Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko Raul mial do MLS iść przecież;>? :gwizdanie:
  2. napewno wplyw na to maja obcokrajowcy.. ale niemcy maja w glowie zakodowane o malego ze nikogo sie nie boja nie "pekaja" przed nikim maja ten charakter trzeba to przyznac jakby Klose i Podolski grali u nas to przed meczem z kims powazniejszym trzeslyby im sie kolana tak samo jak wiekszosci naszych panienek
  3. Messi to Messi wiadomo ale trzeba przyznac ze Tevez tez jest kozakiem 2 takiego walczaka ze swieca szukac ktory pracuje tyle dla druzyny a w dodaku strzela w H8J bramek i to jakich niekiedy
  4. teraz juz prawidłowy szkoda bo Meksyk fajnie sobie radzil
  5. a sorry zle przeczytalem moj bład
  6. raczej Argentyna bezie teraz grała z niemcami
  7. "niemcy" z taka gra sa faworytem do zdobycia pucharu...
  8. Zmija odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja widzialem takiego kwiatka dzis na ulicy:) albo Starszy pan jest nieswiadomy albo prowadzi jakies swoje interesy
  9. zrozumielismy sie tylko ze zle to napsialem:) dzieki i pozdrawiam:)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 18:48_________________________________________________Zeby nie zakladac nowego tematu panowie prosze o rade w imieniu kolegi. ma AC i mial przygode z kraweznikiem podjechal za blisko i jak cofal to wyrwal nakladke jakos sie trzyma to ale odstaje z kazdej strony i pytal mnie o rade co powiedziec ubezpieczycielowi wymyslac jakas bajke czy walic prosto co i jak a ze ja sie na tym nie znam to obiecalem spytac MADRYCH ludzi u mnie na forum jaies rady?
  10. cale wakacje spedzew Mielnie:) na wypoczynek pojade moze dopiero pod koniec wrzesnia a gdzie to nie wiem pewnie jakies cieple kraje:D
  11. Zmija odpowiedział(a) na Zmija temat w Audi A4 B6
    Krzyknal nieduzo wiecej niz mowiles wiec chyba sobie je lykne dzieki za pomoc i za link:))
  12. acha to mam na 2 szkody:) dzieki bardzo Yelo
  13. Zmija odpowiedział(a) na Zmija temat w Audi A4 B6
    achaaaa dzieki bardzooo wrclaguna za pomoc:)!! jak mozesz powiedz mi mniej wiecej jak cenowo moze to stac bo by mnie koles w h*ja nie zrobil
  14. Zmija odpowiedział(a) na Zmija temat w Audi A4 B6
    Wrclaguna dzieki bardzo za linki:) a co z dolnym grillem? tez sie znajdzie czy trzeba cos robic? autko mam czarne. w 1 linku sa chyba od B5 a ja mam B6 czy do tego zderzaczka pasuja kratki od S4B5;>?
  15. Zmija opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Mam takie pytanko mam mozliwosc dostania podarunku w postaci dokladeczki tej firmy. i teraz moje pytanie skad wziac do tego kratki boczne i atrape grilla sa takie tej firmy do kupienia?(na allegro nie widze) czy trzeba bedzie cos rezac?
  16. wreszcie mozna sie zabrac za to tylko mam jeszcze jedno pytanie w ubezpieczeniu AC mam zaznaczone zniesienie udzialu wlasnego dla 1 i 2 szkody... czy to oznacza ze za 2 pierwsze szkody nie zabieraja znizek? sorry jak pytanie jest oczywiste ale jestem laikiem
  17. to co kolega wyzej. Ale jesli pan naprawde byl bardzo niemily to torche bym sie z nim podraznil..
  18. a wystarczy Tylko dobic....
  19. hehe no po tajniacku( czas to zmienic) to dlatego mnie nie widza zdaje sobie sprawe:) ale chodzi o to ze ja nikogo nie widze he
  20. Nowy Gural:) Totem Lesnych ludzi- kozaczek
  21. Meksyk chyba pojedzie tych marnych Francuzow:) bez swojego "trenera" mysle ze francja lepiej by sobie radzila
  22. :good:ciut sie zagalopowalem. ale chlopak strzela 3 bramki w meczu a tu jazdy ze dobija jakby nie Messi to by nie strzelil itp. od napastnika wymaga sie strzelania bramek( strzelil3) chocby h**em. A Messi ma dogrywac taka rola w reprezentacji:) a Argenmtyna ma wygrywac wszystkie warunki spelnione wszyscy( w Agentynie) szczesliwi
  23. Podniecacie sie tym Messim tak jakby nie messi to by niemial co dobijac.Daymoon jakbys nie zauwazyl to gra reprezentacja Argentyny a nie Messi. a Messi ma grac tak zeby ktos mogl dobic jak sam w reprezentacji strzelic nie potrafi Messi sam meczu nie wygra:) to nie Ronaldo( nie mylic z zelusiem)
  24. no po WKZ nie bardzo, zadko tam juz jestem:) o to jakis odmieniec musial byc bo w tym naszym malym miasteczku jest pare audi z naszymi naklejeczkami i co chwile ktos przybywa:) niedlugo jakies spoty trzeba bedzie zorganizowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.