Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a widisz;d a mi przyszlo do glowy bo mam ustalone cele i niechce przekroczyc tego:) niechce byc nabitym koksem tylko miec sportowa sylwetke;) Luknij sobie na youtube:)) zacznij od mniejszych ciezarow no i obowiazkowy PAS!!!
  2. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nogi traktuję lajtowo bo ciężko spodnie później kupić heeh Miałem z tym problem, w pasie mało a uda :gwizdanie: hehe[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________a martwego nie robię nie wiem sam dlaczego e tam nie jest tak zle ze spodniami jeszcze, ja chce dobic do 67 u udach gdzies i mysle ze mi wystarczy:) Martwy to potezne cwiczenie!! wchodzi ladniee tylko trzeba technicznie dobrze robic zeby sobie krzywdy nie zorbic. aaa i plecy kochaja wielkieee ciezary:)
  3. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zapomnialem o suwnicy i o maszynie do prostowania nog to sa 2 cwiczenia ktore robie na maszynach bo niemam innych pomyslow( wogole ich chyba nie ma) nie mozna suwnicy zamias przysiadow :tongue4: Przysiady i martwy ciag to krolowie CWICZEN!!! :decayed:
  4. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bo wiesz co dobre:) a nie jakies maszyny wolne ciezary to jest to :hi: nielubie na maszynach cwiczyc
  5. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tam brzuch robie 5 razy w tygodniu po kazdym treningu:)) brzuszki porecze sklony boczne z hantlami:) rower do tego i krata byla.... ostatnio jestem na cyklu podbilem WW i mnie przylalo torche ale do wakacji sie odrobi :decayed:
  6. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ABS jest lepszy:) nieobicaza tak kregoslupa jak 6:) wiele ludzie kolo 10-14 dnia mialo problemy z odciniem ledzwiowym. polecam ABSII
  7. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Same smakosze :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł :gwizdanie: hehehe :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    o sikach nikt nie mowi:) te smaczniejsze to jedyne w czym sa lepsze to to ze wiecej slodzikow maja;) nie mowie tu o ostrowi bo to gowno jest nawet jakby smakowalo jak cukierek. tylko ogolnie o odzwykach .. ta za gorzka tu strasznie chemia czuc... kur** panowie a odrzywka to nie chemia... jak daje efekty to jest dobra jakby nie smakowala... tylko nie popadajmy w skrajnosci zeby nikt zaraz nie napisal a jakby gowno dawalo efakty tez bys jadl...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 14:21_________________________________________________ no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować Kolego tak to Nigdy nie mow zebys kiedys glowy nie stracil:P
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    chlopaki nierozumie was torche... to niema smakowac to ma dawac efekty , nie pasuje to nie zrec tego i spokoj. odzwyki sa od czegos innego a nie od smakowania... mowie ogolnie to nikogo nie pije. Jak mozna oceniac odzywke pod wzgledem tego czy smakuje dobrze czy nie...
  11. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    rzezbe trzeba miec z czego zrobic :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    superserie na lapy to jest to :decayed: :decayed: kierowac autem niemoglem... racja HMB to ogolnie lipka:) trzeba naprawde dlugo stosowac zeby jakis efekcik byl:0 co sie nie oplaca biorac pod uwage koszty/efekty... zauwazylem ze duzo starszych osob jest za hmb znaczy sie takich z tamtej epoki wierzacy nadal w dzialanie tego specyfiku:P
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to brzmi jak 3 miliony mieszkań :polew: takie rzeczy to tylko w Erze[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________a i jeszcze zapomniałem dodać po tych 7 tygodniach zjazd w dół o 20kg Mi tam po tym idzie, tylko mama mnie podejrzewa o branie sterydow :chytry: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  14. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dobre to AAKG:> bo poleclaem przez znajomych bo sam nie jadlem :naughty:
  15. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Codziennie nie dałbym rady jeść jajek. A w ogóle to nie chciałoby mi się robić na śniadanie jajecznicy. A szczególnie dzwonić garami o tak wczesnej porze jak ja wstaję. 100gram platek owsianych pol litra mleka, banan 50g rodzynek 50 moreli suszonych, odzywka bialkowa:) szejk kozak ponad 700 kaloriI:) niemow ze niedasz rady tego wypic;d owsianych juz nie dawalem rady jesc musialem cos wymyslec:))
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja tez cwicze 2 meisiace w marcu 2 przerwy i znow walcze;) do lutego poszlo mi pare kilo zaczlaem 1 stycznia:) wiekszosc to miecho niemam sklonnosci do lapania fatu.... wszystko sie da;) dasz rade zjesac 2 obiady jak bedziesz tylko chcial:) kanapki to nie dobre zrodlo ja robie wieczorem posilki na caly nastepny dzien oproczx sniadania:) sniadanie zawssze w 5 minut szejka robie szybciej wchodzi
  17. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wina lezy w misce:> moge sie zalozyc ze nie jesz tak jak powinienes, same miesnie bez niczego nie urosna
  18. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale jakis 1 cel wagowy tam bedzie;d wiec bedzie malo ale juz pokazac sie bedzie mozna ehhe za rok wystartuje z fota teraz niee;p za duzo szydercow hahahahaha
  19. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wstydze sie jeszcze;d caly czas pracuje nad forma:P mysle ze w przyszle wakacje pokaze jak osiagne swoj cel:P
  20. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzis juz byl normalny:) biceps z tricepsem w super seriach... masakrycznie pieknie rwie skore na lapach:) PS. ten na rzezbe tez byl calkiem fajny :decayed: :decayed:
  21. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to trening na rzeźbę był :polew: :decayed:
  22. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zdarzylo sie raz.... stara znajoma zaprosila na kolacje ze sniadaniem, wiesz nie mozna odmoawiac kobiece :kox:
  23. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    chyba gaspari :gwizdanie: Literowka i sie juz czepiaja.... zdarza sie 2 noc nie spieee :decayed: ps.Hieny tylko czekaja na ludzkie potkniecie :polew:
  24. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jednak zestaw gasbari zamowiony:)) teraz tylko ciezka praca micha i uda sie jeszcze troche masy podlapac :decayed:
  25. shell v power 5.75:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.