Treść opublikowana przez Damianus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Bartek34,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj sivy79,
-
Na jakich felgach jeździmy
17"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
Małe info tak wygląda AHU tak jak powinieneś mieć
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Nooo nieźle
-
[B5 1Z] Uruchomienie klimatronika...
Pełen podziw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj miki_v6,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Ładna ta twoja B6
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Jeszcze tylko chromik na około szyb i będzie cacy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam audi s4 tdi luk,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
Bardzo ładny avancik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Ciekawe i przydatne linki
http://www.autobaza.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 przed liftami] Jaka zapalniczka pasuje?
Kupiłeś zapalniczkę do A4 po II lifcie i wzwyż. Podjedź do byle jakiego sklepu motoryzacyjnego i na pewno kupisz za mniejsze pieniądze.
-
[1Z/AHU] Jak sprawdzic czy cięgiełko sie porusza??
Cięgło się porusza jak silnik jest pod obciążeniem, na biegu jałowym przegazówka nic nie da.
-
[A4 B5 2.5 Q] AVANT 99r. Ładniejsza niż Sputnik.
Ładny avancik
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
- rany jaką Ty masz zajebistą skórkę To było do rexa
-
Repliki
To już miałeś obniżony bo ja mam 17 i wyżej stoi.
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
porównanie mi się podoba, dobre