Treść opublikowana przez Zmija
-
[B6 AWX] Problem z mocą
dzieki:) mam nadzieje ze to to koszty weza napewno nie takie jak turbo he:) jutro sie wszystko sprawdzi aaa jeszcze mialbym jedno pytanie czy moge tym autem bez obaw wrocic sobie do domu zblizaja sie swieta i wypadaloby sie pojawic a niechce robic u zadnego mechanika gdzie teraz jestem bo mam swojego zaufanego dobrego mechanika u siebie?
-
[B6 AWX] Problem z mocą
no na czarno dymilo wlasnieee...
-
[B6 AWX] Problem z mocą
wracajac z trasy w pewym momecie zauwazylem straszny spadek mocy... auto zaczelo troche kopcic i zauwazalne bylo to ze turbo nie dziala i jezdze SDi ..;/ w czasie wciskania pedalu gazu slyszach bylo wist powietrza w kratkach nawiewu wewnatrz auta...;/ mial ktos tak:>? jak mysliscie to turbno? jak tak to ladny prazen na swieta mi moja mala zrobila... [mod]uzupełnij profil o rodzaj silnika[/mod]
-
Spotkania na drodze
w czwartek 19.11 godzina 12 na rondzie kolo WSSP widziana biala B5 Lu7617* klubowa naklejka z tylu na klapie.
-
Spotkania na drodze
dzis okolo 19 srebne B5 na nr Lu0967** widziane pod K1 na Kleberga naklejka na klapie pozdrawiam kierownika
-
Spotkania na drodze
To sem był ja Na tygodniach jeszcze felunek zmieniony będzie bo się średnio na kołpaczku prezentował Z dymiącą głową po weekendzie wracałem do Wawki. Pozdrawiam serdecznie no felga zrobi różnice:)) ale obowiązkowo co najmniej 18:)) z dymiącą głową mówisz-- lepiej uważać to policyjne miasto. hahah
-
Spotkania na drodze
Czarna B5 naklejka na klapie na nr WD*** widziana o kolo godziny 13 na ul. Warszawskiej w Kozienicach:) pozdrawiam kierownika
-
Nasza Klasa - profil klubu
Marcin Starzyk Kozienice:)
-
Spotkania na drodze
czarne B7 avant WX54** widziane na statoilu w Kozienicach okolo godziny 18:30 nalepka klubu na klapie. Pozdrawiam wlasciciela
-
[B6 AWX] Auto bardzo wolno wkręca się na obroty
juz poprawiam oczywiscie B6 pomylka:)
-
[B6 AWX] Auto bardzo wolno wkręca się na obroty
a jasniej co dokladnie bo ja zielony jestem w tych tematach:>? katalizatora nie sprawdzalem ...
-
[B6 AWX] Auto bardzo wolno wkręca się na obroty
Cześć mój problem polega na tym ze moje auto strasznie wolno wkręca sie na obroty dopiero od 1700 tys zaczyna jakoś żwawiej wskazówka iść w gore zauważyłem tez ze na biegu jałowym występuje Małe drganie calego samochodu...co to może być :>? Miał ktoś juz taki problem? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam wszystkich fanow Marki AUdi:))