-
[ALL B6] 1.9 TDI S IDI - czy jest coś takiego ?
gościu nie ma pojęcia o czym pisze, ksenony też sobie wymyslił a nie ma
-
[C4 AEL] Problemy z odpalaniem na zimnym a przepływomierz
ten silnik jak jest sprawny to bez grzejących świec też odpala po paru sekundach, bardziej bym stawiał na pompę i czujniki
-
[B5 AFN] Przy dodaniu gazu dziwnie syczy
wąż ciśnieniowy od turbo
-
Audi A6 2.5 TDI zgasło, elektroniczna czy mechaniczna awaria pompy VP44
zacznij od VAG-a, jeżeli elektronika w pompie padła będziesz miał odpowiedź od ręki, ostatnio byłem świadkiem dokończenia żywota przez VP, zgasł i... nowa pompa
-
[B6 1,9 tdi 131km] piszczenie podczas obrotów kierownicą
dokładnie, zabrakło mi tego słowa nad ranem :>
-
[B6 1,9 tdi 131km] piszczenie podczas obrotów kierownicą
na 100% alternator, tam jest taki mechanizm który powoduję, że łożysko kręci się swobodnie i nie obciąża paska przy dużym obciążeniu i na pewno jest zatarte. Sam tego nie sprawdzisz, bo jest potrzebny specjalny klucz. Ale wymieniaj w ciemno.
-
[B6 AVB] Zużycie oleju
nie będę się chwalił ale mój AYM przy przebiegu 180 tys. na 10 tys.nie bierze ani grama (przynajmniej zauważalnego dla oka)
-
Podrabiany olej
i jaki był finał w sklepie??
-
[B6 AVF] dymienie przy szybkim ruszaniu
nic, tak to jest z dieslami a w lusterku w świetle reflektorów zawsze wygląda ta dymówa na większą niż jest rzeczywistości
-
[B5 AEB] podswietlenie pokretla od szyberdachu
u mnie w B6 świeci każda kropka (jak choinka )
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
:D dawno się tak nie uśmiałem rtocki
-
do ilu można podkrecic 2.5tdi??
150, 155, 163, 180
-
Zegar , jego ustawienie sterowane radiem - brak.
zobacz w instrukcję obsługi, jak zaprogramujesz że ma ostrzegać po przekroczeniu np. 90 km/h to gdy będziesz jechał szybciej to zapali się to kółeczko na FISie z 1 dla pierwszej zaprogramowanej prędkości i z 2 gdy będziesz miał drugą zaprogramowaną
-
Zegar , jego ustawienie sterowane radiem - brak.
te 2 ostatnie pozycje odnoszą się do ostrzeżeń o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości
-
A4 Assistance
wchodzę w to, bardzo dobra idea
wszymon
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta