Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
nie ma to jak sie ustawic- Spoty Olsztyńskie
Ale ten Karol to fajny kolega przygarnał Maxyma a teraz Adriana :> a wszystko to tak bezinteresownie :oklaski:- Spoty Olsztyńskie
Karolowi chyba sie już zasys na alko włączył i szuka szofera- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to działaj tam działaj- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Japanese szlifierken- Spoty Olsztyńskie
No niezle pomyka "ogień w szopie"- Spoty Olsztyńskie
Jezdzi taki koles z 30 lat bodajrze czarne albo jakis inny ciemny kolor NO 8 czy 9....... E lub F i leciał z jakas beta 330 E46- Spoty Olsztyńskie
No to łądnie brzmi te V7 nawet jak nie trzyma serii to i tak za***iście sie odpycha- Spoty Olsztyńskie
A ja wczoraj widziałem jak latało RS4 z jakas beta za***iście brzmi te V8 :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Nie $pimy zwiedzamy ludziska- Spoty Olsztyńskie
Nie pier.... bedzie 30 stopni, palmy i dziewczyny w bikini beda roznosic drinki z parasolkami TRZEBA MIEĆ FANTAZJE- Spoty Olsztyńskie
Mareczku pogode zamowiłes ??- Spoty Olsztyńskie
Ważne, że avatara jeszcze nie zmieniłeś. Dobry avatar to podstawa- Spoty Olsztyńskie
U nas tez prawie nikogo nie ma- Spoty Olsztyńskie
A co mennice otwieracie ??- Spoty Olsztyńskie
No to lipa adrian z furakaiem Ale jeszcze tydzien czasu to moze mechanior ogarnie robote Swoja droga dziwi mnie to ze ASO powiedziało Ci ze 2 tygle musisz czekac gdzie "niby" 1.8T jest popularnym silnikiem Jak cewki chciałem to babka mi mowi ze 1.8T to bardfzo pularny silnik ale cewek nie maja :polew: A teraz relax przy muzolce Timbaland Ft Keri Hilson Vs Snap - (90's House Dance Mix) The Way I Are- Spoty Olsztyńskie
Ciekawe jak tam Adriana furak- Spoty Olsztyńskie
Bo tak mi ojciec powiedział a ja nie sprawdzałem Bobra ide bo o 6 pobudka- Spoty Olsztyńskie
Mowiłem nie smiac sie :tongue4: Dobra ide w kime do dzisiaj- Spoty Olsztyńskie
No ale człowieku brecht był. Skrotem tylko sie nie smiac z mojego kochanego taty Sytuacja była następujaca dawno nie jedziłem Audi teraz to tylko na spotyy no i zrobiło sie ciepło rodzice pojechali w trase i jechali na właczonej klimie podjechali pod blok i tata mowi " Michał cos cieknie z samochodu" ze to na bank spryski na xenon Pojechałem dziś do Pawła i co sie okazuje spryski i przewody OK a to co ciekło to woda z klimy :polew: Poprostu tata nigdy wczsniej nie jedził autem z klima i sie przestraszył ze cos cieknie ;(- Spoty Olsztyńskie
a czy wy wiecie Panowie, że nadrabianie strat zajęło "nam - wam" jakiś ROK Na początku mojej znajomości z klubem, normalnym było że co chwila raz Elbląg raz Olsztyn był na pierwszym - a potem zaległa błoga cisza .... I nie powiem, ale z tego co kojarzę to po pojawieniu się na forum Mr Zaleczeq'a - zaczęło towarzystwo nadrabiać zaległości Także to chyba jemu w Kaletce należy się DUŻĘ PIWO Dzięki bardzo Zaraz Kaletka takze rozkreci sie tam imprezke Bedzie poker face i do przodu ALBO GRUBO ALBO WCALE- Spoty Olsztyńskie
W tamta sobote to nie tylko w Eufo były balety za to ze powiedzialeś do mnie załeczek to sie jeszcze grubo zastanowie- Spoty Olsztyńskie
No pracuje w mleczarni i jezdze Starem po okolicznych wioskach- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no szkoda... też żałuję bo byśmy się spili we trójkę w trupa... a tak to tylko we dwójkę Grzesiu i Marek wypija - Spoty Olsztyńskie