Treść opublikowana przez Adas
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
chcę taki być
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
dobra, żartowaliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może jakiś zaworek od turbinki ?
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
ładna sztuka dobrze, że wywaliłeś te małe gówienka co miałeś w lampach :decayed: ciekawe kto Cię przekonał nie myślałeś o programie ? [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________p.s. oznacz sobie w tytule tematu oznaczenie silniczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mhm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tzn to nie jest wina sprzętu tylko ich ? internet to neo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy mogę coś poradzić, nie biorąc pod uwagę restart ustawień, gdy na routerze w logach wciąż Mi się pojawia "DHCP request timeout." i Mi zrywa połączenie z netem co chwila
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak tak, ale już Mnie w uj denerwuje jak na drugim biegu Mi zrywa czemu nie wziąłem quattro :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie czymś konkretnym się różnią od siebie te opony ? http://www.opony.com.pl/opony/235/40R18/pirelli/letnie/osobowe/?p=371,45,1,4 i czy takie będą dobre ? czy coś innego możecie polecić ? zależy Mi na super przyczepności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kope lat :gwizdanie: no kopę, kopę :gwizdanie: wpadnij w niedziele mendo ta.. a kierowce załatwisz ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kope lat :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
- Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
hyhy następnym razem będę sprzedawał do 21 bo później już nie pamiętam Wihajster przed wyjazdem mówił "sory, że nie wziąłem tych flaszek co zamawiałem", a Ja do tego momentu myślałem, że brał :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mam, mam dzięki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin: i jak tam te płytki do navi ?- SPOTY W TURKU
co nie przecież jesteśmy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
https://picasaweb.google.com/110307685678150411179/BukowinaTatrzanska2011ByBartS02?authkey=Gv1sRgCLSo5uG7r6XY3wE#5590202594033079874 to już było poza Moją pamięcią :kox:- SPOTY W TURKU
dobrze, że zdrowie nic nie ucierpiało a ubezpieczyciele są przygotowani na duże koszta, bez obaw- SPOTY W TURKU
przy jeździe na 19 w B7 trzeba już bardzo uważać :gwizdanie: tak myślę :gwizdanie:- SPOTY W TURKU
tzn w B8 bym dawał 19 a w B7 to 18 maks :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
będzie reszta zdjęć czy nie, bo narazie nie mogę siebie nigdzie znaleźć- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
za co ??? jestem laska i jaram blanty :decayed:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młodzikowi padła skrzynia..- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ty już lepiej idź :decayed: - Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011