Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. nie ma to jak sie ustawic
  2. Ale ten Karol to fajny kolega przygarnał Maxyma a teraz Adriana :> a wszystko to tak bezinteresownie :oklaski:
  3. Karolowi chyba sie już zasys na alko włączył i szuka szofera
  4. No niezle pomyka "ogień w szopie"
  5. Jezdzi taki koles z 30 lat bodajrze czarne albo jakis inny ciemny kolor NO 8 czy 9....... E lub F i leciał z jakas beta 330 E46
  6. No to łądnie brzmi te V7 nawet jak nie trzyma serii to i tak za***iście sie odpycha
  7. A ja wczoraj widziałem jak latało RS4 z jakas beta za***iście brzmi te V8 :gwizdanie:
  8. Nie $pimy zwiedzamy ludziska
  9. Nie pier.... bedzie 30 stopni, palmy i dziewczyny w bikini beda roznosic drinki z parasolkami TRZEBA MIEĆ FANTAZJE
  10. Mareczku pogode zamowiłes ??
  11. Ważne, że avatara jeszcze nie zmieniłeś. Dobry avatar to podstawa
  12. U nas tez prawie nikogo nie ma
  13. A co mennice otwieracie ??
  14. No to lipa adrian z furakaiem Ale jeszcze tydzien czasu to moze mechanior ogarnie robote Swoja droga dziwi mnie to ze ASO powiedziało Ci ze 2 tygle musisz czekac gdzie "niby" 1.8T jest popularnym silnikiem Jak cewki chciałem to babka mi mowi ze 1.8T to bardfzo pularny silnik ale cewek nie maja :polew: A teraz relax przy muzolce Timbaland Ft Keri Hilson Vs Snap - (90's House Dance Mix) The Way I Are
  15. Ciekawe jak tam Adriana furak
  16. Bo tak mi ojciec powiedział a ja nie sprawdzałem Bobra ide bo o 6 pobudka
  17. Mowiłem nie smiac sie :tongue4: Dobra ide w kime do dzisiaj
  18. No ale człowieku brecht był. Skrotem tylko sie nie smiac z mojego kochanego taty Sytuacja była następujaca dawno nie jedziłem Audi teraz to tylko na spotyy no i zrobiło sie ciepło rodzice pojechali w trase i jechali na właczonej klimie podjechali pod blok i tata mowi " Michał cos cieknie z samochodu" ze to na bank spryski na xenon Pojechałem dziś do Pawła i co sie okazuje spryski i przewody OK a to co ciekło to woda z klimy :polew: Poprostu tata nigdy wczsniej nie jedził autem z klima i sie przestraszył ze cos cieknie ;(
  19. a czy wy wiecie Panowie, że nadrabianie strat zajęło "nam - wam" jakiś ROK Na początku mojej znajomości z klubem, normalnym było że co chwila raz Elbląg raz Olsztyn był na pierwszym - a potem zaległa błoga cisza .... I nie powiem, ale z tego co kojarzę to po pojawieniu się na forum Mr Zaleczeq'a - zaczęło towarzystwo nadrabiać zaległości Także to chyba jemu w Kaletce należy się DUŻĘ PIWO Dzięki bardzo Zaraz Kaletka takze rozkreci sie tam imprezke Bedzie poker face i do przodu ALBO GRUBO ALBO WCALE
  20. W tamta sobote to nie tylko w Eufo były balety za to ze powiedzialeś do mnie załeczek to sie jeszcze grubo zastanowie
  21. No pracuje w mleczarni i jezdze Starem po okolicznych wioskach
  22. no szkoda... też żałuję bo byśmy się spili we trójkę w trupa... a tak to tylko we dwójkę Grzesiu i Marek wypija

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.