Treść opublikowana przez Zmija
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
to samo...dokladka s lina juz czeka w garazu:) ale z zalozeniem jej torche poczekam;>
-
[ALL B6] Kluczyk zmiana jajka na banan???
witam:) sprawa wyglada taaaak Znalazlem kluczyk banan( bardzo daleko miejsca zamieszania i niemam czasu szukac wlasciciela) a mam zniszcozny swoj kluczyk da rade przelozyc tylko graty z jednego do 2 i bedzie to dzialalo czy trzeba jakies inne rzezby robic;>?
-
Siłownia
tzw Pamiec miesnia... jak sie keidys cwiczylo i byla przerwaaa przy dobrym treningu w krotkim czasie mozna dojsc do tamtych ciezarow itp
-
[ALL] Dowód rejestracyjny
teraz jest juz inny dowod to nie wiem wkoncu o ktory chdozi haha
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
ON verva na orlenie juz po 4.85 widzialem:) wiec nieduzo do 5 brakuje
-
[ALL] Dowód rejestracyjny
teraz juz chyba za free jest:)
-
Pomysły na poranny szron.
ale chyba najlepszym sposobem jest garaz :decayed:lepszego nie ma
-
Siłownia
- Siłownia
ragga jak niemasz dostepu nawet do basenu na bicze czy jacuzzi .. a masz prysznic to odkrec wode zeby cisnienie bylo dosc mocne i ruchem okreznym*(mam nadzieje ze bedziesz wiedzial o co chodzi) zeby w jednym miejscu tego nie robic masuj sobie okolice bolu i cale zrodlo raz zimna raz ciepla woda jak niema wyjscia innego to powinno torche pomuc- Siłownia
ragga wybierz sie na masaz i pomoze:)) rozbija CI miesnie nie beda spiete i wszystko wroci do normy... dawno nie uzywane chyba byly i sie buntuja ewentualnie jak z masazem ciezko to woda... bicze wodne jacuzzi ..- Piłka nożna
Przeciez to jakas masakra... kU**a gwalt- Siłownia
nie wiem dlaczego nie można lubić robić nóg przecież robi się je łatwiej niż inne partie, a i ból szybko mija no chyba, że ktoś ma zamiar robić przysiady z 200 kg sztangą ja chodzę rekreacyjnie 6 razy w tygodniu i robię wszystkie partie i np. mi najgorzej trenuje się braki nieźle Jak ja bym miał dostęp do konkretnej siłowni to też bym tam siedział cały czas A co robisz na barki?? Bo ja też w sumie tylko wyciskanie hantlami :gwizdanie: tak jak koledzy wcześniej pisali: najpierw sztangą na siedząco wyciskanie z przodu głowy, później z tyłu, później hantelkami i na koniec unoszenie wyprostowanych rąk przed siebie z hantlem i podciąganie na wyciągu do brody ale jak na razie nie widzę żadnych efektów, bo ćwiczę dopiero 4 tydzień po prawie 6 letniej przerwie ja ogólnie robię 4-5 różne ćwiczenia na duże grupy mięśni (klatka, plecy, nogi, czasami barki) i 3-4 na małe (biceps, triceps, przedramię, kaptury) i po 3 serie na każdym ćwiczeniu po 8 powtórzeń lub 6 powtórzeń jeżeli walczę z nowym ciężarem, z którym ciężko mi idzie do tego codziennie męczę brzuch przynajmniej jednym ćwiczeniem o max serii i powtórzeń, bo niestety ale strasznie się z nim zapuściłem i nie ma lansu na plaży oraz codziennie zawsze na koniec (obojętnie jaką partię mięśniową robię) dobijam bicepsa małym obciążeniem na max powtórzeń (ok 70 razy 8 kg hantlem) Blad miesnie brzaucha to takie same miesnie jak reszta i potrzebuja czasu na regeneracje...- Piłka nożna
Mlodzież? przeciez ten facet ma juz prawie 27 lat a nie mlodziez:)- "Buraki" na drodze....a raczej pod szkołą
Angry, Społecznikiem mnie kolego nie nazywaj, sam z dzieckiem chodzę po ulicach i czasami krew zalewa jak się widzi niektórych mistrzów kierownicy masz rację ale zwracając uwagę innym wzbudzasz w nich agresję,tak reaguje większość kierowców lepiej czasami siedzieć cicho albo najlepiej wezwać policję w naszym panstwie wzywajac policje od razu jestes frajerem :> co by sie niedzialo- Piłka nożna
Gmoch w atenach ma duzo osiagniec i kazdy o tym pameita poczytajcie torche- Piłka nożna
cziubasa byl kozakiem:D- Piłka nożna
Skyliner89 nie ruszylem tej chemi i nie rusze wiec nie trafiles:P kiedys za malolata sie ruszalo ale inne a nie dostepne w sklepie co to wogole jest srodki odurzajace w sklepie a gdzie ta adrenalinka jak sie w kiermanie cos 3malo i psy spisywaly:) makaveli - nieee no juz trzezwy jestem ilez mozna cos mi sie popier****lo z klawiatura juz jest dobrze- Piłka nożna
"nasi" dzialacze do zarzadzanie klubem to sie nienadaja !!! i dopuki tu tranfseru nie bedyie to nicyego ciekawego nie bedyie- Piłka nożna
wiesz jak to jest z tymi transferami:D kto ma znalezc dobrego zawodnika Miklas;>? <hahaha> :polew: ale zyje nadzieja:D no wlasnie z kim jak z kim ale ze skisla- Piłka nożna
makaveli ogladales Legie? bo ja od paru dni pijee i kurwaaaa niemoglem uwierzyc jak spojrzalem na wynik az piwko odstawilem... co tam sie wydarzylo?- Piłka nożna
Rybus to jest piz*eczka i nic z niego nie bedzie.....- W co zainwestować 15 000 zł ?
w ruska mafie. koks bron i dziwki- Piłka nożna
kiedys jak jeszcze kopalo sie w 3 lidze i gralo z lewym to nic nie zapowiadalo ze bedzie takim zawodniczkiem:) niesamowicie sie rozwinal- Młodzi kierowcy, a wypadki
Iro chyba sie nie zrozumielismy pytam co polecasz innego bo pisales ze PZU ujowe:) ja mam auto na siebie sam za nie place i jestem zadowolony z siebie ale oc zawsze jak najtanszym kosztem bralem bo mi nie potrzebne to ubezpieczenie ale jest obowiazkowe:P wiec pytam co innego od PZU- Ulubione piwo!
Lech jest dobry.............................. ale w lidze europejskiej :decayed:a ja moge polecic Jupiter'a:)) - Siłownia