Treść opublikowana przez PILOT_24
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze to jest jakiś pomysł, a ja dodatkowo myślę, że każdy pierwszy powinien postać choćby z 15 min. ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- A tak ap ropo to jest jedna z ostatnich okazji zaprezentowania się jeszcze na alu. letnich. Listopad za pasem i różnie może być. Więc zachęcam na spota jutrzejszego. Pogoda zapowiada się ładna więc może jakieś ładne foty by wyszły.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jutro ja postaram się zajrzeć. Jeżeli nikogo nie będzie to postoję 15 min licząc od 17:00.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o pomoc w skompletowaniu części za rozsądne pieniądze. Wtryski: 0445116029 - nowy numer BOSCH 0445116005 - stary numer BOSCH 03L130277 - oryginalny numer AUDI Pompa wysokiego ciśnienia (wtryskowa): 0445010546 - nowy numer BOSCH 0445010507 - stary numer BOSCH 03L130755 - oryginalny numer AUDI
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Współczucie, http://a4-klub.pl/2-0-202/jazdy-zapalila-sie-kontrolka-podgrzewania-swiec-brak-mocy-266750/index2.html#post3808427
-
Kontrolka świec żarowych
Witam, mi też w audi b8 2008 2,0tdi 143KM CAGA przebieg 109 tyś/KM to padło!!!. Auto jeżdżone i serwisowane ciągle w Niemczech. Przyjechało do Polski na wakacje gdzie spaliło ok. 120l paliwa z BP ultima i podczas powrotnej jazdy do D. zapaliła się kontrolka podgrzewania świec i błąd silnika auto straciło moc i przeszło w tryb awaryjny. Smutna diagnoza: Wszystkie pompy i wtryski do kosza!!! Proszę o pomoc w skompletowaniu części za rozsądne pieniądze. Wtryski: 0445116029 - nowy numer BOSCH 0445116005 - stary numer BOSCH 03L130277 - oryginalny numer AUDI Pompa wysokiego ciśnienia (wtryskowa): 0445010546 - nowy numer BOSCH 0445010507 - stary numer BOSCH 03L130755 - oryginalny numer AUDI
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O prosze Natalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za to foto na facebooku tak reklamujesz? ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- cennika na stronie brak, na PW przesłałem aktualny O jakie konkretne foto na facebooku?? Daj linka na prywie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ponowie VW - AUDI prowadzi akcję serwisową wymiany za free pompo-wtrysków Pizo-elektrycznych w 2.0 TDI - 140KM (nie ważne czy auto było serwisowane i czy ma cofnięty licznik).
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Też cię w otatnim momęcie dostrzegłem. Nie za mocno moje DRL świecą?? Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- A nie widziałem Cię. Pozdro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wybaczcie ale w niedzielę 25_08_2013 tego jeszcze nie było: "Zapraszamy wszystkich na Spoty organizowane w Rzeszowie - najbliższy już 25-go sierpnia o godz 17.00- Parking koło Hali na Podpromiu." widniała jeszcze data 11-go sierpnia.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, Potrzebuję na już "RAMIĘ WYCIERACZKI TYLNEJ" najlepiej z odbiorem w Rzeszowie. NR OE: 8E9955407C PASUJE OD: AUDI A3 2004 - AUDI A4 2001-2008
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jeszcze raz dzięki za włączenie "Grafiki" w 4 kanałowym Parktroniku i innych udogodnień
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też planuję dotrzeć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Grzegorz, Życzę zdrowia twoje żonie i wytrwałości w rekonwalescencji dla was wszystkich. Współczuję.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=_XNrV2gTUOM&feature=endscreen https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MSpimiZJRos
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy ta mapa podejdzie do RNS-E ?? "SEAT Exeo - Europe DVD 2013" "Catalog # T1000-20200" NAVTEQ -Seat - Exeo - 2008 - SEAT Exeo - Europe DVD 2013 -
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wystarczy że się zatrzymasz i otworzysz drzwi i info z fisa znika:facepalm: trzeba od początku włączyć navi:kwasny: Lub zatrzymać nawigowanie i jeszcze raz rozpocząć Więc jak na razie są dwa sposoby. ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 23:59 ---------- Czy rozpracował już ktoś to ?? Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2813654292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie dotrę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzwoń tu: 500064754 mają dobre ceny i szeroki asortyment w tym zakresie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Któro auto zwyciężyło?? moje??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pierwszy (krótki) odcinek autostrady gotowy - Onet Wiadomości
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Było 1 auto czyli ja . A tak na przyszłość to może by wprowadził jakieś zasady dla tych co przyjeżdżają na spot: Np. jak ktoś przyjedzie to niech chociaż postoi 10 minut a nie rundkę strzeli. Bo dojdzie do takiej sytuacji, że każdy objedzie parking co parę minut a spotu nie będzie bo nikogo nie będzie.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Kolego świetne autko, ale podaj jakieś konkretne numery katalogowe tych soczewek i z jakiego: (auta, modelu, rocznika)????
-
Szukam sprawdzonego spolszczenia do navi MMI 2G
Żeby to było takie proste.Pytałem,ale zero odpowiedzi. ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- Poradzę chyba koledze,żeby jednak wziął 400 zeta i zrobił to w jednej z firm w Krakowie,bo nie chce mu uwalić takiej porządnej niuni. Oby nie w "NAVIBMW" jak ci coś spartaczą to będziesz ich szukał w lesie, a oni jak chytry lis odwrócą się ogonem i zostaniesz sam z problemem. Zaufaj mi miałem z nimi do czynienia.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jak się błyszczało to moje Pozdro