Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
hey dziewczęta co tu taka cisza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
100 LAT Mareczku i B8 w garażu :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
dobre, panowie zmieniamy kolor w swoich na czerwień
-
Spoty Olsztyńskie
wielkie dzięki! :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :a4fan: :>
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- Spoty Olsztyńskie
roboty nie przerobisz, roboty więcej jak życia także wpadaj wieczorem, zrobimy tsunami na starówce dlaczego ja nie mieszkam w Olsztynie :wallbash:- Spoty Olsztyńskie
komp mi sie rozkraczył ale na dniach będzie nowy to nadrobie- Spoty Olsztyńskie
siemka łobuzy :tongue4:- Spoty Olsztyńskie
siemka :> :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM CO BY W TYM 2011 NA RUSI MIEJSCA ZABRAKŁO :a4fan: A TERAZ JOHNNIE W. I (jak to spamer No.1 mówi) POKER FACE I DO PRZODU I OCZYWIŚCIE WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY- Spoty Olsztyńskie
:>- Spoty Olsztyńskie
:polew: prof.dr.hab. Załek specjalista od d..- Spoty Olsztyńskie
to Mayra Munoz z teledysku chica boom o jaki znawca dupek z teledysków- Spoty Olsztyńskie
tylko pozazdrościć :> :>- Spoty Olsztyńskie
dzisiaj leciałem siódemką w stronę Gdańska i było ok- Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza? :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
elo ziomki :>- Spoty Olsztyńskie
Grześ, najlepszego :oklaski:- Spoty Olsztyńskie
Marek, coś takiego masz na myśli :>- Spoty Olsztyńskie
fotka z niedzielnym sciganiem sie nie ma nic wspolnego po prostu wygrzebalem ja na necie i wkleilem ku przestrodze :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Jedną akcję widziałem jak ze spotu wracaliśmy:) Akurat wtedy Kwiatko urwał :> xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :shocked:- Spoty Olsztyńskie
siemanko koledzy, troszke ostatnio jestem zarobiony i nie mam nawet czasu na forum zajrzeć. Co tam u was? Widze ze sie szykuje piwko klubowe za tydzien akurat ja mam juz zaplanowana imprezke firmowa (integracja ) ale mam nadzieje ze w końcu uda mi sie dotrzec na spota w niedziele bo stesknilem sie za waszymi mordami :polew: - Spoty Olsztyńskie