Treść opublikowana przez Zmija
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
nas paru napewno nie wystarczy zeby akcja sie powiodla ale jak wiecej kierowcow wezmie to do siebie i rzeczywiscie przestana tankowac na ww stacjach to jakims cudem naprawde uda sie cos osiagnac
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
To czemu zadna nasza polska gwiazda niepotrafi nawet dobic i przegrywamy 6 i nawet honorowego nie ma. zeby dobic trzeba tez byc w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie takie latwe a nie kazdy tak potrafi :decayed:
-
Spotkania na drodze
Ku***ja jestem codziennie na miescie krece sie po tym Lublinie i nikogo spotkac nie moge;/ chyba sie chowaja chlopaki przedemna
-
Skuter
Otuz to dobrze prawi dac mu wodki!!! Panowie jak juz to rower:) troche ruchu a nie tylko d*py wozić
-
Strace znizki? spotkanie z psem
skoro tak to zglosze jeszcze pare innych rysek przetarc ktore jakies barany zrobily mi na parkingach . jak strace te 10% to nic wielkiego sie nie stanie majatku nie strace a napewno wiecej bede musieli wylozyc na pokrycie kosztow tych szkod.
-
Strace znizki? spotkanie z psem
Jakis czas temu mialem male spotkanie z psem ucierpaiala dolna nakladka i dolny grill kratki tez powypadaly polamane niezglaszalem tego nigdzie policji nie wzywalem bo wracalem w nocy z trasy zmeczony czy jest szansa ze dostane jakies odszkodowanie za to:>? i czy jak juz strace znizki?wiele tam tego niema bo 2 lata temu skasowalem Leona i zaczynalem od zera wiec kolejna strata to znow zaczynanie od poczatku.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tylko pospolite ruszenie jak w Grecji moze cos pomuc ale to trzeba duzo chetnych i to zrobic a nie tylko o tym mowic
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no wlasnie Daymnoon o to mi chodzi ze ten obronca nie zasluguje na gra w takiej reprezentacji nie wiem co armando w nim widzi. Kazdy lepszy napastnik bedzie go krecil jak tylko bedzie chcial:) taki Villa lub Torres co moga go tak zakrecic ze w odkreceniu nie wiem czy by mu srubokret pomogl
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nie niechodzi mi o Wlochow licze na Hiszpanow:) badz obiektywny i spojrz co Diego wczoraj robil z podstawowym obroncom reprezentacji Argentyny smiche na sali
-
Liga Mistrzów 2009-2010
to tylko swiadczy o geniuszu Mou:) ze potrafil jako jeden z niewielu opracowac taktyke na Barce:) mamy ja jestem sympatykiem Interu od kad gral tam moj ulubiony pilkarz najlepszy napastnik w histori Ronaldo:) tak to jestem kibicem Realu od malutkiego ponad 15 lat. ale zawsze kibicuje Interowi jak mojej druzyny juz niema. mi tez polityka klubu sie niepodoba ze wydaja tyle hajsu itp ale jak wiadomo z klubem jest sie na dobre i na zle:)
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale obrony to oni nie maja a mistrzostwa wygra ktos kto ma szczelna obrone i super napastnika:)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jak barcelona paletala sie w srodku tabeli jeszcze nie tak dawno ledwo co lapala sie do UEFA to tylu krzykaczy niebylo zaczely sie sukcesy to i wysyp kibicow nagle sie pojawil:) powojuja troche po pewnym czasie zacznie sie era innego klubu i juz krzykaczy nie bedzie:)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
KU*** wielki kibic wulkanem sie bedzie tlumaczyl. jakby Barca byla taka kosmiczna to co by jej ziemski wulkan przeszkodzil. Ulomni sa niewiedzieli ze wulkan wybuchl mogli wyjechac tydzien wczesniej. Gdzie jest barca niema niema jej niema niema jej o ponapinam sie jak "kibice" barcy [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:41_________________________________________________ oNI MAJA WYGRYWAC A NIE GRAC PIEKNIE:)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
