Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. to glosujemy na 4 ?
  2. ahahhha a sie smiali ze 5 to za wczesnie :kox:
  3. eeee brzydkie felgi ja bym takich nie zalozyl nie polecam kupowac :gwizdanie:
  4. i zreszta My lubimy bezpieczna jazde :gwizdanie: co nie madasek ?
  5. Te są z "Bukowina 2009"z nickiem już nie ma, były przez 4 mies. i w ostatnią sobotę rozesłaliśmy je do nowych właścicieli, a teraz to nie wiem kiedy znowu będą z nickiem, może za parę miesięcy, jak będzie trochę chętnych, zostały nam jeszcze z samym logo klubu albo z logo klubu i audi a jest cos na nich ze charytatywne ? [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:26_________________________________________________ Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie: a nie wiem myślałem że z rana śmigasz w trase nie, sprzedawalem zza lady :decayed: a spod lady tez cos sprzedajesz?
  6. Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie: a nie wiem myślałem że z rana śmigasz w trase nie, sprzedawalem zza lady :decayed:
  7. to musisz kupic oddzielny z nickiem... te sa charytatywne ale juz nie ma z nickami, wiec pytam hmm... dasz do grawera :polew:
  8. to musisz kupic oddzielny z nickiem... te sa charytatywne ale juz nie ma z nickami, wiec pytam
  9. Azunia a da sie cos zrobic zebym mial na nim tez "Adas" ?
  10. Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie:
  11. ale zeby tetis nie byla zla ze za nic poleciala no to dam 46 ;p
  12. :wink4: zaraz cię przywrócę, :gwizdanie: chcę cię zmotywować niesprawiedliwoscia nie zmotywujesz [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:08_________________________________________________powinienem mocno wygwizdac :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. czemu ? opowiem Ci na spocie dlaczego ... a.. mowiles, zapomnialem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:03_________________________________________________ to niesprawiedliwe, dalem pierwszy 35, a zostalem wyrzucony :gwizdanie:
  14. czemu ?
  15. coś czuję,że Poznań będzie miał niezłą fotodokumentację z trasy :gwizdanie: Oni tylko tak pisza a jak przyjdzie co do czego to 100 km/h nie przekroczą na normalnych drogach mozna 90 :polew:
  16. troche zejde z tematu, zeby spytac o to jakis wplyw na auto ma odpalenie na popych ? :gwizdanie:
  17. tak, bo nie lubie jak inni maja takie same sukienki
  18. wpadnijcie po Mnie tez
  19. mlody, to mi upchniesz za 500 zl
  20. myslalem ze kobieta jakas
  21. moje Dunlopy kosztowaly 740 za szt drogie cholerstwo[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:09_________________________________________________ baby Ci brakuje :tongue4: chyba jadę do rotti :tongue4: kto to rotti ?
  22. Pany... polecicie jakas nawigacje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.