Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to glosujemy na 4 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ahahhha a sie smiali ze 5 to za wczesnie :kox:
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
eeee brzydkie felgi ja bym takich nie zalozyl nie polecam kupowac :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
i zreszta My lubimy bezpieczna jazde :gwizdanie: co nie madasek ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te są z "Bukowina 2009"z nickiem już nie ma, były przez 4 mies. i w ostatnią sobotę rozesłaliśmy je do nowych właścicieli, a teraz to nie wiem kiedy znowu będą z nickiem, może za parę miesięcy, jak będzie trochę chętnych, zostały nam jeszcze z samym logo klubu albo z logo klubu i audi a jest cos na nich ze charytatywne ? [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:26_________________________________________________ Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie: a nie wiem myślałem że z rana śmigasz w trase nie, sprzedawalem zza lady :decayed: a spod lady tez cos sprzedajesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie: a nie wiem myślałem że z rana śmigasz w trase nie, sprzedawalem zza lady :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to musisz kupic oddzielny z nickiem... te sa charytatywne ale juz nie ma z nickami, wiec pytam hmm... dasz do grawera :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to musisz kupic oddzielny z nickiem... te sa charytatywne ale juz nie ma z nickami, wiec pytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a da sie cos zrobic zebym mial na nim tez "Adas" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ? po jakiej trasie ? :gwizdanie:
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
46
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale zeby tetis nie byla zla ze za nic poleciala no to dam 46 ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:wink4: zaraz cię przywrócę, :gwizdanie: chcę cię zmotywować niesprawiedliwoscia nie zmotywujesz [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:08_________________________________________________powinienem mocno wygwizdac :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu ? opowiem Ci na spocie dlaczego ... a.. mowiles, zapomnialem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:03_________________________________________________ to niesprawiedliwe, dalem pierwszy 35, a zostalem wyrzucony :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu ?
-
[B6 AVB] listwy na grill zostawic czy zdjac??? POMOZCIE:)
sciagac
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
coś czuję,że Poznań będzie miał niezłą fotodokumentację z trasy :gwizdanie: Oni tylko tak pisza a jak przyjdzie co do czego to 100 km/h nie przekroczą na normalnych drogach mozna 90 :polew:
-
[B5 ADP] Brak paliwa - po dolaniu nie odpala
troche zejde z tematu, zeby spytac o to jakis wplyw na auto ma odpalenie na popych ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, bo nie lubie jak inni maja takie same sukienki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnijcie po Mnie tez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mlody, to mi upchniesz za 500 zl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myslalem ze kobieta jakas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje Dunlopy kosztowaly 740 za szt drogie cholerstwo[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:09_________________________________________________ baby Ci brakuje :tongue4: chyba jadę do rotti :tongue4: kto to rotti ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany... polecicie jakas nawigacje ?