Treść opublikowana przez Zmija
-
Siłownia
a widisz;d a mi przyszlo do glowy bo mam ustalone cele i niechce przekroczyc tego:) niechce byc nabitym koksem tylko miec sportowa sylwetke;) Luknij sobie na youtube:)) zacznij od mniejszych ciezarow no i obowiazkowy PAS!!!
-
Siłownia
Ja nogi traktuję lajtowo bo ciężko spodnie później kupić heeh Miałem z tym problem, w pasie mało a uda :gwizdanie: hehe[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________a martwego nie robię nie wiem sam dlaczego e tam nie jest tak zle ze spodniami jeszcze, ja chce dobic do 67 u udach gdzies i mysle ze mi wystarczy:) Martwy to potezne cwiczenie!! wchodzi ladniee tylko trzeba technicznie dobrze robic zeby sobie krzywdy nie zorbic. aaa i plecy kochaja wielkieee ciezary:)
-
Siłownia
zapomnialem o suwnicy i o maszynie do prostowania nog to sa 2 cwiczenia ktore robie na maszynach bo niemam innych pomyslow( wogole ich chyba nie ma) nie mozna suwnicy zamias przysiadow :tongue4: Przysiady i martwy ciag to krolowie CWICZEN!!! :decayed:
-
Siłownia
bo wiesz co dobre:) a nie jakies maszyny wolne ciezary to jest to :hi: nielubie na maszynach cwiczyc
-
Siłownia
ja tam brzuch robie 5 razy w tygodniu po kazdym treningu:)) brzuszki porecze sklony boczne z hantlami:) rower do tego i krata byla.... ostatnio jestem na cyklu podbilem WW i mnie przylalo torche ale do wakacji sie odrobi :decayed:
-
Siłownia
ABS jest lepszy:) nieobicaza tak kregoslupa jak 6:) wiele ludzie kolo 10-14 dnia mialo problemy z odciniem ledzwiowym. polecam ABSII
-
Siłownia
Same smakosze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Siłownia
miałem to napisać ale nie chciałem żeby ktoś pobrudził sobie klawiaturę jakby podczas pisania akurat coś jadł :gwizdanie: hehehe :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Siłownia
o sikach nikt nie mowi:) te smaczniejsze to jedyne w czym sa lepsze to to ze wiecej slodzikow maja;) nie mowie tu o ostrowi bo to gowno jest nawet jakby smakowalo jak cukierek. tylko ogolnie o odzwykach .. ta za gorzka tu strasznie chemia czuc... kur** panowie a odrzywka to nie chemia... jak daje efekty to jest dobra jakby nie smakowala... tylko nie popadajmy w skrajnosci zeby nikt zaraz nie napisal a jakby gowno dawalo efakty tez bys jadl...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 14:21_________________________________________________ no wybacz ale ja trzy razy dziennie nie byłbym w stanie pić sików, to już bym wolał w ogóle sobie darować niż się zmuszać, a daje sobie głowę uciąć że niestety te co są smaczniejsze to dają lepsze efekty czyli pozostaje przy swoim zdaniu że białko ma smakować Kolego tak to Nigdy nie mow zebys kiedys glowy nie stracil:P
-
Siłownia
chlopaki nierozumie was torche... to niema smakowac to ma dawac efekty , nie pasuje to nie zrec tego i spokoj. odzwyki sa od czegos innego a nie od smakowania... mowie ogolnie to nikogo nie pije. Jak mozna oceniac odzywke pod wzgledem tego czy smakuje dobrze czy nie...
-
Siłownia
rzezbe trzeba miec z czego zrobic :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Siłownia
superserie na lapy to jest to :decayed: :decayed: kierowac autem niemoglem... racja HMB to ogolnie lipka:) trzeba naprawde dlugo stosowac zeby jakis efekcik byl:0 co sie nie oplaca biorac pod uwage koszty/efekty... zauwazylem ze duzo starszych osob jest za hmb znaczy sie takich z tamtej epoki wierzacy nadal w dzialanie tego specyfiku:P
-
Siłownia
to brzmi jak 3 miliony mieszkań :polew: takie rzeczy to tylko w Erze[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________a i jeszcze zapomniałem dodać po tych 7 tygodniach zjazd w dół o 20kg Mi tam po tym idzie, tylko mama mnie podejrzewa o branie sterydow :chytry: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Siłownia
dobre to AAKG:> bo poleclaem przez znajomych bo sam nie jadlem :naughty:
-
Siłownia
Codziennie nie dałbym rady jeść jajek. A w ogóle to nie chciałoby mi się robić na śniadanie jajecznicy. A szczególnie dzwonić garami o tak wczesnej porze jak ja wstaję. 100gram platek owsianych pol litra mleka, banan 50g rodzynek 50 moreli suszonych, odzywka bialkowa:) szejk kozak ponad 700 kaloriI:) niemow ze niedasz rady tego wypic;d owsianych juz nie dawalem rady jesc musialem cos wymyslec:))
-
Siłownia
no ja tez cwicze 2 meisiace w marcu 2 przerwy i znow walcze;) do lutego poszlo mi pare kilo zaczlaem 1 stycznia:) wiekszosc to miecho niemam sklonnosci do lapania fatu.... wszystko sie da;) dasz rade zjesac 2 obiady jak bedziesz tylko chcial:) kanapki to nie dobre zrodlo ja robie wieczorem posilki na caly nastepny dzien oproczx sniadania:) sniadanie zawssze w 5 minut szejka robie szybciej wchodzi
-
Siłownia
wina lezy w misce:> moge sie zalozyc ze nie jesz tak jak powinienes, same miesnie bez niczego nie urosna
-
Siłownia
ale jakis 1 cel wagowy tam bedzie;d wiec bedzie malo ale juz pokazac sie bedzie mozna ehhe za rok wystartuje z fota teraz niee;p za duzo szydercow hahahahaha
-
Siłownia
Wstydze sie jeszcze;d caly czas pracuje nad forma:P mysle ze w przyszle wakacje pokaze jak osiagne swoj cel:P
-
Siłownia
dzis juz byl normalny:) biceps z tricepsem w super seriach... masakrycznie pieknie rwie skore na lapach:) PS. ten na rzezbe tez byl calkiem fajny :decayed: :decayed:
-
Siłownia
to trening na rzeźbę był :polew: :decayed:
-
Siłownia
zdarzylo sie raz.... stara znajoma zaprosila na kolacje ze sniadaniem, wiesz nie mozna odmoawiac kobiece :kox:
-
Siłownia
chyba gaspari :gwizdanie: Literowka i sie juz czepiaja.... zdarza sie 2 noc nie spieee :decayed: ps.Hieny tylko czekaja na ludzkie potkniecie :polew:
-
Siłownia
jednak zestaw gasbari zamowiony:)) teraz tylko ciezka praca micha i uda sie jeszcze troche masy podlapac :decayed:
-
Ceny paliwa marzec 2026
shell v power 5.75:)