Treść opublikowana przez Zmija
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
tylko czarna i przednie szyby tez trzeba przyciemnic bo jak nie to auto wyglada jak corsa jakiegos handlowca
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
ja mam 5 i nie narzekam bierz 5 jak auto dobre:)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A4B6 1.9tdi w miescie okolo 8 litrow w trasie przy spokojnej jezdzie mozna dojsc do 6.5 litra na baku najwiecej zrobilem cos okolo 900km
-
[B6 AVF] SPRĘŻYNY OD V6 DO R4?JAK OGARNĄĆ OBCIĄŻENIE OSI PRZY DOBORZE?
jak szukalem amorkow do siebie na tyl(koncu kupilem sachsa) i odwiedzilem pare sklepow w poszukiwaniach i w jednym z nich wczesie rozmowy ze sprzedawca(stary dziadek) dowiedzialem sie ze Kayaby to syf przymknalem na to oko a pozniej sie dowiedzialem ze jak Bilstein to tylko bialy o co temu dziadkowi chodzilo?
-
[ALL] Amortyzatory KYB, co o nich sądzicie??
kup porzadne SACHSA i nie bedziesz musial nic kupowac w serwisie a mysle ze znajdziesz duzo taniej i takiej samej jakosci
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Najlepsze komentarze to komentarze Jacka Gmocha co do meczu to podobno ma zabraknac Sneijdera ale Inter i tak da rade i zrobi awans:)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Obys sie nie mylil:)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Najwazniejsze to jest to ze zobaczymy dobry emocjonujacy mecz:)) a niech wygra lepszy:) albo z lepsza dyspozycja danego dnia:) bo to ze Barca gra kosmos niepodlega dyskusji
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jakby byl mecz o 3 miejsce to z Lyonem moze i 3 by wygrali;)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
co do spalonego to coz pomylki sedziow sie zdarzaja i niema sie co skarzyc na to jest duzo druzyn ktore moga narzekac na poziom sedziowania. wiem wiem ze niema co dzielic skory jeszcze ale jak przejda Barcelone( w co bardzo wierze) to juz beda mieli z gorki Mourinho nie wypusci takiej okazji z rak Mam nadzieje ze Super Mario cos strzeli
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Nie wierze ze Inter nic nie strzeli na wyjezdzie obroncy Barcelony chociaz raz "sie popisza" i zostana skarceni:)) jedno jest pewne ze bedziemy mieli ciekawy mecz
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Czekamy na rewanz i na skromne 1-0 dla INTERU:)) Barcelona moze gra kosmicznie ale kazdy ma chwile słabosci i wielkich poznaje sie po tym ze ta słabosc potrafia wykorzystac i Mourinho ze swoja druzyna to zrobi:) Inter po tylu latach przerwy wkoncu zdobedzie upragniony puchar na ktory Moratti tyle czeka
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
AWX 250 000:) doleje pare kropelek oleju od wymiany do wymiany:)
-
[B6 AVF] SPRĘŻYNY OD V6 DO R4?JAK OGARNĄĆ OBCIĄŻENIE OSI PRZY DOBORZE?
witam mam takie pytanie czeka mnie wymiana amortyzatorow z tylu zawieszenie mam obnizione tylko nie wiem ile;/ bo zostalo po porzednim wlascicielu mi to pasowalo i tak zostalo sprezyny sa koloru zoltego czy kolor ten oznacza ze sa to sprezyny obnizajace tyle i tyle? i teraz mam pytanie czy ladowac tam zwykly amortyzator czy te z lini sport (sa chyba do -30mm)a jak moje jest jeszcze nizsze to nic nie bedzie? jak moje auto stoi obok brata (ma seryjny zawias) to jest dosc spora roznica
-
[B6 AWX] Problem z mocą
ja mam taki sam problem jaki opisal kolega sleyer tylko ze do momentu ze muli do 1900 obrotow strasznie wolnow skazowka sie obrotomierza sie unosi dalej wszystko jest ok niema trybu awaryjnego ani nic odwiedzialem juz paru mechanikow i zaden nie moze znalezc przyczyny auto bylo podpinane pod kompa przeplywka ok wartosci doladowania idealne zadnych innych bledow nie ma....
-
Drogi jak ser szwajcarski...
Tylko w polsce asfalt topnieje razem ze sniegiem w Lublinie dziury jak H** ciezko nie wjechac jak jedna ominiesz to w nastepne 3 sie w********sz;/ PS.Kolkov mnie uprzedzil
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
aaaa dziekiii czytalem czytalem tylko widocznie przegapilem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Odgrzeje kotleta mam podswietlane kratki a one nie swieca czym to moze byc spowodowane? jest jakis bezpiecznik odpowiedzialny od tego? zauwazylem ze boczne kratki sa juz podpiete bo jest kabel i nieda rady ich wyciagnac itp a srodkowa nie jest nigdzie podlaczona...;/ tylko miedzy soba.. poprzedni wlasciciel chyba wkladal gdzies swoje lapki
-
[ALL B6] Podgrzewanie tylnej szyby się nie wyłącza
acha wiec najlepiej bedzie jak przejade sie z tym do elektronika jakiegos
-
[ALL B6] Podgrzewanie tylnej szyby się nie wyłącza
A czy to skomplikowana i droga rzecz:>? sam przelacznik wystarczy wymienic?
-
[B6 AWX] Zbyt szybko miga prawy kierunkowskaz
Ja tez mam problem z kierunkiem lewym przednim. Swiecil pozniej przestal po pewnym czasie znow dzialal i pozniej przestal i juz niechce mu sie dzialac... co to moze byc cos ze stykami itp czy jeszcze cos innego?
-
[ALL B6] Podgrzewanie tylnej szyby się nie wyłącza
To ja sie podepnę tylko z innym problemem. Otóż ogrzewanie wcale niechce mi sie włączyć jakby to wytłumaczyć jak wcisnę i trzymam przycisk od grzania to świeci ta żółta lampeczka ale jak tylko puszczam odrazu sie wyłącza. czy ktoś wie co to może być? zepsuty przycisk?
-
[A4 B5] Prosba o VT
co ludzie beda sobie mysleli to za bardzo mnie nieinteresuje:) ze bedzie trzeba jeszze cos zrobic tez wiem:) a moze wy macie jakies pomysly chetnie poslucham PS. zagalopowalem sie michal_s87 oczywiscie wielkie dzieki! i sorry ze az trzebabylo sie upomniac pisalem posta i musialem odejsc od kompa i najzwyczajniej w swiecie zapomnialem
-
[A4 B5] Prosba o VT
zeby nie zakladac nowego tematu pisze tu:) panowie bardo bym prosil o VT B6 chodzi mi tylko o zmaine koloru na czarny mat. czeka mnie malowanie auto i pojawil sie pomysl czy nie pomalowac calego i chcialbym zobaczyc jak bedzie sie prezentowac w macie:) mam tylko pare fotek jak bedzie zla piszcie postaram sie znalezc cos ciekawszego.
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wesołych Zdrowych Swiąt oraz wejscia w nowy rok pewnym zdecydowanym krokiem!