Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba jak śpisz :polew:
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
na początek ubity zadek Maćka:polew: Tak naprawdę to nawet dwa zadki Maćka, z czego jeden z nich ubity :polew: itd. a tu mój aparat okazał się szybszy niż Slawqa Audi :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: myśle ze wszyscy już dojechali, aczkolwiek pierwsze co uczynili to nie na forum tylko na herbatkę , dsz33 fajne fotki - ja foty zapodam jutro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mój też brudny [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 12:50_________________________________________________a nawet nie brudny a ujeb...y
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe to ją na pewno by zmobilizowało ale mamy imprezę u koleżanki , no i sam wiesz jak to jest , darmowe żarło i picie , przy kryzysie sie tego nie odmawia hyhyhy w takim razie jestem w stanie zrozumieć twoją nieobecność ,nic innego nie pozostaje mi jak tylko życzyć Wam miłej zabawy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ive zarzuć temat swojej kobiecie ze zajefajne wyprzedaże są w Centrach Handlowych w Resie, a Ona już cię zmobilizuje abyście się zjawili w Rzeszowie na weekendzie :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku ja ,ale najchętniej ośką 2,5 AFB z 2000 r :>,no sam wiesz, tam jest dużo ukrytych krawężników pod śniegiem :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem za ponieważ mi sie nie chce myc auta
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
kox :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O szlak faktycznie zapomniałem jeszcze o Angeli .Tak serio to jeszcze raz angela, ykk & sławeq -dzięki za bezinteresowną ( bezpłatną ) przysługę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.......a właśnie co do pośredników ykk jednym z nich byłeś Ty , a to podobno Wy pośrednicy macie najwięcej marży na towarze - oj będziesz się tłumaczył ,będziesz...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobra, dobra ykk ja tam swoje wiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 00:51_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk Nie chciałem głośno o tym pisać ze źródełkiem jest Tarnów, ale co tam chłopaki się nie boją , bo w końcu towar mają pewny i sprawdzony :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:shocked: to extra odbiorę sobie na dniach A co to za dilerka? :gwizdanie: :cool1: sławek kox ma w dobrej cenie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 00:37_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
podpinam sie do zyczeń, a cała reszta poszła juz na PW do Aramis-a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:shocked: to extra odbiorę sobie na dniach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzieki ykk , cieszę sie z tego powodu i sorka za fatygę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja to wiem i dlatego śmigam na 15-kach :polew: , no a tak swoją drogą prosze mi się tu z 15-tek nie naśmiewać , kwestia czasu i pewnie też sie dorobie 17-ek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziękujemy miron78 , także życzymy wszystkiego naj.........
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
jest, jest to nawet w Tesco czy innych tego typu sklepach można kupić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slawqu gratki składałem Ci już telefonicznie o szlak a mnie znów nie będzie ;( , wspominałem już ze mam 28-go,12,08 wesele no oczywiście nie swoje tylko bawie na weselu u kumpla [br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 21:06_________________________________________________ GM ładnie się prezentuje Twoja A4. Widziałem w piątek pod Plazą a gdzie tam ładnie :> , ale dzięki za słowa pocieszenia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko jeśli lista nie zamknięta to prosze o wpis Mnie + 1 . pozdrawiam GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: :polew: tak własnie tak mam znaczek Q -jak- Q,,wa ile ona pali [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 12:13_________________________________________________swoją drogą do dziś dnia jeżdżę na letnich bo zimy nie widać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Słyszałem właśnie Andronikus że spot udany, a i frekwencja dobra. Ja osobiście złożyłem usprawiedliwienie (jeszcze przed spotem) mojej nieobecności u samego prezesa ( co zrobić praca, ale od początku istnienia spotów Rzeszowskich to chyba jest to moja dopiero trzecia nieobecność ,także myślę że nie jest aż tak źle ) tylko czekam na jakieś fotki ,chętnie obejrzę nowe „furmanki” podobno byli nowi ludzie . Pozdrawiam