Treść opublikowana przez piozar11
-
[LPG ALL] Śmierdzi gazem w samochodzie
sprawdż odmę ja też to mam
-
[B5 ADR] Falujące obroty
zroiłem sam zgadnijcie co -odma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemana
-
skrzynia biegów
SPRAWDŻ PODUSZKI
-
a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra
audi waży więcej niż opel ale jak się rozbuja to ta vectra będziew tyle
-
stukanie w przednim zawieszeniu
a co ma silnik do zawieszenia l:moze coś masz z maglownicą nie tak
-
[B5 ADR] vag wyswietla 5 bledow
z cewki z cewki jest nad 4
-
Chrom Ramka Na Mieszek
po drugim lifcie ładniejsze założyłem to wiem
-
co sadzicie o tych alumach?!
Tak szukaj dalej [glow=red][/glow]
-
[B5 1.8] Instalacja gazowa STAG300
Ja mam STAGA-300 i rewelka nie narzekam na osiągi nie czuje różnicy czy jade na benzynie czy gazie spokojnie osiągam 200km/godz.Jest tania dobrze chodzi więc o co chodzi.
-
[A4 B5 1.8 ADR] STAG-300 - opinie
Co powiecie na temat STAG-300?.
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Ja mam zamontowany Stag-300 i chodzi dobrze spala mi w granicach 13-14 litrów na 100km przy jeżdzie 140-160km/godz.Amam pzecież ją w automacie.
-
[B5 ADR] Falujące obroty
Falują mi obroty w 1.8 125KM w automacie to uciążliwe,czy to tylko wina przepustnicy,czy jeszcze coś innego? [ Komentarz dodany przez: wiki: 09-03-2007, 10:34 ] poszukaj na forum zacznij od FAQ [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 12:53 ] odblokowane, temat zmieniłem - stosuj zasady
-
[B5] Wąż do skraplacza
potrzebuje przewody do skraplacza jak ktoś ma to jaka cena [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 11-02-2007, 00:03 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-02-2007, 16:33 ] otworzyłem ponownie, temat poprawiony