Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/wspolny_spot_w_ostrodzie_221109-t103690.0.html hey panowie mielibyście ochotę mnie odwiedzić?
-
Spoty Olsztyńskie
i jak koledzy, zapraszam do mnie :> kto ma ochotę mnie odwiedzić?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
gay party :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki w jej imieniu :>
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki bardzo córeczka rośnie jak na drożdżach synek zresztą podobnie :> a żona jest cudowna, wspaniała, piękna po prostu żyleta Czyta ci forum ,że tak słodzisz :polew: :polew: kazała mi tak napisać
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki bardzo córeczka rośnie jak na drożdżach synek zresztą podobnie :> a żona jest cudowna, wspaniała, piękna po prostu żyleta
-
Spoty Olsztyńskie
siemka Patryk
-
Spoty Olsztyńskie
ostatni transport do domku mam zaraz po 21 więc ogólnie lypa
-
Spoty Olsztyńskie
i jak? mi tam pomysł się podoba :>
-
Spoty Olsztyńskie
co za róznica niedziela czy sobota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
no myśle myśle
-
Spoty Olsztyńskie
tylko pozazdrościć
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.a4-klub.pl/smf/olsztyn_witam_wszystkim-t103054.0.html :>
-
Spoty Olsztyńskie
i ja nie raz, Michał /Paweł ma widziałem go dziś na własne oczy,jak chcesz to pogadam z nim i dam ci go na spocie..? Grzesiu ja będę jutro i w niedziele w Olsztynie, może dałbyś radę wziąć termostat i dać mi go w ten weekend? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
podobno ma Paweł na pchnięcie za dobrą cenę :>
-
Spoty Olsztyńskie
Taa ona sie do tego idealnie nadaje Za dopłatą to i pewnie by poszła na sesje rozbierana ostatnio gdy wjeżdzałem na spota miałęm okazję zobaczyć jej oblicze a podobno nie ma nieładnych kobiet
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ooo Marek jaka zmiana w avatarku :> Grzesiu podeślij mi jeszcze raz namiar na termostat bo nic do mnie nie doszło