Treść opublikowana przez Damianus
-
[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
Ale jaki ma to związek z odpalaniem na dotyk :?:
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Też wymieniłem napinacz paska wieloklinowego, u mnie był skrzywiony.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
telepanie silnikiem i biały dym to raczej świece padły
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
To jest właśnie rozmowa na temat auta Muzina
-
[2.5 TDi AKN] Wlałem Pb98 do DIESLA !!!
Ja do megana 1.9 D w czasie dużych mrozów dolewałem bęzynki z 5/6l. na 60l. ropy Palił lepiej. I nic się nie dzieje z silnikiem do tej pory
-
Wyjące opony zimowe
Fachowiec ma troszke racje mogło by to pomóc.
-
Wyjące opony zimowe
Ja mam Micheliny alpin i nie szumią. A twoje oponki mogą być wyząbkowane przez zużyte amorki w poprzednim aucie, i dlatego szumi.
-
[B5 1Z] Gwizd turbo przy odplaniu
A mój AHU nie gwizda i bardzo sie ciesze z tego ciesze.
-
Zapalniczka cos nie bardzo ...
Pewnie się troszke wysunęła i zablokowała. Jak ktoś źle ją wsadzi to może sobie wypaść z gniazda. Mnie się tak zrobiło :/ Jak rozebrałem tunel to leżały sobie dwie zapalniczki :galy: i teraz jedna jest w zapasie
-
Użytkownicy pokażcie sie..
- [B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
Ładna czarna :smile: Też mam antene na dachu :razz:- [A4 B5 1.8 ] z 1997
Bardzo ładna a4- Które fele mam kupic...Pomocy
17 cali ale na zdjęciach tak wysoko wygląda na żywo nie jest tak źle- Które fele mam kupic...Pomocy
Ja wybrałem te :mrgreen: Ale pierwsze też są ok- [A4 B5 2,5 TDI q] Avant 1999r
Murzyn, adadur, mam też z 99r. i dokładnie te same zegary i podświetlenie.- [B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..
Bardzo ładny kombiaczek :smile:- Radyjko nowe czy używane?
Pewnie że moge :razz: Mam teraz Pioneer DEH-P88RS (nagrodzony przez EISA) W drzwiach JBL GTO 506Ce w tylnej półce jakieś 16' pioneera (już były i nawet niewiem jaki model, do wymiany), w bagażniku skrzynia JBL GTO 1204BR i mały wzmacniacz też JBL CS 60.2 nawet daje rade Wcześniej miałem Pioneera deh-7700 i inne.- [B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Nieźle- Radyjko nowe czy używane?
I tu się grubo mylisz :twisted: wcześniej miałem radyjko bez cyfrowego procesora dzwieku i różnica w dzwięku jest kolosalna.- Ile oleju wam bierze na 1000 km ??
ja zrobiłem 6 tyś. i dolałem około 0.4l.- Radyjko nowe czy używane?
adadur, jakie masz radyjko w OOOO tak z ciekawości pytam- Wzkaźnik temperatury-raz st. celsjusza raz fahrenheita
Kliknij- wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
napewno mi się nie wydaje...- [ALL] Licznik dzienny
Mnie tam liczy do ponad 1000 :mrgreen: Może nigdy nie robiłeś więcej kilometrów na dziennym- wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
Nie wiem jak u was, ale umnie jak słońce pada na licznik to wyświetlacz np. klimatronic jaśnieje, a jak jest troszke ciemniej (tzn. licznik jest w cieniu) to sam sie ściemnia. - [B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie