Treść opublikowana przez WITT33
-
[ALL B7] BGB TFSI Kontrolka ciśnienia oleju, pomocy
ile auto ma przebiegu ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
być może już taki kupił, widzę po prawej stronie emblemat Stasis, zdjęcia świetne, mam nadzieję że Ci nie zaśmieciłem wątku czerwony wygląda super, musiałem wstawić
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
OZ Ultraleggera oraz BBS LMs i coś dla Ciebie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To brac i cieszyc sie z oryginalu :-)
-
B8 TrOOOOp
oryginalne LEDy tył B8
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To teraz wiadomo dlaczego pękają WITT33 to poka te Twoje lampy w TROOPIE zrobione nie zastanawia Was czemu wszyscy na allegro sprzedawcy "oryginałów" nie pokazują tyłu lampy i czemu wrclaguna przyszła lampa z jasno szarym wkładem (WTF?) http://www.czesci24.pl/index/211/13/290705/a4-s4-b8-sdn-avant-1107-id sklep jest dla przykładu... w opisie nawet podają że to zamiennik jak byk, lampa LED oczywiście będzie ciut droższa ale bez przesady wkład kosztuje grosze (jeśli nawet nie dają z lampą), jak sprzedadzą za 800 komplet to ktoś pomyśli że kupił oryginał a facet jeszcze z 2 stówy na tym ma Polak wie jak zarobić
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
a jest tam bagnecik? bo niektórzy piszą że czujnik poziomu oleju walnięty lub nawet jakiś błąd w MMI. W końcu to elektronika. Ale faktem jest że niektórym rozebrali silnik i faktycznie uszczelnienie jest złe, Audi o tym wie od 2009 roku, rozwiązanie miało być w 2010 roku, nieźle...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zamówisz w ASO i dostaniesz te same lampy z ASO mam w domu, mogę wstawić zdjęcie tyłu lampy, te które są na aukcji to inna bajka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe no wiem oglądałem je, no daj Wam Boże jak działają to zakładać i tyle, oby świeciło... jest chociaż numer seryjny części Audi wybity na nich ? patrzyłeś?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
799 zł juz stoją, ten chłopak co sprzedaje to pewny gość, ja u niego kupowałem lampki Są ORI! http://moto.allegro.pl/kpl-lamp-audi-a4-avant-b8-8k-led-nowe-oryginalne-i1856897070.html wg. mnie nawet nie leżały koło oryginalnych, sprawdźcie po zakupie czy robi je Hella, Made in Slovakia też musi być, wygląd to nie wszystko
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Faktycznie widzę że spalanie oleju w nowych tfsi jest problemem, dealer zawsze może powiedzieć że pisze w instrukcji że spalanie 0,5l na 1000 km jest normalne i do pierwszych 5 tyś km może być nawet większe, problemem są objęte auta o zakresie (którego nie mam) numerów VIN ale chodzi o przepuszczające olej uszczelnienie tłoków więc trzeba przycisnąć dealera który pewnie straci na całym interesie tu pisze co trzeba zrobić żeby nie spalał oleju: Translation (copied from AudiWorld forum) Excessive oil consumption 2.0 TFSI: TPI : 2024604-4 1) Replace the carter pressure controle valve 2) Replace the crankshaft seal ring 3) Software update
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
od siebie napiszę że mam 2.0 tfsi b7 i nie dolewam nawet 10 ml oleju, zawsze jest tyle samo od wymiany do wymiany, brat ma identyczne auto ten sam rok itp wymienia razem ze mną i ostatnio dolał 0,7 l. bo kontrolka zaświeciła ktoś tam może napisze że każdy silnik spala olej ale ciężko się z tym zgodzić tak do końca, kumpel do hondy civic 1.4 dolewał 1,5 litra na 2 miesiące...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
trochę OFF topic ale grześ myłeś i konserwowałeś już auto na zimę ?? mam fajnego fachmana... skóra jak nowa a ja się męczyłem dwie godziny
