Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damianus

  1. Ale jaki ma to związek z odpalaniem na dotyk :?:
  2. Też wymieniłem napinacz paska wieloklinowego, u mnie był skrzywiony.
  3. telepanie silnikiem i biały dym to raczej świece padły
  4. Damianus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    To jest właśnie rozmowa na temat auta Muzina
  5. Ja do megana 1.9 D w czasie dużych mrozów dolewałem bęzynki z 5/6l. na 60l. ropy Palił lepiej. I nic się nie dzieje z silnikiem do tej pory
  6. Fachowiec ma troszke racje mogło by to pomóc.
  7. Ja mam Micheliny alpin i nie szumią. A twoje oponki mogą być wyząbkowane przez zużyte amorki w poprzednim aucie, i dlatego szumi.
  8. A mój AHU nie gwizda i bardzo sie ciesze z tego ciesze.
  9. Pewnie się troszke wysunęła i zablokowała. Jak ktoś źle ją wsadzi to może sobie wypaść z gniazda. Mnie się tak zrobiło :/ Jak rozebrałem tunel to leżały sobie dwie zapalniczki :galy: i teraz jedna jest w zapasie
  10. Ładna czarna :smile: Też mam antene na dachu :razz:
  11. Bardzo ładna a4
  12. 17 cali ale na zdjęciach tak wysoko wygląda na żywo nie jest tak źle
  13. Ja wybrałem te :mrgreen: Ale pierwsze też są ok
  14. Murzyn, adadur, mam też z 99r. i dokładnie te same zegary i podświetlenie.
  15. Bardzo ładny kombiaczek :smile:
  16. Pewnie że moge :razz: Mam teraz Pioneer DEH-P88RS (nagrodzony przez EISA) W drzwiach JBL GTO 506Ce w tylnej półce jakieś 16' pioneera (już były i nawet niewiem jaki model, do wymiany), w bagażniku skrzynia JBL GTO 1204BR i mały wzmacniacz też JBL CS 60.2 nawet daje rade Wcześniej miałem Pioneera deh-7700 i inne.
  17. Nieźle
  18. I tu się grubo mylisz :twisted: wcześniej miałem radyjko bez cyfrowego procesora dzwieku i różnica w dzwięku jest kolosalna.
  19. Damianus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja zrobiłem 6 tyś. i dolałem około 0.4l.
  20. adadur, jakie masz radyjko w OOOO tak z ciekawości pytam
  21. Mnie tam liczy do ponad 1000 :mrgreen: Może nigdy nie robiłeś więcej kilometrów na dziennym
  22. Nie wiem jak u was, ale umnie jak słońce pada na licznik to wyświetlacz np. klimatronic jaśnieje, a jak jest troszke ciemniej (tzn. licznik jest w cieniu) to sam sie ściemnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.