Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. tylko czarna i przednie szyby tez trzeba przyciemnic bo jak nie to auto wyglada jak corsa jakiegos handlowca
  2. ja mam 5 i nie narzekam bierz 5 jak auto dobre:)
  3. A4B6 1.9tdi w miescie okolo 8 litrow w trasie przy spokojnej jezdzie mozna dojsc do 6.5 litra na baku najwiecej zrobilem cos okolo 900km
  4. jak szukalem amorkow do siebie na tyl(koncu kupilem sachsa) i odwiedzilem pare sklepow w poszukiwaniach i w jednym z nich wczesie rozmowy ze sprzedawca(stary dziadek) dowiedzialem sie ze Kayaby to syf przymknalem na to oko a pozniej sie dowiedzialem ze jak Bilstein to tylko bialy o co temu dziadkowi chodzilo?
  5. kup porzadne SACHSA i nie bedziesz musial nic kupowac w serwisie a mysle ze znajdziesz duzo taniej i takiej samej jakosci
  6. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Najlepsze komentarze to komentarze Jacka Gmocha co do meczu to podobno ma zabraknac Sneijdera ale Inter i tak da rade i zrobi awans:)
  7. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Obys sie nie mylil:)
  8. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Najwazniejsze to jest to ze zobaczymy dobry emocjonujacy mecz:)) a niech wygra lepszy:) albo z lepsza dyspozycja danego dnia:) bo to ze Barca gra kosmos niepodlega dyskusji
  9. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jakby byl mecz o 3 miejsce to z Lyonem moze i 3 by wygrali;)
  10. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    co do spalonego to coz pomylki sedziow sie zdarzaja i niema sie co skarzyc na to jest duzo druzyn ktore moga narzekac na poziom sedziowania. wiem wiem ze niema co dzielic skory jeszcze ale jak przejda Barcelone( w co bardzo wierze) to juz beda mieli z gorki Mourinho nie wypusci takiej okazji z rak Mam nadzieje ze Super Mario cos strzeli
  11. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie wierze ze Inter nic nie strzeli na wyjezdzie obroncy Barcelony chociaz raz "sie popisza" i zostana skarceni:)) jedno jest pewne ze bedziemy mieli ciekawy mecz
  12. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Czekamy na rewanz i na skromne 1-0 dla INTERU:)) Barcelona moze gra kosmicznie ale kazdy ma chwile słabosci i wielkich poznaje sie po tym ze ta słabosc potrafia wykorzystac i Mourinho ze swoja druzyna to zrobi:) Inter po tylu latach przerwy wkoncu zdobedzie upragniony puchar na ktory Moratti tyle czeka
  13. AWX 250 000:) doleje pare kropelek oleju od wymiany do wymiany:)
  14. witam mam takie pytanie czeka mnie wymiana amortyzatorow z tylu zawieszenie mam obnizione tylko nie wiem ile;/ bo zostalo po porzednim wlascicielu mi to pasowalo i tak zostalo sprezyny sa koloru zoltego czy kolor ten oznacza ze sa to sprezyny obnizajace tyle i tyle? i teraz mam pytanie czy ladowac tam zwykly amortyzator czy te z lini sport (sa chyba do -30mm)a jak moje jest jeszcze nizsze to nic nie bedzie? jak moje auto stoi obok brata (ma seryjny zawias) to jest dosc spora roznica
  15. Zmija odpowiedział(a) na sleyer temat w 1.9TDI
    ja mam taki sam problem jaki opisal kolega sleyer tylko ze do momentu ze muli do 1900 obrotow strasznie wolnow skazowka sie obrotomierza sie unosi dalej wszystko jest ok niema trybu awaryjnego ani nic odwiedzialem juz paru mechanikow i zaden nie moze znalezc przyczyny auto bylo podpinane pod kompa przeplywka ok wartosci doladowania idealne zadnych innych bledow nie ma....
  16. Zmija odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tylko w polsce asfalt topnieje razem ze sniegiem w Lublinie dziury jak H** ciezko nie wjechac jak jedna ominiesz to w nastepne 3 sie w********sz;/ PS.Kolkov mnie uprzedzil
  17. aaaa dziekiii czytalem czytalem tylko widocznie przegapilem
  18. Odgrzeje kotleta mam podswietlane kratki a one nie swieca czym to moze byc spowodowane? jest jakis bezpiecznik odpowiedzialny od tego? zauwazylem ze boczne kratki sa juz podpiete bo jest kabel i nieda rady ich wyciagnac itp a srodkowa nie jest nigdzie podlaczona...;/ tylko miedzy soba.. poprzedni wlasciciel chyba wkladal gdzies swoje lapki
  19. acha wiec najlepiej bedzie jak przejade sie z tym do elektronika jakiegos
  20. A czy to skomplikowana i droga rzecz:>? sam przelacznik wystarczy wymienic?
  21. Ja tez mam problem z kierunkiem lewym przednim. Swiecil pozniej przestal po pewnym czasie znow dzialal i pozniej przestal i juz niechce mu sie dzialac... co to moze byc cos ze stykami itp czy jeszcze cos innego?
  22. To ja sie podepnę tylko z innym problemem. Otóż ogrzewanie wcale niechce mi sie włączyć jakby to wytłumaczyć jak wcisnę i trzymam przycisk od grzania to świeci ta żółta lampeczka ale jak tylko puszczam odrazu sie wyłącza. czy ktoś wie co to może być? zepsuty przycisk?
  23. co ludzie beda sobie mysleli to za bardzo mnie nieinteresuje:) ze bedzie trzeba jeszze cos zrobic tez wiem:) a moze wy macie jakies pomysly chetnie poslucham PS. zagalopowalem sie michal_s87 oczywiscie wielkie dzieki! i sorry ze az trzebabylo sie upomniac pisalem posta i musialem odejsc od kompa i najzwyczajniej w swiecie zapomnialem
  24. zeby nie zakladac nowego tematu pisze tu:) panowie bardo bym prosil o VT B6 chodzi mi tylko o zmaine koloru na czarny mat. czeka mnie malowanie auto i pojawil sie pomysl czy nie pomalowac calego i chcialbym zobaczyc jak bedzie sie prezentowac w macie:) mam tylko pare fotek jak bedzie zla piszcie postaram sie znalezc cos ciekawszego.
  25. Wesołych Zdrowych Swiąt oraz wejscia w nowy rok pewnym zdecydowanym krokiem!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.