Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piozar11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piozar11

  1. moim zdaniem masz złe nastawy nakładania tj,przejścia benzyna/gaz
  2. ja tak zrobiłem i pojawiły sie kłopoty z paleniem rano odpalił i zgasł i tak 2 razy jeszcze,teraz mam oryginalnie i pali jak nowy
  3. cześć stary a co sie dzieje z tą skrzynią??
  4. piozar11 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.
  5. eee... ja mam Staga sam go zakładałem i przełącza się przy 15 stopniach ale to lata praktyki :D Co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?
  6. w Stag-300 możecie max zmniejszyć temp.przejścia na gaz do 15 stopni ale im wyższa temp.to przejście łagodniejsze
  7. ta kontrolka nie jest aktywna w A4
  8. tak jest przykręcana od spodu i tu juz masz wiekszy wysiłek ale polak wszystko potrafi więc do dzieła :th:
  9. mogę przełożyc panel sterowania klima z 1999r do 1996r będzie to działało??
  10. środkowa jest w calości i wychodzi tak jak te z boku a ta co na przednią szybę to już gorzej bo jest przykręcana przerabiałem ten temat
  11. na początek przemyj przepustnicę i na nowo trzeba będzie zaadoptować Vagiem
  12. zgadza sie co oryginał to oryginał
  13. trochę nadkola nie pasują ale idzie dopasować
  14. powyciągaj zagłówki póżniej tulejki zagłowków i odkręć śrubki na dole przed rwaniem tulejek
  15. mam już rozebraną skrzynię i mam przypalone tarczki na wszystkich biegach więc czeka mnie spory wydatek olej czuć że się slizgały a mogłem jeżdzići nie wymieniać oleju,a prawda to że były 4 biegowe skrzynie ASB z nadbiegiem w 1998 roku?
  16. Słuchajcie jak jade swoja niunią to jest tak czuję ze z 1;2;3 zmienia dobrze biegi jak zmieni mi na 4 to po chwili puszcza i nie ciągnie i czuje że sie ślizga miał ktoś taki obiaw u siebie???
  17. moze katalizator Ci padł miałeś zapewne ostrzeżenie, że temat jest stary, ale i tak napisałeś. Zauważyłeś, że pisałeś do tematu który ma już blisko rok !?
  18. nie wiem czy za póżno wiesz jak to w sprowadzonym nie wiadomo.Po wymianie w czasie jazdy na 4 biegu odpuszcza mi tj.rosną obroty a nie jedzie [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 15:05 _________________________________________________Ci od ASB mają zdania podzielone sam już nie wiem wiem tyle że muszę to zrobić bo zajeżdżę skrzynię
  19. ja zmieniłem olej i teraz żałuję
  20. ja w swoim wymieniłem olej i teraz 4 odpina mi sie w czasie jazdy
  21. moim zdaniem zmienili czas nakładania benzyna/gaz
  22. ja mam w 1.8 125KM i chodzi mi bez zarzutu taką samą montowałem do V8 i też nie ma problemów jest łatwa w montażu i wmiarę tania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.