewny jestes ,ze jest uszczelka miedzy kolektorem a turbo? ja w afnie nie mialem, a napewno robilem to pierwszy raz w tym aucie.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jakis typ na passacie pisal,ze niby da sie, nie wnikam ,bo to i tak bez sensu, ale jak to wyglada w kwestii ciecia zderzaka, ktos juz podchodzil pod taki cooler? waski, a dlugi ; )
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Panowie, zakladal ktos moze z was intercooler z audi a5 Q5 ? w passacie podobno podchodzi bardzo dobrze(ba! podobno nawet mozna pod ory rury go wpasowac! ), jak to wyglada w audi a4? to jego wymiary:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie, bo juz zglupialem z tym zwijakiem, ten zwijak ma byc od wersji poliftowej, czy w ogole jakis inny? czy ktos z was moze kojarzy, czy tasma z audi a6 c5 98rok, duzy klin bedzie pasowac?
-
[ALL B5] [AVG] po wizycie w EcuProject ;)
idealnie Ci moment poprowadzil, git robota! pewnie odczucia pozytywne, co ?: )
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
uuu fajjne! trzaska cyce ta żaróweczka zaraz chyba zamowie sobie ja : ) naskrob fotostory z montazu : )
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
byku,gdzie kupiles i how much? sa cool
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
co Ty chcesz samemu tam wymieniac? tam nie ma co wymieniac, czyscisz i skladasz, nie ma nic do wymiany, co najwyzej to uszczelke na wydech : P
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajne zobacze jak u was bedzie wygladac ; ) zrobie sobie wtedy takie same;p mam nowe lampy w garazu,ale za zimno zeby rezac ;p
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja nie kumam o co w nich chodzi? one swieca caly czas?
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
od kupna auta zrobilem , 20k km i tez wszyscy mowili,ze to sprzeglo sie konczy i trzeba wymieniac. gowno prawda, zrobilem 20k km, mialem chipa ,zero poslizgow, a pedal jak byl twardy tak jest, aaa i na dodatek jak poloze na nim stope, to pulsuje. lapie u góry..
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
dobra mistrzu,mam nadzieje,ze nikogo nie zabijesz. bo chwalic sie nie ma czym,ze 180 po miescie jezdzisz, dla mnie idiotyzm .
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
o o Reniu wlasnie,Ty masz identyko prawie fure jak ja na takich wlasnie felgach, daloby rade zrobic jakis VT na jednym z Twoich zdjec z podpisu, wlasnie z felgami czarnymi ; ) ? mam mozliwosc pomalowania proszkowego po kosztach,ale kolory,to tylko bialy,albo czarny
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a co myslisz, o czarnych felach takich jak miales, te gwiazdy piecio ramienne(chyba) czarne w srebrnym aucie ?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
no no,ja tez czyscilem samemu i nie moglem rozdzielic muszli :/ pomoglo kupno palnika i grzanie 30min calej muszli, wtedy jebn***z gory i gotowe
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
no audi w koszalinie obczaj linka : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170612.180
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
ja tez wrzucilem skrzynke ze wzmakiem do siebie i pukaja dwa suby i nokia i dolozony puka calkiem niezle jak na serie naglosnienie. ale bez offtopa. Krzycho jestes z koszalina, wpadnij jutro na spota
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
ja tez przypadkowo odkrylem suba u siebie ; )
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
wyjedz 15min szybciej dasz rade: D
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez! w italii chyba nie za goraco teraz, co?