Treść opublikowana przez lyku23
-
[ALL B6] Nawiew przedniej szyby
ok, czyli to znaczy ze "odszronienie przedniej szyba" dziala z maksymalna sila po odpaleniu spryskiwacza ?
-
[ALL B6] Nawiew przedniej szyby
Dzisiaj rano zaobserwowalem w swoim samochodzie taka rzecz, mianowicie gdy wlaczylem przycisk maksymalny nawiew na przednia szybe ( ten na dole po lewej stronie na wysokosci ogrzewanej tylnej szyby) to powietrze zostalo skierowane na przednia szybe i dmuchawa automatycznnie ustawia sie na maksymalne obroty, i tu wszystko normalnie do momentu, w ktorym wlaczylem spryskiwacz przedniej szyby. Po wlaczeniu spryskiwacza dmuchawa przez ok 10 sek dmucha z jeszcze wieksza sila. Mam pytanie czy u was tez tak jest, a jesli tak to czemu to ma sluzyc ?
-
[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki
a jaka srube wymysliles do dekielkow od alu ?? pochwal sie moze mi sie to przyda bo ostatnio tez zastanawialem sie jak je zabezpieczyc ?? a swoja droga moze wiecie jak zabezbieczyc znaczki bo mi ostatnio wszystkie zniknely
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Goodyear UG 7+ te oponki bardzo mnie zaskoczyly. Zakupilem je miesiac temu i musze przyznac ze sa cichutkie i bardzo dobrze spisuja sie na drodze takze polecam
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
podlacze sie do tematu... u mnie rowniez przy obrotach od 1800-2000 dziwne buczenie i delikatne przenoszenie dragan na kazdym biegu. W pozostalym zakresie silnik pracuje ok, ma swoja moc, na biegu jalowym wszystko ok
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
u mnie byl jeden luzny kabelek, ktory nalezalo podlaczyc do masy i tak zrobilem wpiolem go do kabla masowego od radia i wszystko gra pieknie
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja miesiac temu zakupilem ten emulator : http://www.allegro.pl/item470228474_zmieniarka_mp3_wma_vw_audi_usb_sd_card_mini_jack.html Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go wszystkim Jakosc dziwieku taka jak z plyt (oczywiscie w zaleznosci od jakosci nagranego utworu), pelna obsluga z radia ( w moim przypadku Chorus 2), bardzo latwa instalacja. Emulator wedlug instrukcji obsluguje karty SD do 8 GB, osobiscie uzywam karty 4gb SDHC i nie mam zadnych problemow Utworki mozna przewijac, takze za to duzy plus. I na koniec ciekawostka wedlug instrukcji emulator w radiach audi obsluguje do 6 folderow (6 cd) po 99 utworow, jednak bez problemu mozna stworzyc 10 folderow, ktore radio obsluguje
-
Znaczenie ET Felgi
mam zamiar na zime zakupic felgi stalowe 15 do mojej a4 z 2002 roku. Wedug producenta powinny byc o takich wymiarach 15x6,5 et33, jednak juz w kilku punktach sprzedazy spotkalem sie z opinia ze powinny miec et 45 przy szerokosci 6J. Jakie wedlug was powinienem kupic czy te z et 45 wejda do b6??
-
Odcięcie zapłonu
Witam, tez o czyms takim mysle bo wlasnie zakupilem a4 czy moze ktos sprawdzil w jaki uklad elektryczny mozna zaingerowac, by skutecznie unieruchomic samochod, a zarazem by komputer nie wywalal bledu???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich uzytkownikow. Jak sie pewnie domyslacie jestem nowym uzytkownikiem waszego portalu Mysle, ze pomozecie mi w wyborze mojego wymarzonego autka oraz udzielicie cennych wskazowek, ktore beda przydatne w trakcie jego uzytkowania. Na poczatek poprosze o jakies ciekawe oferty sprzedazy autka audi a4 b6 (najlepiej sedan w kolorze czarnym), silniczek 1,9 tdi (131 km). Pozdrawaim wszystkich