Treść opublikowana przez Adas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese ps3 ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z okiem ok, lekkie zapalenie, lekarz przepisal Mi krople, ale chodzilo Mi o gardlo i katar :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________ostatnio jak szlem z imprezy to loda se kupilem na stacji i tak to pozniej jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas czy ty na baterie jestes? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 07:52_________________________________________________przepraszam nie przywitalem sie nie, bo baterie sie rozladowuja [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 07:53_________________________________________________tylko kurde chory jestem a i tak trzeba pracowac- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno juz tak wczesnie nie wstawalem, dzisiaj o 3:50 do pracy [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 05:40_________________________________________________chwila przerwy i zaraz dalej sune- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde cos Mi co oka wpadlo wczoraj i wciaz sie mecze przemywalem i nic, nie moge nic znalezc a wciaz i sie mruga bo czuje ze cos tam mam :wallbash:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka widzę, że tu pusto ja zrywam się do Pozka więc.. bajo uważaj na koty i dziury :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 15:22_________________________________________________Adas wyciekły zdjęcia z Twojej wczorajszej domówki ładne te no... kafelki... Twoja wodka takie rzeczy robi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj tez- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mam kierowcy... :gwizdanie: ale po spocie u Ciebie to raczej nikt nie dojedzie do KC w niedziele nie chodzilo Mi ze po spocie, tylko od poczatku spot u Mnie ale uj, nie to nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chcecie spota to nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma to jak wolna chata i domowa :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:44_________________________________________________moze zrobimy spot u Mnie w domu za tydzien w sobote ? :decayed: :decayed: :kox: :kox: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:45_________________________________________________oczywiscie tylko z kierowcami- [B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja mam tylko 250 niecale zaden tam prosiak, moze jakis merc, ale narazie nic konkretnego, tak tylko pytam teoretycznie czy byla by mozliwa ustawka- [B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
O sobie mówisz czy o czymś takim live, jak to powyżej? moje 2.0 nie da rady raczej chodzilo Mi o ustawke jakbym np z kumplem przyjechal "jakims" tam i sprobowal- [B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ale jak ktos Cie objedzie to zrobisz program?- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapilem wczoraj, sory blind- [ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
to tylko glupie wytlumaczenie zeby moc "legalnie" blokowac ruch, idiotyzm- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny