Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Zmija temat w 1.9TDI
    dzieki:) mam nadzieje ze to to koszty weza napewno nie takie jak turbo he:) jutro sie wszystko sprawdzi aaa jeszcze mialbym jedno pytanie czy moge tym autem bez obaw wrocic sobie do domu zblizaja sie swieta i wypadaloby sie pojawic a niechce robic u zadnego mechanika gdzie teraz jestem bo mam swojego zaufanego dobrego mechanika u siebie?
  2. Zmija odpowiedział(a) na Zmija temat w 1.9TDI
    no na czarno dymilo wlasnieee...
  3. Zmija opublikował(a) temat w 1.9TDI
    wracajac z trasy w pewym momecie zauwazylem straszny spadek mocy... auto zaczelo troche kopcic i zauwazalne bylo to ze turbo nie dziala i jezdze SDi ..;/ w czasie wciskania pedalu gazu slyszach bylo wist powietrza w kratkach nawiewu wewnatrz auta...;/ mial ktos tak:>? jak mysliscie to turbno? jak tak to ladny prazen na swieta mi moja mala zrobila... [mod]uzupełnij profil o rodzaj silnika[/mod]
  4. w czwartek 19.11 godzina 12 na rondzie kolo WSSP widziana biala B5 Lu7617* klubowa naklejka z tylu na klapie.
  5. dzis okolo 19 srebne B5 na nr Lu0967** widziane pod K1 na Kleberga naklejka na klapie pozdrawiam kierownika
  6. To sem był ja Na tygodniach jeszcze felunek zmieniony będzie bo się średnio na kołpaczku prezentował Z dymiącą głową po weekendzie wracałem do Wawki. Pozdrawiam serdecznie no felga zrobi różnice:)) ale obowiązkowo co najmniej 18:)) z dymiącą głową mówisz-- lepiej uważać to policyjne miasto. hahah
  7. Czarna B5 naklejka na klapie na nr WD*** widziana o kolo godziny 13 na ul. Warszawskiej w Kozienicach:) pozdrawiam kierownika
  8. Marcin Starzyk Kozienice:)
  9. czarne B7 avant WX54** widziane na statoilu w Kozienicach okolo godziny 18:30 nalepka klubu na klapie. Pozdrawiam wlasciciela
  10. juz poprawiam oczywiscie B6 pomylka:)
  11. a jasniej co dokladnie bo ja zielony jestem w tych tematach:>? katalizatora nie sprawdzalem ...
  12. Cześć mój problem polega na tym ze moje auto strasznie wolno wkręca sie na obroty dopiero od 1700 tys zaczyna jakoś żwawiej wskazówka iść w gore zauważyłem tez ze na biegu jałowym występuje Małe drganie calego samochodu...co to może być :>? Miał ktoś juz taki problem? pozdrawiam
  13. WItam wszystkich fanow Marki AUdi:))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.