Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. a uprawiasz jakies sporty albo zyjesz aktywnie;> za 10 lat jakbys prywatnie nie zorbil to ciezkobys mial z zabiegiem:) starszych ludzi niechca operowac bo da sie z tym zyc:) jak sie jest malo aktywnym... ale tak to lipa... glupie zabawa z dzieckiem na ogrodku krzywo staniesz i kolano leci.... Badz twardy i nieodpuszczaj na rehabilitacji a bedzie git:) o znajoma wiec ona napewno zadba
  2. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak mowa o winstrolu :>
  3. co to tego ze rehabilitacja wazneijsza od zabiegu to jest prawda:0 a powiedz mi lekotke tez miales uszkodzona;>... co to sanatorium to nie wiem roznie to bywa ale mozesz popytac:) a rehabilitacje bedziesz mial zapewniona czy na wlasna reke;> pameitaj ze nie kieruj sie 10zl roznicy za zabieg bo spiepszona rehabilitacja moze prowadzic do tego ze nie zegniesz nogi do konca albo nie wyprostujesz... torche pracy Cie czeka:) ale jestes w sile wieku wiec niemasz sie co martwic;)
  4. Nie mialem ACL:) ale co nieco sie uczylem. pare malych dziurek w kolanie bedziesz mial jak dobrze pameitam to 4 po 2 na strone nic wielkiego;> szyja skladaja czy bedziesz mial pobierana tkanke? jak pobierana tkanke to z miesnia sobie pobieraja, w USA wszczepiaja wiezadla od nieboszczykow ale u nas tego nie ma. na rehabilitacji troche potow wylejesz ale dasz rade jak bedziesz ciezko pracowal:) po operacji nie przestrasz sie swojego uda bo bedzie okolo 40% mniejsze niz zdrowe:) miesnie czworoglowe szybciutko zanikaja jak nic nie robia taki ich urok:) bedziesz pracowal ciezko wszystko wroci do normy:) rehabilitacja torche potrwa wiec badz wytrwaly i niedopuszczaj do siebie zwatpienia bo nieraz bedziesz cwiczyl a efektow nie zobaczysz golym okiem przykladaj sie do cw i bedzie git i sluchaj rehabilitanta nierob nic ponad norme zeby sobie nie zaszkodzi:) rehatilitacja ACL jest krok po kroku wypisana i jak nie zakonczysz pozytywnie jednego etapu niema co pchac sie na 2. po operacji powinien przyjsc do Ciebie rehabilitant z planem rehabilitacji wszystko Ci wytlumaczyc krok po kroku zebys byl swiadom wszystkiego. po co to robisz, na co jest dane cwiczenie itp. wytrwalosci zycze i powrotu do pelnej sprawnosci :hi: :)
  5. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak kapsulki to 6 przed treningiem:)) kileeer masz racjeee ciezko w cieple dni zlapac mase mniej jemy itp... jedyne co to zostaja nam treningi na podtrzymanie no i rzezbe:0 ja sie nie smieje z rzezby bron boze smiac mi sie chce tylko z ludzi wazacych po 70 kg i robiacych rzezbe zeby im miesnie staly sie widoczne:) zeby bylo widac to musi byc co wiec najpierw miecho pozneij rzezba:). ze okres sie zbliza na rzezbe z tym sie zgadzam w 100% :)
  6. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nikt nie robi wiszacego brzucha:) tak nie zorbie bo smaic mi sie chce z takich "kulturystow":)) czyasta masa to jest to co jest dobre:) geste i twarde miesnie:) mysle ze przy 188cm 100kg takiej masy to jest to o czym piszesz:)[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________ Każdy ma swoje cele... taaak ale powiedz mi co mozna zrobic z 70kg wagi jaka rzezbe jak tam skora i kosci sa
  7. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam mase robie caly czas:) zrobie 100 podrzezbie i dobije do 100 na rzezbie i wtedy bede zadowolony :decayed: masa masa masa:P sa agregaty 70kg zywej wagi i on bedzie rzezbil:D
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    aakg jest tylko NO!! i nie jest zastepnikiem kreatyny tylko jest preperatem ktory sie stosuje pomiedzy cyklami kreatynowymi bo nie zawirea kreatyny cos zle czytales... xplode to stack i posiada przynajmniej pare form kreatyny[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 00:07_________________________________________________ AKKG mozesz swobodnie dorzucic teraz jak kreatyne bierzesz:) 6 kapsulek przed treningiem tylko bierz pompa niesamowita bedzie
  9. ta dzieta sieje spustoszenie w organizmie:)) wiec o dupe potluc taka diete... torche rucho i brak produktow o wyskomim IG i jest dobrzee;) wiec ziemniaki bialy chleb kasze ryze makarony odstawiamy...
