Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
wynik powyżej 400 Nm jest spoko
-
Piłka nożna
mało Wam toto-mixa, sts itp widzę :gwizdanie:
-
Piłka nożna
no niestety, ale nie da się ciągle grać do przodu a Real przyjmuje strategie wygrywania meczy bez względu na styl ale kto wie może to wkońcu przyniesie jakieś trofeum :gwizdanie:
-
Jaki telefon na 2 karty SIM (dual sim)
samo działanie dual sim w samsungach jest w sumie spoko i działa jak należy, nie miałem z tym żadnych problemów, ale rozsuwana klapka... wymienianie taśmy co kawałek... i przyciski które psują się po jakimś tam czasie... ale jeśli to Cię nie zraża to bierz śmiało samsunga z dual sim
-
Piłka nożna
teraz wszystko jest możliwe w sporcie
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
będe wdzięczny za info ile kosztowały Cię te listwy progowe od S-line :?: może być na PW. dzięki no i oczywiście gratki B8
-
Jaki telefon na 2 karty SIM (dual sim)
alvaro ja odradzam Ci wszelkiego rodzaju samsungi na 2 karty SIM a już napewno Samsunga Duoz D880... ten D780 widze, że jest praktycznie taki sam i na tej samej zasadzie to działa no i rozsuwany jest a w samsungu to troche lipa... szukałbym jednak jakiejś Nokii albo coś innego... ale to tylko moje zdanie
-
Piłka nożna
ten Hercules ma teraz kilka gwiazdek w składzie zapomniałeś dodać, że w debiucie u siebiee dobrze, że w tym tygodniu rozpoczyna się Liga Mistrzów :gwizdanie: będzie co oglądać no i Lech z Juventusem hehe
-
Piłka nożna
Lewandowski to musi przede wszystkim grać w klubie dużo więcej grać... Błaszczykowski gra, plus jego talent i chłopak wyróżnia się swoją grą w praktycznie każdym meczu Reprezentacji... oby tak dalej dałbym szanse Grosickiemu... niech dłużej pogra w sparingu i zobaczymy czy rzeczywiście jego ostatnia forma nie jest przypadkiem... niech to potwierdzi dobrą grą w rep. Murawski ok dobrze zagrał, ale bez fajerwerków... to fakt reprezentacji przydałby się ktoś bardziej kreatywny do środka pomocy... kto rozdzielałby piłki do napastników...
-
Piłka nożna
jedno i drugie po kilku meczach się rozpije no fakt na onecie był artykuł ostatnio o tym jak to Boenisch się dobrze bawił na zgrupowaniu reprezentacji oby tylko nie zeszmacił się chłopak po wejściu do tego towarzystwa bo był jedną z wyróżniających się postaci w tych 2 meczach... nie zapeszajmy może :gwizdanie:
-
Piłka nożna
no to robimy casting na środkowego pomocnika do gry w naszej reprezentacji :naughty: Polak czy Polskie korzenie?
-
Piłka nożna
to nie jest ta Wisła Kraków która wygrywała dajmy na to z Schalke w Polsce jest kilku no może kilkunastu piłkarzy którzy prezentują sobą jakiś poziom i tylko dzięki nim ta liga jest jeszcze w miare do oglądania :gwizdanie: mam tylko nadzieje, że wreszcie nasza Reprezentacja będzie wygrywać w sparingach i ta druzyna zaprezentuje ,,w miare dobry poziom" na Euro :gwizdanie: bo jeśli nie to dam sobie spokój z kibicowaniem im... tak wiem nie jestem prawdziwym kibicem jeśli tak powiem...ale ten kto zna realia naszej piłki to może zgodzi się ze mna...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
moim zdaniem do Twojego koloru auta i w ogóle kierunku black&white to bardziej będą pasowały te ciemniejsze z białym kierunkiem i wstecznym
-
Spociki w Skierniewicach
może PABLO by rowerkiem podjechał no daleko nie ma w sumie [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 18:02_________________________________________________ na relingach to jak na nartach , ale w sumie hardcore :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no ja wiem, że nie będzie pasowała do krajobrazu, ale bez przesady i tak niemiec i tak no to jesteśmy łoba we trzech nie ma co za***iście :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
a reszta kierowców Audi z okolic :?:
-
Spociki w Skierniewicach
zacznijmy od tego kto byłby chętny w ogóle i w szczególe na spota :?:
-
Spociki w Skierniewicach
jak my sie na spotka lokalnego nie możemy ogarnąć a mowa o ogólniaku to fakt
-
[ALL B8] Jak jest z awaryjnością 2.0 TDI w nowych AUDI ?
dafit po pierwsze sprostuje, że wnętrze wcale nie jest tandetne poza tym o gustach sie nie mówi poza tym zależy jaka też konfiguracja wnętrza :gwizdanie: a jeśli chodzi o awaryjność B8 to w wersji CR 143 PS jest narazie ok, 40 tyś. i jedyne co wymieniane to olej i płyn do spryskiwaczy no i wycieraczki zalewam i jezdze i oby tak dalej silniczek bardzo dobrze się spisuje, już troche brakuje mocy, ale jest to wyważony wybór. obiektywnie patrząc wybrałbym B8
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
ASO, Allegro, albo jakieś zamienniki lub chinska plastelina... P.S raczej nie ma nic ciekawego, chyba, że słabo szukałem... może ktoś znalazł taki ciekawy spojlerek do B8 na klape?
-
Spociki w Skierniewicach
ale się rozdrabniacie :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
to moja dziewczyna :gwizdanie: pozdro[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 22:45_________________________________________________narazie to jesteśmy łoba we trzech
-
Spociki w Skierniewicach
może się jeszcze zbierzemy kiedy, na jesieni np :?: hmm :?:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a tak serio to jaka antenka najlepiej na klape bagaznika - długość do 1 m ma najlepsze parametry? czy też jest najlepsza? dzięki za odp
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
http://www.caractere.pl/index.php