Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. O jeb.. ten to ma zasys niczym 1.8T na paliwo :polew: :polew:
  2. Było grubo tzw epickie melo :polew:
  3. Ale Adrian pojechałes typowi po merawce na wstepie "eeee to tylko mercedes Audi lepsze "
  4. No dobra szmaka była Kebab przy tym to bida z nedza Karol było ciepło jak wracalismy czy mnie tak rozgrzało ?? Marek wstaw nasze za***iste zdjecie :polew:
  5. Ojjjj biedny Gzesiu ale ciepło wczoraj było jak wracalismy tak mi sie wydaje albo byłem juz tak nagrzany :polew: BTW Kurcze wracalismy wczoraj ta E-klasa ale tam z tyłu było mniej miejsca niz w tym AUDI 100 co jechalismy na starówke taka niby e klasa
  6. Siema jak tam zyjecie chłopaki po wczorajszym spocie w "Po Prostu" ?? Mowiłem ze bedzie epickie melo albo grubo albo wcale Aaa i nie wiem co tam wczoraj jedlismy ale było za***iste
  7. ABC to N/A to czesto gesto maja mniej niz w papierach Zreszta hamowac turbo benzyne czy diesla to musi byc hamowania obciażeniowa
  8. dobrze Karol mowisz Mowisz i masz Joanna Krupa Słowiańska uroda musi być :gwizdanie: Blond Power
  9. Maciek a Ty idziesz z nami na browar ??
  10. Jutro Epickie Melo Marian idziesz z nami ??
  11. Grzesiu to przed wyjazdem do Rogala byś był uwazany za wiejski tunig bo kopcił :polew:
  12. Oki trzymam za słowo
  13. Bracus a masz moze jakis filmik jak sie furka odpycha ??
  14. No Micha$ cos sie ostatnio nie udziela
  15. Zawsze masz baze pod dlasze mody i mozesz rezac dalej np jak SID
  16. np takie coś znalazłem http://galerie.tomson.com.pl/album07 Dzieki Ciekawe jaka moc po zaturbieniu A to przypakiem nie było o Audi http://moto.allegro.pl/item1038053593_audi_a4_420ps_515nm.html bo ono nie ma 1.8T tylko 2.2T
  17. tez tak mi sie wydaje
  18. Ooo jakiś Marten u nas na forum ejst cicho chłopaki nie robmy trzody :polew: Stwarzajmy pozory je jestesmy normalni :gwizdanie:
  19. na asystenta jaja se robisz ZALEK NA MENEGERA to rozumiem
  20. Obiecanki cacanki a ... radośc :decayed: :decayed: Grzesiu ale tam za słowem poprawe jest "*"
  21. Nie nie ja przepraszam bardzo :polew: Zachowałem sie jak gowniarz obiecuje solidna poprawe* i to juz sie wiecej nie powtorzy :lol1: *żartowałem
  22. No to z ta fura to dojebałes do pieca :polew: albo zajebałes jak dzik w sosne :decayed: Projekt w sumie mozemy pozyczyc od pomorzan i go troche przerobic ale napisALBO GRUBO ALBO WCALE musi byc
  23. no potrzebny ktos kto sie zna na jakims programie graficznym np Marian
  24. Tylko ze lambo to exotic a s4 to przykoksowane a4 :gwizdanie:
  25. Patrzcie jaki za***isty kawałek taki imprezowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.