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    AAKG od treca:))
  11. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jacka3d masz teraz w promocji.... za 99:)
  12. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie: aaa wiesz troche w zyciu glupot sie robilo:) torche rzeczy sie zezarlo... bo ja jestem zdania ze trzeba poprobowac wszystkiego na co ma sie ochote;) hehe życie... tiaaaaa trzeba wiedziec keidy zmienic taki proch na carbo hehe
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie: aaa wiesz troche w zyciu glupot sie robilo:) torche rzeczy sie zezarlo... bo ja jestem zdania ze trzeba poprobowac wszystkiego na co ma sie ochote;)
  14. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: :polew: pudzian je genetycznie zmodyfikowane jedzenie tylko:) [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:27_________________________________________________ szybsza regeneracja wiecej energi zwiekszona koncentracja... duzo plusow jest:)) niekktore mocniejsze maja jedna wade zjazd z nich jest jak po koksie
  15. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie wzialem nigdy wiecej jak 2 :gwizdanie: chlopaki polecam cos co ma geranium:) nie kazdy produkt posiada a klepie to konkretnie... jack3d albo mesomorph... namnie wlasnie czeka pucha jacka :decayed: niedlugo trzeba zaczac dobry cykl
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    siłownia to nie miejsce spotkan:)) pogadaC MOZNA W barze;P tam sie cwiczy!!!! hehe jak sie dobrze zepne to potrafie zrobic trening w 60 minut i ponizej:) ostatnio na plecy z kumplem zrobilismy 17 serii w 50 minut... ale po treningu nie mialem sil podniesc sie z podlogi :decayed: na 2 dzien mialem meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega zakwasy co mi sie zadko zdarza po dluzszym cwiczeniu:) Kurde jak czytam po ile wy serii robicie, to normalnie kopara opada Jak można zrobić 17 serii??? Wg mnie to wogóle bez sensu. Może każdemu co innego służy ale to i tak wg mnie za dużo. A co do czasu treningu, to aby normalnie zrobić trening np. klata + Bic + tric + brzuch to ok 90minut to muszę mieć. W godzinę da radę ale trening nie jest przyjemny. gdzie tu widisz duzo serii;> na duze partie trzeba kolo 16 zrobic;> zawsze jeszcze cwiczenie dobijajace robie jeszczee i mi wychodzi 17.... pozatym jak sie dobrze nie przeoram.. to nic mi nie rosnie i nie czuje zadowolenia z treningu:) jak mozna wyjsc z silowni nie spelnionym :decayed:
  17. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    siłownia to nie miejsce spotkan:)) pogadaC MOZNA W barze;P tam sie cwiczy!!!! hehe jak sie dobrze zepne to potrafie zrobic trening w 60 minut i ponizej:) ostatnio na plecy z kumplem zrobilismy 17 serii w 50 minut... ale po treningu nie mialem sil podniesc sie z podlogi :decayed: na 2 dzien mialem meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega zakwasy co mi sie zadko zdarza po dluzszym cwiczeniu:)
  18. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    heheh sorry :embarrassed: robiac klatke pracuje tez triceps pozniej mozna go porzadnie doje**c i jest gicior :decayed: dzis barki i biceps :tongue4:robilem tak jak TY triceps z bicepsem ale pora na jakies zmianyy ilez mozna jechac jeden schemat;)
  19. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    yebany :polew: :polew: :polew: Nie wierze Ci :tongue4: ciezko Ci sie pozbyc i tak mowisz :polew: nie widzialem nikogo cwiczacego na silowni po to zeby sadla nabrac... po co sie meczyc wystarczy nic nie robci samo urosnie...
  20. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zgadzam sie....Pandzior nie kazdy idzie na rzezbe, niektorzy na mase ale czy uchodowac sobie beben to cos fajnego ;> ja tez cwicze na mase... ale liczy sie dlamnie miecho a nie kupa tluszczu...
  21. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja dzis zrobilem klate i triceps po 10 h roboty myslalem ze nie dam rady... ale mniejsze ciezary krotszy czas odpoczynku i spompowalo masakrycznie;d
  22. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zadna wiocha!!! widac ze trener jest po cos:) naucyzsz sie wykonywac cwiczen w prawidlowy sposob:) a nie jak coniektorzy;d mysle ze kazdy widzial paru "zawodowcow" z ktorych mozna bylo sie posmiac torche
  23. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    miecho to dobra rzecz:> masz na mysli fat chyba:> kazdy tu pakuje zeby nabic torche miecha:))
  24. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja to samo plus w 6 dzien jak niemam zajec w szkole osobna sesja treningowa dla brzucha:) kazdy mowi ze nie mozna robic duzo serii itp ja jak nie zrobie duzo serii to jestem wkur zly i malo serii namnie nie dziala czuje ze nic nie zrobilem i nic mi nie idzie jestem typem ktory ma wytrzymalosc szybko regeneracje i musze sie porzadnie przeorac na treningu zeby bylo dobrze!!! kazdy ma inny organizm:)
  25. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :bicz3: :bicz3: :bicz: Zestawom plaza MOWIMY stanowcze NIE!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.