Treść opublikowana przez Zmija
-
Siłownia
takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox:
-
Siłownia
niee no nie mam zamiaru do lipca cwiczyc zeby w Mielnie dobrze wyglada silowania pomaga mi sie odprezyc wyciszyc itp Dobra Zajawka:) a Tobie mozna pogratulowac wytrwalosc i izaparcia:) chyba ze zawodowo?
-
Siłownia
tak dlugo nie cwicze ale tez chodze chory jak nie pojde na silownie..... dlatego smigam 6 dni w tygodniu
-
Siłownia
w sumie inne dyscypliny umnie nogami wiecej sie robilo:)) no i zanim musialem przestac grac w pilke to w wieku 16 lat mialem wieksze uda niz mam teraz... wiec pameic miesnia jest i dlatego tak szybko usroslo
-
Siłownia
No to pół przsiady nie obciązają mocno kolan. Bo pełne przysiady pupą do gleby rozwalają stawy masakrycznie. Dużo kisielków jedz i będzie Ja ku***a rozjebałem łokieć i niestety ale ograniczam swoje ćwiczenia na siłce Ale cóż za błędy i głupotę trzeba płacić bólem Od madrych ludzi slyszlaem ze nawet dla niektorych pol przysiady sa lepsze;> bo w pelnych niektorzy gubia napiecie miesniowe ..wiec pol wchodzi lepiej:) probuj nikt Ci nie karze dzwigac niewiadomo ile...Ale musze sie przyznac ze keidys gralem w pilke i uda mialem ogormne przez co nosilem szerokie spodnie wiec dziwie sie ze w siatce takie sie nie wyrabiaja;>
-
Siłownia
Magic jak TY to zrobiles;> w kablu mam 2 cm mniej niz TY:) ale tez niedlugo cwicze... rob przysiady!!!!! Tez mialem uda nie wiele wieksze... a torche ponad miecha 6 cm:)) trzymaj michee!!! i masa musi isc
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nawet niema takiej opcji ze by nie wrócił do F1!!) wróci i to z taka formaaa ze będzie wszystkim tyłki lal:))) tego sobie i wam życzę :: :)
-
Siłownia
Napisze ktoś, czy tylko na gablu sobie mierzycie ile macie? w pasie 83... w udzie 60cm;> wrocilem na silownie kolo swiat i od tamtego czasu do dzisiaj poszlo mi po 6cm w udach;> ... ida szybko wiec panowie Cwiczyc nogi efakty szybkie a nie tylko zestaw plaza :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert wroci i zdobedzie mistrza!!!! wierze w to!
-
Siłownia
Sejtan... pameitaj pod duzymi kamieniami duze weze sie kryja...
-
Muzyka w naszych autkach
Don Omar
-
[ALL] Antena CB i podłączenie do radia samochodowego
Jezdzi takich multum... co tylko nasluc**ja a pomuc niema komu wazne ze slyszy ze susza na 45:))) ale chyba maja CB tylko gruchy odkrecili
-
Siłownia
Marcin mysle ze tu masz kopalnie wiedzy i cos dla siebie znajdziesz www.sfd.pl :)
-
Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?
Mysle ze chlopaki z Legnicy swobodnie moga pchac 20 i minus 60mm
-
5 urodziny klubu :)
STO LAT :drunk: :drunk:
-
Siłownia
Sprobuj Animal Flex... bedziesz napewno zadwolony:)) ale Twoja kieszen mniej
-
Pytanko Passat 1.8i 1990r
chlopaki podepne sie torche pod temat bo tez o PASSAta chodzi:) Znajomy ma taki problem z B6 ze zalozyl hidy do soczewek wszystko jest ok tylko jak mignie dlugimi to odrazu gasna hidy musi od nowa wlacznikiem wylaczyc i wlaczyc swiatla i znow swieca... wie kto o co moze chodzic;>???
-
Siłownia
Masato ale chyba kazdy zdrowy 20- paro letni facet albi wiecej z 50 nie powinien miec problemu:D moze koles zapomnial stoperanu :decayed:
-
Siłownia
:polew: :polew: yebaaaaaaaaaaaaaaany
-
[INNE] E46 Wnętrze : Czy ktoś wie do czego to służy ? :-)
:polew: :polew:
-
Siłownia
o cyborgach nie mowia :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kolego czemu mierzysz wszystkich swoja miara;> ?? JA tam jak zakladam garnitur to zakladam go dla siebie nie dla innych:)) i po co jezdzisz S4 jak mozna jezdzic A4 ;>?? tez kupiles S4 po to zeby ludzie widzieli??? nie mierz wszystkich swoja miara:) Pozdrawiam
-
Jak nie A4 to co... ?
sancho80 a z silnikami niema problemow itp;> pameitam ze jak zaglebialem temat jakis czas temu to pisali ze malo kto to w polsce naprawi...
-
Jak nie A4 to co... ?
ja na Twoim miejscu bym zmienil wytyczne i kupil 350Z... strasznie mi sie te auta podobaja.... duze.. oszczedne silniki :tongue4: naped na tyl :kox: ale wiesz ja jestem kawalerem i bede przez dlugi czas to moge wymyslac :>
-
Kolacja we dwoje - co i jak ?? (Gastronomia)
sushi!!!! zrob sushi prosto szybko i smacznie;d:)) ps. a swoja droga jak mozna wytrzymac tyle z jedna baba;> i to w tym wieku ps2. taka mala rada:P nieprzywiazuj sie zabardzo zeby potem placzu nie bylo... bo chyba nie myslisz ze bedziecie razem do konca zycia:) to tak zebys za wesolo tam nie mial