Treść opublikowana przez Damianus
-
Problem z radiem
Dokładnie, będzie łatwiej zdiagnozowac.
-
Radyjko nowe czy używane?
Nieałe radyjko, parametry bardzo podobne do innych odtwarzaczy w tym przedziale cenowym. Czerwone podświetlenie i jeszcze 3 latka gwarancji. Teraz to tylko rzecz gustu.
-
naglosnienie
Moja propozycja to radyjko i te głośniczki grają bardzo dobrze.
-
A4 96' klimatronic kod 22.1
a może nie masz gazu??
-
powoli zimówki
Ja założyłem Michelin Alpin na alumy.
-
naglosnienie
To zależy ile chcesz przeznaczyc kaski na radyjko i głośniki do przodu??
-
Radyjko nowe czy używane?
Będziesz z niego zadowolony. Ja mam Pioneer DEH-P88RS i to już któryś z kolei z tej firmy, z każdego odtwarzacza jestem tak samo zadowolony :mrgreen: A jeśli byś szukał jakieś głośniczki to polecam JBL
-
Radyjko nowe czy używane?
Szczerze nie podoba mi się ten soniak i jakoś nie jestem przekonany do tej marki w car audio. Preferuje raczej Pioneer-a i zamiast tego modelu, wybrałbym tańszy model Pionka i naprawdę nieźle gra. Ps. Jeden z nich ma podświetlenie na czerwono.
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
Ja nie zapłaciłem 300 zł mandatu i jak miałem zwrot podatku to mi potrącili w sumie 311 zł :???:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Zamiast wspierac Hugo, to każdy tylko narzeka, ja tam sobie jakoś radze
- Audi S4
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja z dziewczyną też się pisze, kasa już leci :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Każdy sobie jakoś radzi
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Na I urodzinach będe napewno.
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Do mnie też dotarły. Dzięki Murzyn. :mrgreen:
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
...piękna AUDI :smile:
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
Też o takich myślałem. Ile dałeś :?:
-
Czarna A4 nowe fele
Jest to Pioneer DEH-P88RS więcej na jego temat jest tu. Są już nowe felgi. :mrgreen: Rozmiar 17' stki Oponki 225/45
-
Czarna A4 nowe fele
A oto pare fotek mojej A4