Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas temu zakupiłem moją Audi A4 z roku 1996, i silnikiem 1.9 TDI AHU. Praktycznie seria, oprócz małych modów które wprowadziłem :>

Wyposażenie po zakupie :

1. Elektryczne szybki x2

2. Klimatronik

3. Elektryczne sterowane lusterka

4. 1x PP

5. Centralny zamek

6. Podłokietnik: przód, tył

7. Wspomaganie oraz regulacja kierownicy

8. elektryczna regulacja wysokości świateł

9. immobilizer

10. Hak

11. Tylnie lampy 1 Lift

12. Podłokietnik: przód, tył

13. Lusterka i klamki w kolorze

Od zakupu zostało zrobione :evil: :

-wymiana plecionki wraz z wyrzuceniem katalizatora

-przednie lampy 2lift DEPO wraz z xenonem 5000K

-pełny FIS, niestety od licznika benzynowego i anglika, ale idzie się przyzwyczaić :cool1:

-białe kierunki boczne

-system Guide me Home stworzony na paskach LED wraz z oświetleniem LED pod lusterkami, i tylnymi światłami. wszystko włącza się po otwarciu samochodu z pilota :rolleyes:

-wbudowana nawigacja w kratki nawiewu :decayed:

-chrom wokół szyb

-ściema szyb

-porządne oświetlenie wewnętrza bagażnika LED

-wyrezanie zamiast popielniczki przedniej, otwartego schowka

-chrom wokół mieszka biegów

-alarm

-postojówki przednie LED

-czujniki cofania

-instalacja głośników w tylną półkę

-podświetlenie tablicy LED

-podgrzewane lusterka

-czerwone podświetlenie nóg kierowcy i pasażera LED

-kompleksowe oświetlenie wnętrza LED

-czujnik poziomu płynu spryskiwaczy w FIS

-felgi 16"

-oświetlenie drzwi białe i czerwone na LED-ach

-regulowana prędkość wycieraczek czasowych

-Podświetlane kratki nawiewu :kox:

-Lampy tył DEPO RED-WHITE

-Duże prawe lustro :kox:

-Kamera cofania

-Tempomat :kox:

-Poliftowe kubełki grzane z elektryczną regulacją lędźwi

-Montaż dolnej rozpórki

-Montaż składanego tylnego oparcia

-Spryski reflektorów :kox:

-Zmiana lampek wnętrza na poliftowe wraz z dołożeniem tylnej

-Wyrezane 4 elektryczne szyby

-Bixenon

jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę :kox:

W planach (jak fundusze pozwolą :gwizdanie:) :

-chromowe ramki na zegary

-grill II lift

-ewentualnie w późniejszym terminie wirus oraz może i inne modyfikacje

i jakieś jeszcze drobnostki się znajdą na pewno :>

A oto fotki:

20110615718.jpg

20110615719.jpg

20110615720.jpg

20110615722.jpg

20110615723.jpg

37d72020732d17afm.jpg

dc7a8035ed2145e9m.jpg

077b26dadc30786em.jpg

Opublikowano

Ładna :good:

Opublikowano

Ogolnie mody w dobrą strone idą jedynie co mi się nie widzi to ten chrom wokół mieszka :sick3: do planów dołożył bym jeszcze zmiane kiery :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A co to :blink: gps w nawiewach :mysli:

:good:

pomysł zaczerpnięty z : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141460.0;highlight=nawigacja+inaczej

ogólnie fajnie sie sprawuje, i nie musze używać przylepca na szybę :naughty:

chrom wokół mieszka narazie zostanie dopuki nie dorwę ORI :kox:

nie wygląda tak źle, szczególnie wieczorem jak pobłyskuje od czerwonego oświetlenia :evil:

Opublikowano

AHU :good:

Opublikowano

AHU :good: dobry silnik mam taki sam, spalanie Cie miło zaskoczy.

FIS :hi: też by mi się taki przydał w aucie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszły nowe felgi, na lato ale przymiarka dziś się odbyła. Foty w pierwszym poście :>

Opublikowano

załóż jakąś ładną kierę, kierunki daj lepiej ciemne - bardziej by pasowały do tego koloru ;)

reszta :good:

Opublikowano

spoko spoko, chrom bym wywalił tylko :) i ją porządnie odpucował, reszta jak najbardziej w porządku :hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________i kiere jeszcze zmienił na s lina :P

Opublikowano

załóż jakąś ładną kierę, kierunki daj lepiej ciemne - bardziej by pasowały do tego koloru ;)

reszta :good:

A według mnie kierunki białe tylko! Ładnie jest jak jest mi się podoba :wink4: Ta kierownica faktycznie nie wygląda za ciekawie jakoś brzydko obszyte... A co do chromu wokół mieszka powinien być taki cienki wtedy by było super :cool1: Pomyśl o chromowanych kółeczkach na zegary efekt konkretny! :good:

Opublikowano
  • Autor

Mieszek wiem że nie za ciekawie, zmieni się na czasie :rolleyes:

Kiere też bym zamienił aczkolwiek koszta takiej duże jak do spodzewanego efektu, te z esy tak średnio mi sie podobają, co innego od RS4 :kox:

Białe kierunki jak dla mnie tez pasują, taki kontrast do ciemnego auta :wink4:

Czekam na dalsze sugestie co możnaby wymodzić jeszcze :>

Opublikowano

no silniczek ladny i malo pali bez awaryjny :notworthy:

Opublikowano

AHU :thumbup:

jesli moge to

-wypoleruj fajke

-hak na allegro

-chrom wokol mieszka na cienszy zamien :gwizdanie:

powidzenia :naughty:

EDIT:

aaaa te cos diodowe na zderzaku to twoja sprawka ? ;( wek

Opublikowano
  • Autor

AHU :thumbup:

jesli moge to

-wypoleruj fajke

-hak na allegro

-chrom wokol mieszka na cienszy zamien :gwizdanie:

powidzenia :naughty:

EDIT:

aaaa te cos diodowe na zderzaku to twoja sprawka ? ;( wek

Hak musi zostać bo jednakczasem może się przydac :naughty:

A diody to ja zakładałem :cool1: Spełniają rolę doświetlenia typu 'guide me home', więc tez raczej je zostawię :>

Poza tym mi się taki pasek podoba :evil:

Opublikowano

masz chociaz jakas przyczepke? taka na ziemniaki chociaz :> moze kemping? :tongue4: a co do tej listwy diodowej, to tesciowa podobna kuchnie doswietla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

masz chociaz jakas przyczepke? taka na ziemniaki chociaz :> moze kemping? :tongue4: a co do tej listwy diodowej, to tesciowa podobna kuchnie doswietla :decayed:

Nie, ale sąsiada mam zyczliwego z przyczepką :decayed:

Ale i tak jak patrzałem jak to jest zamontowane to dośc solidnie i sporo roboty byłoby żeby to wyrzucić, no i zostałaby dziura w dokładce...

Opublikowano

Wszystko co służy dobremu samopoczuciu jest okej.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy doradźcie mi, jakie tylne lampy założyć? Powiem że w grę wchodzą tylko dwa typy, albo ori II lift, albo DEPO RED-WHITE.

Chciałbym bez fanatyzmu "co ORI to ORI", poprostu które sa ładniejsze, które będą posować bardziej do mojego auta? Liczę na szczere wypowiedzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.