Treść opublikowana przez Damianus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następnym razem plakietki trzeba zdjąć he he
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Dziękuje za super zlot i organizacje
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
My też już w domku, wrażenia niezapomniane
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ekstra jutro zakładam letnie buciki
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
Własnie ktoś u mnie wycioł dziurę w nadkolu i teraz musiałem je po zastawiać bo kupe syfu szło na osłone i do komory silnika. Nad tymi autami pracowali ludzie co się na tym znają i głupotą jest wycinanie jakiś dziur lub np. ściąganie słon. Jak byś mieszkał we Włoszech to pewnie bez maski byś jeździł :twisted: Takie moje zdanie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja śmigam z Myszkowa pojadę albo ze Śląskiem albo podłączę się do wawki. Ale bardziej w Siewierzu.
-
Strefa Śmiechu
- [b5 AHU vs AFN]
AHH wychodziły od 04/97 do 09/01 info z Etki- [b5 AHU vs AFN]
Ale jak patrze ile palą AFN-y to ciesze się że mam AHU, może i 90ps ale i tak lepiej jak 1.6 hehe- Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Dla mnie tylko O-Z Superturismo GT :biggrin:- Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
Wymień wszystkie filtry i będzie ok.- [b5 AHU vs AFN]
jezeli po drugim lifcie to bedzie juz 90 kucowrów ale AHH .... a temu to juz bardzo blisko do AFN/AVG .... Mam po drugim lifcie i silnik AHU, spala mi 5,5l. a nie jeżdżę oszczędnie. Te silniczki wychodziły do 06.2000r. według Etki- [B6 AWX/AVF] Wymiana oleju.
Musisz podpiąć pod komputer VAGa aby zmienić ustawienie wymiany oleju, Wtedy twoje autko przypomni Ci o wymianie za 15 tyś km. a nie za 30 tyś.- [B5 AFN] Dolna osłona silnika
Ja też przymocowałem na opaski gdzieniegdzie bo te wkręty są troszkę za drogie.- [B5 AFN] Dolna osłona silnika
szukaj na allegro używki, mnie udało się kupić ori za 100 pln :biggrin:- [1,9 TDI AJM] Bardzo delikatne falowanie obrotów.
U mnie też falowanie było +/- 50 obr. a czy cały czas to niewiem, bo ten okres był dość krótki, z pięć dni po kupnie auta odstawiłem go do warsztatu.- [1,9 TDI AJM] Bardzo delikatne falowanie obrotów.
Napinacz był minimalnie skrzywiony co powodowało w jednym miejscu większe obciążenie paska, co za tym idzie i dla silnika również, wtedy te obroty falowały. Po wymianie jak ręką odjął. Na falowanie może mieć taż wpływ jakaś inna rolka, alternator lub pompa wody tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś mój wuj miał taki przypadek w Meganie alternator był uszkodzony (coś się ocierało) i tak samo obroty falowały a do tego jeszcze światła przygasały. Może sciągnij pasek i posprawdzaj wszystko, odpal na chwile i zobacz czy nadal falują obroty.- [1,9 TDI AJM] Bardzo delikatne falowanie obrotów.
U mnie w AHU też miałem falowanie obrotów, przyczyna – uszkodzony napinacz paska wielorowkowego.- Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
- [B5 1Z] Zaślepienie egr'a w 1Z
http://nubira.autokacik.pl/lektury/egr/egr.html- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Też się nad nimi zastanawiałem- [A4 B5 AJM/ATJ] Coś piszczy ...
A masz osłony pod silnikiem :?:- Zdjęcia mojego Avanta:-)
Fajne fele Dla mnie tak samo fajnie wyglądają na sedanie- [ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
Jak dla mnie to OZ- [B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
wiesz mi ma.ja tak mialem w golfie 4 i wymiana rozrusznika pomogla.byl uszkodzony elektrycznie i w trakcie pracy pobieral za duzo pradu a do kompa dostawalo sie przez to za malo i zle paił :one: Ale bendix to co innego. - [b5 AHU vs AFN]