Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. sorka, ale wrzucałem je w pracy na pośpiechu
  2. fotki z wczoraj http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html
  3. raczej wszystko dziś nieczynne np Plaza, Tesco , real itp ( tylko Mc Donald ma otwarte)
  4. GM odpowiedział(a) na Wąski temat w Lifestyle i Hydepark
    ;(
  5. A zakładałeś może ledy Bo ja dzisiaj zakupiłem zakładam i te dwie małe żaróweczki mi sie nie świecą. Może wiecie jak to zrobić żeby świeciły? ledy boczne nie beda swiecić ( musisz powalczyć z tematem, sam to przerabiałem ) na obudowie + (w żarówce nie ma znaczenia )
  6. zgadza sie Grzes - wygrywasz pamiątkowe zdjęcie z wyjazdu :wink4: :wink4:
  7. :> dwa pozostałe są widoczne na tym zdjęciu :tongue4: :polew: :mysli: :mysli: :mysli: konkurs : które to auta ? nagrda : Brak
  8. Tygrysiczka zawsze przybywa na spoty zbyt późno i są tego skutki :tongue4: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:04_________________________________________________Cze Tomcio
  9. Witam Mariusz , także dziękujemy za miłe towarzystwo & udana zabawe ( na letni już odkładam kase na paliwo :polew:) - pozdrowionka dla waszej 3-ki sorrka za :wink4: [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ zgadza się pomykałem do domu , a śmiałem bo byłem po spowiedzi :polew: przepraszam Grzegorz, ale Cię nie widziałem ( chyba jechałeś czymś innym niż A4, bo w A4 to zobaczył bym Cię )
  10. :polew: Michał w tym czasie robił swoje minki
  11. wrc, a Ty o której planujesz ?
  12. ja się dostosuję ( nawet przez Szczecin ) , z tym że ja chce być w Bukowinie ok 11-ej
  13. Witaj w klubie
  14. Sławek Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam. Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam, Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam, Niech żyje nam! :drunk: :drunk: :drunk:
  15. Po naciśnięciu na obrazek duży rozmiar Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł Dokladnie, na podkarpaciu nie ma drogi zeby poczciwego AFN-a bujnąć. :polew: :polew: daj kluczyki to Ci udowodnię że się da :tongue4:
  16. Namierzaj, namierzaj , to nie ja jechałem ( moja nie ma naklejki, a logo od Czakiego )
  17. witaj na forum a4
  18. Witaj na A4
  19. :polew: po obejrzeniu tego, już rozumiem zachowanie co niektórych na zlocie w 2009
  20. ja musze na zimówkach, bo letnich nie mam- tzn.(łysice )
  21. :polew: wrclaguna nie ma mocnych, abyś wyjechał na 19-kach z takiej zaspy [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 20:00_________________________________________________ Jutro chyba wskocze w 17" :shocked: na Bukowine na 17-kach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.