Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Adaś nie wierz im Gdybym ja uwierzył w to co mi o piątku opowiadali :polew: to jeszcze Ja Ci nie mówiłem co robiłeś
  2. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miło również było poznać [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:54_________________________________________________a tak w ogóle to bry
  3. proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań
  4. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas? następnym razem Cię widzę na zlocie ogólnopolskim a w międzyczasie można kiedy podjechać na spociki :>[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________ No to przyjeżdżajcie do nas, nie musicie przecież co tydzień, ale raz w miesiącu byście zajrzeli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja chętnie Adasia B7 na żywo jeszcze raz zobaczę :kox: :kox: dobrze, że moją padaczkę miło się ogląda
  5. w piątek było za grubo, w sobotę umierałem cały dzień zlot udany
  6. ciekawe czy coś przyjdzie za kilka miesięcy.. w sumie jeden trochę późno zauważyłem..
  7. dawać zdjęcia, bo z piątku nic nie pamiętam
  8. i już w domku.. uff..
  9. jak wyżej
  10. nie tak źle, dawaj na letnich :decayed:
  11. pewnie, jutro zmieniam na letnie :kox: :>[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________tzn. weźcie linkę jak coś [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________już się doczekać nie mogę, jadę po piwo, zrobię sobie podkład
  12. będę się gdzieś tam przewijał ale jakby ktoś nie mógł Mnie znaleźć, będę pod telefonem jak coś, nr w assistance parę flaszek będę miał więcej
  13. szczegóły na miejscu
  14. a drogi jakie ? czarne?
  15. nie ma tego aż tak dużo :>
  16. a no, już odpisuję :decayed:
  17. spoko, stawiaj flache :decayed:
  18. proszę o PW, żebym nie przeoczył czyjegoś postu w temacie :gwizdanie:
  19. NAJLEPSZEGO MŁODZIK :naughty:
  20. napisałem czy może przenieść wielkopolskę do budynku A, nie spytałem Was i się pośpieszyłem.. hm ?
  21. cholera wie, wcześniej byliśmy w budynku A, a teraz nas dają na jakieś zadupia [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________piszemy do Jarko
  22. a Ty co sie tak skradasz [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson wciąż pracuję, przed chwilą byłem zawieźć panie z sanepidu do sklepu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.