Treść opublikowana przez Damianus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Iplus, Blueconnect , Orange ?? Co wybrać ?
W kazdej sieci nie ma limitu czasowego. Jest limit transferu nawet w blueconnect w opcji 99 netto (120.78 brutto) jest to 5 GB później jest zmiana prędkości. Zwróć uwagę na modemy w jakich cenach i jaki abonament cię interesuje. Jeżeli będziesz tego używał w Wa-wie to każda siec ma szybki Internet ale musisz mieć modem który tą prędkość obsługuje. Porównaj sobie na stronach http://www.iplus.pl/indywidualni-promocje-iplus-dla-ciebie.html http://www.era.pl/pl/biznes/taryfy/blueconnect/w_komputerze http://www.orange.pl/portal/map/map/int_costs?type=INT_HM_TALK&stamp=1193409142199
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego najleprzego Hugo
-
telefony komórkowe
Ja sprzedaje tel.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Heroes of Might and Magic III
-
czy ktoś zna właściciela tej A4ki? lub chociaż numer rej
http://www.miplo.pl/index.php?cookiesend=1&c=545#point57922 Numeru rejestracyjnego niema ale widać gdzie dokładnie jeździ
-
Ktory telefon mam wybrac ?
Ja bym wybrał E-50
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj buldog
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ciahokrak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj PawełKrK
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Piter504 :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj xxmarcin77 :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Azunia :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj adamus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj raggaman
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 1.9 TDI AFN] dArk4
Ekstra furak warto było poszukać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj MicKiewicz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj gcienki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj KuteK
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
Uzupełnij profil bo nawet nie wiadomo jaki masz silnik. I może jakaś fotka poglądowo tego złącza.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
co 15 tyś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj NezQul,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kurczak050,