Treść opublikowana przez Zmija
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
jak przeczytalem tytul tematu myslalem ze to cos festyniarskiego bedzie a trzeba przyznac ze ladnie to sie prezentuje
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy bylo.. -Idzie 2 slepych obok sklepu rybnego: -Czesc dziewczyny
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Bedziemy mieli kolejnego mistrza:) ROma zaprzepascila swoja szanse wczesniej gdy nas wyprzedzila a pozniej przegrala mecz:) a dzisiejszy meczyk to formalnosc:)
-
[B5 AFN] Skórzana tapicerka konserwacja??
Pamietaj tez ze skory za czesto tez nie mozna traktowac tymi wszystkimi specjalami:)
-
[ALL] CB Radio z katalogu Orlen
Kup sobiee radyjko Uniden pro520xl do tego antenke president missouri i niebedziesz narzekal:) ja latam na takim zestawie i moge smialo polecic
-
Wolanowska Radom Radek Sirak
Jakis problem z autkiem nikt nie wie co mu dolega kieruj sie do tego kolegi. Naprawde zna sie na rzeczy koles zawsze idzie sie dogadac w kazdej kwesti itp do tego trzeba przyznac ze ma ceny przystepna POLECAM
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
LEMFORDER zaplacisz wiecej ale wiesz ze pojezdzisz.. pewnie okreslic sie nie da ile sie przejedzie na naszych drogach wszystko zalezy od zawieszenia felgi stylu jazdy ale jedno jest pewne napewno pojezdzi sie dluzej niz na produkcie no name przy ktorym przy 2 wymianie oleju mozna juz zobaczyc ze sie zuzylo
-
Paliwo po pięć złotych!
prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę No chyba żartujesz wysokość akcyzy jest narzucona przez EU. to czemu tylko w polsce jest ona taka wysoko a wynosi polowe ceny paliwa bez tego za 2.5 bysmy lali;> zadna ironia pytam powaznie? wiem ze w niemczech inne sa oplaty dla aut itp a u nas w cenie paliwa sa pieniazki na drogi autostrady itp tylko jest taki problem kur** ze ja u nas zadnej dobrej drogi nie widzialem wiec gdzie sa te pieniadze wszystkie ? o autostradach nie bede wspominal bo szkoda slow
-
Paliwo po pięć złotych!
ja o wiejskiej akurat nic nie pisalem ale odpowiem:) przeciez kazdy srednio rozgarniety Polak wie ze cale zlo ktore jest w jego panstwie to na wiejskiej urzeduje
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
trzebabylo wogole nie zaczynac :> ja nie uleglem presji kolegow i mimo tego ze wszyscy prawie znajomi pala oprocz paru osob to nie zaczalem wogole(oczywisacie sprobowalem duzo rzeczy probowalem zeby nie bylo ze jakis lewy jestem:D) i jestem z siebie zaje***cie dumny Papierosy to zlo!!!! i powinny kosztowac 40 zl za paczuszke:P
-
Paliwo po pięć złotych!
tylko pytanie czy sie tak ladnie i efektowanie rozp***doli ;> jak tak to BRAC! :>
-
Paliwo po pięć złotych!
bo zamiast tych ludzi co wymieniles powinny zginac te wszystkie kur** co kradna robia nas na kazdym kroku w *uja i sie smieja! Konstytucja :polew: :polew: w naszym kraju to sobie dupe mozna tym podetrzec zreszta kazdy nasz "wladca" robi to caly czas na oczach calego kraju i co!? i nic bo nasz narod to takie piz** narzekac tylko kazdy potrafi a zeby juz cos zrobic w tym kierunku to niema nikogo w Grecji potrafia:) ale my nie, caly narod powinien zameldowac sie na wiejskiej i rozp***dolic ten caly cyrk !!! bo to jest kpina i hanba jak inni maja nasz szanowac jak sami nie potrafimy kur** caly swiat sie z nas smieje
-
Paliwo po pięć złotych!
... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi. Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej zaraz ktos moze mowic ze tam byly glowy rodzin itp ale byli tam polityy ktorzy cos obiecuja wyborca itp maja sluzyc im a jeden z drugim tylko o wlasna kieszen dbac potrafi i obywateli ma w pupie to my tez powinnismy miec go w pupie Iro Zawsze mozna sprobowac
-
Paliwo po pięć złotych!
Kupic jeszcze pare sztuk tupolewa powsadzac tam wszystkich odpowiedzialnych i porozsylac w roznych kierunkach swiata !!!
-
Liga Mistrzów 2009-2010
chodzi tylko o to ze on padl jakby mu Adamek za***al a to bylo tylko dotkniecie. co do Maicona to spojrz obiektywnie i zobacz jak mial ulozona reke i jak nie naturalnie mu sie wygiela przy upadku to nie byl tylko upadek tylko to wygladalo to jakby mu ja ze stawu wyj***lo co pozniej bylo widac ze sam niemogl jej uniesc do gory bo mu opadala i byla nastawiana. Ja Barcy nie lubie i nic tego nie zmieni nawet jakby Murinho 11 bramkarzy wstawil i nie wiem jakim stylem wygral to chwala mu za to:) Barca na Santiago to by byla porazkaa totalna
-
Liga Mistrzów 2009-2010
w tym meczu oni nie mieli grac ladnie tylko mieli awansowac co zrobili czyli wykonali kawal roboty:)) jezeli juz mowimy o czyms brzydkim w meczu to wystarczy popatrzyc co zrobil Sergio 3 mecze zawieszenia za symulowanie!
-
Liga Mistrzów 2009-2010
alves byl napewno na spalonym i pique tez mi sie tak wydawalo.. na upartego mozna mowic ze sedzia nie powinien uznac gola bo alves absorbowal uwage obroncow. Wiem ze jest przepis ze pilkarz niebierze udzialu w grze blablabla ale ile juz takich spalonych gwizdali
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jakby nie dostal w reke to by mu ta pilka uciekła czyli w jakis sposob mu pomogla ale to gdybanie Barca wiecznie grac nie bedzie
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no etoo na lewej obronie zagral jak profesor czyscil co bylo do wyczyszczenia
-
Liga Mistrzów 2009-2010
a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę .... dla kibica to wiadomo ze liczy sie widowisko ale tam jest za duzy hajs zeby grac ladnie i przegrywac maja robic pieniadze i taka jest prawda o dzisiejszej pilce noznej
-
Liga Mistrzów 2009-2010
a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest final!!! jest jest:))
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jeszcze 10 minut !!! KUR*A!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Liga Mistrzów 2009-2010
nie tylko TY ja tez nawet 2 lata dluzej:)Czerwona kartka nas nie zlamie takiej okazji nie mozna przepuscic Barca nic niegra
-
[ALL B6] Rączka otwierania schowka na koło w bagażniku
Wez z domu od drzwi od mebli jakas rAczke i po sprawie