Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fusse

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fusse

  1. moze turbinke ma zamontowana http://allegro.pl/turbinka-biturbo-turbina-strumienica-turbo-szok-i1869074206.html
  2. pewnie wiekszosc klekotow z okolicy Twojej nie ma kata, a nie jak myslisz blowoffa. bajer niepasujacy do diesla.
  3. gdzies do 120, jak wbilem 4 bieg. a potem nie wiedzialem, czy gazowac jeszcze czy nie
  4. nie mam auta, w poniedzialek bede mial, ale mozemy sie spotkac patrz:
  5. trzeba bedzie mam ze 170 koni i z 360nm momentu i robie taki sam czas jak Ty przy 144 i 320nm.
  6. juz po programie? dziwne, idzie lepiej jak moj z 216stkami , tlokiem 11mm i 1,5barowym doladowaniu. jakis kit.
  7. tutaj poszukaj jakiego wziac dawce: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=408247&start=0 chyba,ze chcesz to moge Ci sprzedać swoj tlokorozdzielacz z afna, lezy ladnie zamoczony w ropie. tlok i reszta bez skazy.
  8. urwales tloczek i silnik jeszcze chodzil na nim? juz tu jeden byl na forum co tlok urwal,ale on zmienial uszczelki bez wyciagania pompy. nie masz co sie martwic. kup pompe renault z tlokiem 11mm i wrzucaj do siebie bebechy. bedzie lepiej jezdzil
  9. ze 170:p
  10. no dobra, nie chcesz to nie ;] szukaj typka olek_wroc na forach passata, on handluje dosc tanimi i pewnymi wtryskami
  11. wrzuć wtryski 216stki za 700zl i za 250 moge Ci sprzedać profi program wlasnie dla 216stek i turba awx. jestem z koszalina. na takim zestawie bedziesz mial wtedy te 155-160 koni. co do robienia dolotu,to za darmo mozna wyczyscic go ,ale cos wiecej robic to nie ma sensu.
  12. Kierunek Skwierzynka
  13. to bylem ja dziekówa i pozdro dla Ciebie!
  14. jak nie dali rady go ukrasc, to musieli to byc jakies dzieciaki-amatorka. dla kogos kto wie co robi, to tak stary parch jak b5 jest do odpalenia w pare sekund doslownie.
  15. sprawdz miernikiem albo zaróweczka, dotykaj po swiecach i do masy , bedziesz wiedzial czy prad dochodzi na swiece.
  16. nie wiem czy jest sens, wg mnie szkoda kasy i roboty, lepiej webasto wrzucic to napewno poczujesz. ja mialem wszystkie 3 swiece spalone, wrzucilem nowe, sprawdzilem czy dziala, wszystko dziala, ale jakos nie zauwazylem zeby szybciej lecialo cielpo czy cos.
  17. ten kabelek co wrzuciles za 20 zl bez problemu daje rade w naszych audi. nie trzeba nic dokupywac.
  18. nie ma to jak kupic niesprawne auto, ciekawe czy sie w ogole przejechales nim jak je kupowales? co do tematu, zmien mechanika jak sam tego nie ogarniasz, bo jak widac, sam jest on nieogarniety w temacie. a Ty ladnie polecisz z kasa. koledzy mowia,ze przeplywka jest ok, a Ty wymieniasz, to ok, nie pytaj tu wiecej bo i tak robisz swoje. płać i płacz. migajaca kontrolka sugeruje powazniejszy blad silnika. przeplywka i niesprawne turbo nie sa powazniejszym bledem.
  19. nie wiem czego sie czepiasz, ja bym zostawil. lekki overboost nic nie zaszkodzi, wazne ze przy wyzszych predkosciach obrotowych turbo ladnie dmucha. jest dobrze, nie szukaj dziury w calym
  20. no mi jakos z 225 na 195 nic nie spada, czy to na serii czy programie, co zime to to samo. Ba! na zime spalanie rosnie, z 7 na 9-10l
  21. pasuje p&p ale trzeba korekte robic
  22. no dobra fis fisem, ale ile Ci wychodzi przy dystrybutorze? u mnie na kompie jak wciskam buta pokazuje 30-40l/100km , poczym przy normalnej jezdzie pokazuje 10l, 12l, 8l, 3l itd. , a przy tankowaniu okazuje sie,ze spalil 7,5litra po miescie.
  23. no ale czego oczekujesz? spalanie nie spadnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.