Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    przeciez to zwykly dzien wiec nie wiem czemu by treningu nie zrobic
  2. Mecz mecz:) kto pyta nie bladzi!!!
  3. zalezy jeszcze ktory stopien uszkodzenia ...
  4. hehehe zartowalem z tym kolem;d jak dobry znajomy do 500zl to wszystko co bym wzial... a wlasnie d*py pijane :decayed: ja bym tam probowal inne korzysci wyciagnac :embarrassed:
  5. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    juz komus poprzeszkadzal avatar przyznawac sie ktory zglosil!!??
  6. czemu dziwni ;> dlamnie jak dobry znajomy to wzialbym 500 plus paliwo nie wiecej:))
  7. jak boli to zaczynaj od 10 powtorzen i dodawaj sobie codziennie, rob 4 razy dziennie takie sesje:) maszyna to to samo co rehabilitant... ja jestem jednak za czlowiekiem on czuje ruch itp a maszyna tylko macha i tyle dlamnie maszyna jest dobra na pozniejszy czas na poczatku powinien byc czlowiek i tej teorii bede sie trzyma;
  8. zaokraglaj do 1000:) pomysl sobie wszyscy pija a TY jezdzisz;> ile kosztuje CIE wyrzeczen taka rzecz wiec tysiac i gicior;d
  9. tak napinasz 4 dajmy na to na 10 sekund rozluzniasz na 20sekund i tak 30 razy i lydkle tez:) a jak Ci kazal lekarz cwiczyc bo mi cos tu smeirdzi ze zadnych cwiczen nie pokazal a kazal cwiczyc? Kondzik masyzna do ruchow biernych zamiast fizjoterapeuty czyli maszyna zastapuje "ludzia" stosowane bo sie ustawia i idzie a pacjent "cwiczy"
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    pamiętajcie o szejkach z dodatkiem prądu Nie pijemy szejkow z pradem :bicz: ( piwko gora 5 mozna tylko:P:) pamietajcie ze gorac sie robi i brzuch musi byc coby sie nie wstydzic ze chlop i w ciazy:P dobra lece na trening wielki piatek to wielkie ciezary beda hahaha
  11. nie lubie swiat(jest ktos taki jeszcze?) ale rowniez zycze dla tych co lubia/obchodza WESOŁYCH i spokojnych swiat:)!!
  12. 4 razy dziennie po 30 ruchow kazdego cwiczenia rob:) samoczynnie nic nie rob!!! jak nie zalecil tego lekarz bo sobie krzywde zrobisz!!!!
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tam chlopaki mozna sobie poluzowac z dieta w swieta :tongue4:
  14. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ktory tydzien cyklu;> mnie mono zawsze kolo 3 tygodnia zaczyna tobrze"klepac" ze sila idzie masakrycznie do przodu
  15. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bez sensu.... na silowni niczego zabardzo nie przyspieszysz:) no chyba ze sokami... trzymac miche ciezko pracowac efekty musza byc:)!!!
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a nie wiesz ze jest to lek dla asmatykow;> wiec da sie go ogarnac legalnie z apteki... kolega napisal ze nie dostaniemy tego legalnie a nie ze to legalny srodek.... a w aptece jak sie kupuje NIELEGALNIE??
  17. chlopaki a CL'm ktos smigal moze opisac wrazenia:) czlowiek mlody itp to moglbym nawet na samo paliwo tylko robic :decayed:
  18. srebny B6 sedan na WRA kolo godziny 16 w Kozienicach przy esselte widziany... machalem ale nie zworicles uwagi
  19. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wszystko da sie zrobic:)) mozna dostac i legalnie:)
  20. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hahah.. no jakby niebylo to nie jest steryd... a wycinke zorbi konkretna... dorzuc do tego tabletki coffeiny i bedzie gicior;) dawid jak mozesz napisz priva w jakiej cenie u siebie to masz;>
  21. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hehe no ja niestety ale jakoś nie mogę zmusić się do odstawienia tego napoju. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 19:58_________________________________________________ koksy to koksy, mają swój świat. Myślą że są najważniejsi. Lej na nich. Na siłownię chodzisz dla siebie, trenera masz to pytaj. Po to tam jest. Wogóle to sam myślałem zrobić sobie kurs trenera kulturystyki. Nauczyłbym się jeszcze więcej a w życiu nic nie wiadomo może jakąś dodatkową robótkę po godzinach... Tez mysle o kursiee ale to blizej konca roku:)
  22. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    rozumiem:)) no ja mam o tyle dobrze ze pracuje razem ze swoim partnerem tzn prowadzimy dzialalnosc... konczymy prace do domku i za godiznke na silownie;)) w sumie moge powiedziec ze troche podporzadkowalem swojego zycia silowni... mam 22 lata a zachowuje sie jak stary pryk:P rzadko gdzies wychodze itp nawet swoj ulubiony napoj odstawilem.... ale to na zdrowie wyjdzie;))
  23. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no wlasnie za to placisz:)) wiec wal smialo wszystko Ci wytlumaczy pokaze;) no ja mam swojego partnera treningowego niewyobrazam sobie cwiczenia samemu sporadtycznie sie zdarza ze sam msuze tak to zawsze we 2 nieraz pomoze zrobic kolejnych ruch nieraz zagrzeje do walki:) partner treningowy jest potrzebny :>
  24. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przepraszam ale chyba mialo tam pisac ale glupi jestem i sie wstydze zapytac:) po 1 placisz za to i od tego sa trenerzy po 2 "koksy" tez od czegos zaczynali:) po 3 smigasz juz na silke kawalek czasu i niemasz zandego znajomego?? po 4 zacznij robic sam jak bedzie zle trener z konca sali krzyknie ej zrobisz sobie krzywde :polew: i wtedy bedzie mniejszy polew niz jakbys zapytal hm?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.