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Oj coś nie ma wrclaguna na forum, pewnie już montuje Big Turbo Kit :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale co Cię rozczarowuje ? poprostu spodziewalem sie chyba wiecej po tym silniku i tyle (tym bardziej po wymianie turbawy ).Mimo 3 lat roznicy(a wlasciwie nawet i 6 jesli chodzi o sam silnik) w porownianiu do mojego CR wypada podobnie /troszke gorzej - tyle ze ja nie musialem wymieniac turbo No nic ciekaw jestem programu na wersji 170 konnej, nie chce mi sie szukac roznic miedzy tymi dwoma motorami ale obstawiam wlasnie Turbo i ewentulanie wtryskiwacze. (chociaz moze i nie ?? ). 170 wyciąga na seryjnych gratach ok 195-200, wystarczy poszukać na necie czyli jeszcze gorszy wynik bo to z tego co widać ten sam silnik podciągnięty już w fabryce
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
miałem BOVa nie pamiętam jakiej firmy chyba Forge na 99% w GTI 1.8T, działało super tyle że zamiast 8 palił 11-12 litrów, czyli to co już napisane, powietrze odmierzone ucieka ale paliwa daje w stosunku do odmierzonego więc za dużo tak to jest w układzie zamkniętym, wstawiłem filtr K&N i było słychać równie fajnie turbinę jak i seryjny zaworek więc byłem bardzo happy
-
[ALL B8] Czy w Radiu CONCERT z nagłośnieniem ASS jest sterowanie SUBem ?
http://a6retrofit.tripod.com/articles/audimultimediasystems.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja już wiem WRC własnie wyjeźdża z Kraka , dotrze to zapewne opowie co i jak Też wiem ale zostawmy mu przyjemność napisania samemu no i wykresik
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
No ja właśnie na wiosnę założę Eibach PRO -30 i amortyzatory Koni Sport bo naczytałem się o Bilsteinie B6 i B8 wiele złego/dobrego natomiast o Koni wiele dobrego, na stronie Koni jest wyszukiwarka względem modelu więc szybko można znaleźć swój amortyzator. U mnie wyszło 1040 zł przód i prawie 900 tył. Sporo więcej od Bilsteina B8 ale raczej się już zdecydowałem aczkolwiek Bilstein B6 też jest chwalony jako budżetowy system.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no ciekawe ile tam koników przez noc się oźrebi trzymam kciuki o dobre cyferki
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
no proszę, tak się jeździ z przepisami
-
[B8 CAE] Nadeszło Pandamonium w A4
sz kurde no wlazłem na allegro ale jak na złość ani sztuki więc muszę się posiłkować eBay (takie zboczenie) http://http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OEM-Audi-A4-S4-RS4-B8-Chrome-Sport-Pedal-Kit-Automatic-/140594279840?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20bc1275a0 te są dość drogie ale chyba nawet mój kolega miał oryginalne Audi OEM więc mogę zapytać jak coś czy ma do automatu i jaka cena tyle że warto jeszcze z podstopnicą kupić pod stopę to wtedy wygląda nice grzana kierownica jest chyba tylko 4 ramienna, ja nie słyszałem o 3 ramiennej podgrzewanej
-
[B8 CAE] Nadeszło Pandamonium w A4
zmieniłbym tylko kierownicę na 3 ramienną i nakładki na pedały do automatu można fajne kupić, kierunki czerwone widziałem nawet w krajowej b8 2.0 tdi na Grochowie w W-wie aż się zdziwiłem, może ktoś specjalnie sobie zrobił taki tune-up, ogólnie to chyba wersja premium czyli na usa standard. w lepszej dają bang olufsen, navi, kolorowy fis i inne pierdoły ale spox, ważne że quattro i 260 KM można spokojnie zrobić, czy ten czerwony FIS pokazuje chociaż teraz już w B8 chwilowe spalanie czy tylko pozostały przebieg ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
http://shop.achtuning.com/Hartmann-HTTRS-256-MA-M-19-Inch-Replica-Wheels-Audi.aspx
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie wiem czy wiesz ale te zaciski mają dobre 14-15 lat czyli czasy ich produkcji, trochę strach