najlepsze kontry w Europie:) a Diego jest kotem:) Robben? hgahaha indywidualnie to sobie moze w ping-ponga pograc Sneijder bije go w kazdym aspekcie bo gra dla druzyny w ciaglym ruchu biega pokazuje sie na pozycje a ten jezdziec bez glowy stoi przy tej lini i czeka az mu pilke podadza a z obrona jaka ma inter wiadomo bylo ze sobie nie poszaleje w kiepskiej bundeslidze moze sobie cos postrzelac i fartem z lepszymi FORZA INTER Te szwaby niemialy zadnego pomyslu na gre a Inter zjadal ich cwaniactwem. Widze ze najwiecej to tu pisze kibicow Barcy a nie Bayernu i wyladowywuja swoja frustracje ze Barca zostala wyeliminowana przez INter i pisza jaki on teraz nie jest HU****
-
"Dudek Dance" i "Morderca o twarzy dziecka", czyli niezapomniane finały Ligi Mis
no jakby niebylo wygral im LM bo to co wyprawial przez caly mecz to w glowie sie nie miescilo:) a grasz rekreacyjnie czy gdzies kopiesz;>? ja tez kiedys kopalem lubilem ale kontuzja mi pokrzyzowala plany a pozniej len i juz powrotu niebylo
-
"Dudek Dance" i "Morderca o twarzy dziecka", czyli niezapomniane finały Ligi Mis
widze ze kolega to dobry maniak pilki noznej:)) dzis teatr bedzie mial jednego aktora Jose i jego ARMIE:) FORZA INTER!!!!
-
[B6 ALL] Klima nie działa
to ja sie podczepie:) mam ten sam problem tylko pojawil sie on wtedy keidy przy wymianie radia przez przypadek wyrwalem kostke od klimatronika... z tego co wiem jak zostanie odlaczony trzeba go spowrotem adaptowac Vagiem moze to to:>? tylko jak to zrobic opisze mi ktos cala procedure;>?
-
Spotkania na drodze
w Sobote kolo godizny 14 na trasie Lbn kurow jechalem z B7 avant o nr Lc27**7 ja odbilem na Pulawy a B7 pojechala prosto na Wwa ktos z klubu;>? pozdrawiam
-
A ty ile jeździsz po mieście?
40 bo wiecej po Lublinie sie nie da:) kola bym pourywal
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
z tymi policjantami to kabaret jakis jest. ja mialem taka sytuacje 2 lata temu czyli mialem 19 latek w Radomiu: Cieply sloneczny dzien jedziemy we 4 autem powolutku po miescie dupki spaceruja trzeba poobcinac i tak dluzsza chwile i obok w aucie zobaczylem lysego chama takiego po solarze i byly 2 pasy raz on mnie wyprzedzal raz ja jego ale predkosci to max 50 byly az tu nagle wystawia sobie niebieskie swiecidelko i drze jape przez megafon zebym zjechal na stacje benzynowa. i wylazi 2 jelopowi 1 ich pytanie co pan tak wolno jedzie i sie rozglada wiec pytam czy nie mozna przepisowo jezdzic i dupek obcinac... skrzywil sie lekko i dokumenciki od wszystkich pozbieral no z bananem na twarzy mowi ze rewizje zrobimy i cieszy jape (mysle sobie nic niemam do ukrycia do H** mu w dupe niech ma przegrzebali wszystko pospisywali wszystkich i na dzowidzenia z bananem na twarzy mowi: kupujac sobie takie auta w takim wieku powinien miec pan swiadomosc czestych kontroli. no ku*** h** mu do tego czym ja jezdze i ile ja mam lat
-
[ALL B6] Spoiler wycieraczki.
jednak mozna w ASo nieraz cos taniej kupic
-
[ALL] Jakie felgi
poszukiwania zaczynaj od 18 mniejszymi rozmiarami szkoda sobie glowy zawracac:D
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
ja CB mam pod kierownica na tej polce na gazety chyba heheh a grucha lezy przy popielniczce
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
Panowie a co sadzicie o firmie Caliber ktos ma ktos uzytkowal? jakies opinie
-
[ALL] CB Radio z katalogu Orlen
ja uzywam Cb tylko w trasach nie zawodzi mnie dlatego polecam az tak bardzo sie nie znam:) ale pozycze od kumpla bo ma ta Sirio i porownam