Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ja wlasnie zamowilem sprezynki tein -37/-22, jak przyjda i zamontuje to pokaze
  2. :hi: :hi:
  3. a co tu taki spokoj
  4. tralala kotki dwa :gwizdanie:
  5. i co tak ucichlo
  6. :polew: :tongue4: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:16_________________________________________________leza na polce
  7. no na to wychodzi :polew: a Adas i Ive tylko podglądają ledwo nadazam na gg odpisywac tyle poezji
  8. Ja zawsze daje rade [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:38_________________________________________________ gdzie byles jak Cie nie bylo ?
  9. dzikusy jedne :polew:
  10. :polew: nie no nie spotkalismy sie, jutro mamy sie spotkac
  11. a tez dobrze, nie pada juz :decayed: :polew:
  12. :gwizdanie: co tam w Pzn slychac ? :polew:
  13. jak sami
  14. wow niezle co ?
  15. a Ja juz drugi dzien nie pije
  16. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    niestety prawdziwe, koleżanka miała propozycję: "albo koperta albo do lasu". Do dzisiaj żałuje że nie miała dyktafonu... a podobno kamery sa
  17. nie czemu poznała by fajnych ludzi czyli Ciebie by musiało nie być :bicz3: :bicz3:
  18. trzeba sie ogarnac jeszcze po pracy
  19. to do 14 moge byc w pracy
  20. a o ktorej tak mniej wiecej ?
  21. pod zadaszeniem srednio [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________ na fure laski wyrywasz? :gwizdanie: moze na chipa na ramki klubowe :decayed: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:23_________________________________________________ zadzwonimy albo napiszemy do Ciebie jak coś będzie ale to tak do jutra bym musial wiedziec, bo nie jestem sam w pracy
  22. tej Pany to dajcie znac czy cos robimy w niedziele bo musze sobie rozplanowac prace w niedziele
  23. a co to :decayed: wpisz roksa.pl to zobaczysz
  24. nie ma Jej na naszej klasie nie dawaj bo to ZWYROLE dwa :polew: a Ty wczoraj chciales porod odbierac zbokolu :gwizdanie: :polew: kogo porod ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.