Treść opublikowana przez fusse
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
uuu fajnie siedzi! -40/-40 to jest? u mine przod poszedl -40, a tylko tylko -30 i widac roznice:/ musze cos pomyslec by poszedl o ten centymetr nizej. foto za***iste
-
[B5 AVG] Pada turbo jakie inne??
wkladaj awxa i zrob program: ) zamknijcie temat i do kosza:)
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=d20wUDR4y28 ta nuta rozbija mi suty
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
przeciez to jakas kompletna bzdura, i Ty uwierzyłeś w to,czy sie zgrywasz? : ) to,ze ja wyczysciles, czy tam mechanik i to,ze poszly w niej uszczelniacze i puscilo olej to raczej calkowity zbieg okolicznosci, a nie kolektor...co ma piernik do wiatraka.
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
ze co??? co za bzdura? oni Ci to powiedzieli?
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Panowie, ciagle upieracie sie przy synchronizatorach, a mnie sie wydaje,ze to moze byc problem z wybierakiem i luzem na nim. wrzuce tu link do forum passata, gdzie jest fotostory naprawy wybieraka, a problemem bylo wlasnie, wrzucanie 1,2 i wstecznego.problem ten wg autora wystepuje w paskach b5,audi b5 i audi a6c5. zrobi sie cieplej, na wiosne zabieram sie za wybierak i poduszka pod skrzynia i silnikiem. link; http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=86926 fotostory z opisem jest w pdfach.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wracając do tych fajnych felg
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
ale jaja, jest dowód na to ,ze został oszukany.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mmm kozak : ) Adam fajne te fele miales; ) tez takie mam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem Normalnie walka o miejsca jak nic Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca no no , luzny zderzak od roku to ja
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
szkoda faceta, chcial dobrze,to go wydymali na kase. ciezko bedzie wygrac w sadzie, lepiej dokonac samosądu swoja drogą Robert , jaka byla reakcja wlasciciela gdy go uswiadomiles o tym?
-
[INNE] Ford Focus 1.8TDDI problem z rozruchem (VIDEO)
witam nie sprawdzalismy czy paliwo sie nie cofa, zakupimy zaworek i zalozymy, rowniez stawialem na cofające paliwo. auto zaraz po kupnie mialo zmieniony rozrzad swiece no i kąt ustawiony bo dosc twardo chodzi.filtr paliwa rowniez byl zmieniony. odglos taki dziwny to jest jakas niedokrecona oslona ktora pozniej jak widac na filmiku kierowca poprawia i juz chodzi ok, ale w czasie rozruchu to naprawde dziwne odglosy wychodzą.
-
[INNE] Ford Focus 1.8TDDI problem z rozruchem (VIDEO)
Panowie, pomozcie cos doradzic mojemu kumplowi,auto jak w podpisie. problem z odpalenie forda focusa 1.8 tddi po dłuższym postoju. po odpaleniu i zgaszeniu pali juz ok. swiece wymienione, rozrzad wymieniony, statyczny kąt ustawiony. kompresja jest. napiecie na swiecach również sprawdzone. co jeszcze moze byc uszkodzone? dziwny dzwiek pracy silnika i te chrobotanie to niedokrecona jakas obudowa która klepie. temperatura na dworze ok. ~-5stC
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny, prośba o przeanalizowanie logów
jesli sztanga chodzi dobrze i podmiana zaworkow nie pomaga, to jedynie przychodzi mi na mysl zalany,albo uszkodzony czujnik doladowania ktory masz w komputerze. widac,ze odczyt jego jest bardzo dziwny, sprawny zaworek, sztanga chodzi bez problemu a przeladowuje... powiedz czy przy dodawaniu gazu na maksa nie slychac przeladowujacej sprezarki? bo ja charakterystycznie slychac, swiszczy zdrowo... szkoda kasy na mechanika, cos trzeba samemu pokombinowac... zaczalbym teraz od otworzenia obudowy komputera i sciagniecia wezyka i otworzenia samego kompa i sprawdzenia czy jest tam wszystko ok, czy nie jest olejem zalany...
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny, prośba o przeanalizowanie logów
wlasnie Reniu, i jak udalo Ci sie naprawic auto?
-
[B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)
pewnie plecionka Ci drga dlatego buczy : )
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę kompletnych logów!
dynamiczny jest ok. nie czysc turba, tylko wkladaj odrazu wieksze te korekcje to olej temat, wystarczy ze waha bedzie niebardzo i odrazu beda jaja na kanale 13, olej temat, puki nie leja wtryski i nie kopci na czarno to jest ok.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Pany, ta hamownia w slupsku jakas ok jest,czy z d*py? i czy ktos sie orientuje jaka cena i czy organizujecie jakies grupowe hamowania? pytam,bo ta z koszalina to jakas pomylka...Kpowerem bardziej rzeczywiste wyniki wychodza.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wiadomo ,ze do normalnej, ale wiesz jak to jest ;P poznie zółte swiatlo i czasami wchodzi sie na pelnym gazie w zakret...
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a czy taka naciegnieta opona jest naepwno bezpieczna? np przy ostrych skretach....
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kup 225 ,ja mam takie na lato i nie czuje spadku mocy,a tymbardziej spalania wiekszego.. jedynie robi sie twardo i w koleinach nosi
-
[ALL B5] Wymiary przejsciówki przy zmianie turbo z AJM na AWX
Prosze bardzo dla potomnych tokarzy nr spinki : 1J0 145 769 nr oryginalnego oringu: 3C0145117 rysunek z wymiarami: http://img69.imageshack.us/i/06102010202.jpg !!! POMIARY WYKONANE ELEKTRONICZNĄ SUWMIARKĄ STĄD DOŚĆ DUŻA DOKŁADNOŚĆ
-
[ALL B5] Wymiary przejsciówki przy zmianie turbo z AJM na AWX
jak przez koszalin bedziesz lecial, to daj znac, mam taka luzem w domu, to bedziesz mogl wykonac sobie rysunek techniczny, chyba ,ze podam Ci jakos wymiary tutaj. z gory mowie,ze na rysunku technicznym nie znam sie ; )