Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
oooo to zarobas bedziesz :decayed: będziesz miał miliony monet
-
WOT - World of Tanks
jak tam ekipa WOT A4 POWER :decayed: nowe czołgi odkryte ?? :grin: Ja miałem remont i d*pa nic nie pograłem w weekend a podobno jakaś promocja była tak ??
-
Spoty Olsztyńskie
nie wiem od czego ale od żwiru albo jakiś kamyczków może być ostatnio patrzyłem u kumpla i tez miał pare takich ale to na bank od jakis małych kamyczkow bo jak kupił fure to tego nie miał dopiero ja zaczął w długie trasy jezdzic a znajac nasze drogi to wiadomo jak bywa zbuchu bierz http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-sedan-3-0tdi-270920/
-
WOT - World of Tanks
Ja mam 1perk dowódca 6 zmysł reszta naprawa:wink: 2 perk dowodca naprawa a reszcie cos tam powybierałem
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma opcji 3.0 tdi b7 bez Q sprawdziłem mogłes widziec 2.7 btw Łysy zamawiam pod koniec tygodnia bluze Bluza Z Własnym Nadrukiem Własny Nadruk Fruit L (3510030232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. napis taki jak mamy na koszulkach ale tylko ten centralny bez tego co był na plecach
-
Spoty Olsztyńskie
3.0 tdi w b7to chyba tylko w Q wychodziły tak ??
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek a ile teraz takie 3.0Tdi kosztuje ?? bo tam jest ten BKN 204 i ASB 232 tak ??
-
WOT - World of Tanks
za golda chyba mozna
-
WOT - World of Tanks
no właśnie kiedy ma wejść ta poprawka 8.9 ?? bo jak zabiora 122 z kv-1s to trzeba szybko na IS wleciec
-
WOT - World of Tanks
Paweł masz juz tego obiekta 268 ?? :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ciągle mowie ze rs4b5 to nie sport quattro Zbychu Audi A4 63999.00 PLN. Iława - otoMoto.pl :naughty: Łysy jak tam wczoraj sparingowąłeś sie z crxem ??
-
WOT - World of Tanks
mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy, ulepszona wentylacja chyba takie cos tak mi sie wydaje ale może niech ktoś inny się tez wypowie
-
WOT - World of Tanks
chlopie zrob sobie to dzialko 122mm zmienisz calkowicie zdanie ja non stom na sporcie wychodze po okolo 1500 doswiadczenia hehehe ja z poczatku jak odkryłem kv-1s tez sie wkurzałem bo te standardowe działko to jakas bieda edyshon jest :kwasny: teraz mam te 86 to ładnie sie juz gra i zbieram expa na 122 mm bo u kumpla pograłem troche:kox: tym działkiem to niezła huczanka z tego jest:kox: normalnie ogien w szopie
-
Spoty Olsztyńskie
aha kaletka sie działo :decayed: faza koks i lasery
-
WOT - World of Tanks
to Ty bedziesz jak Rambo niezniszczalny :decayed: Ja mam w końcu kv-1s:decayed: i tak sie zastanawiam czy zbierać na te działo 122 czy odpuścić :eusathink::eusathink:no i szkoda ze nie mogę tej załogi przekwalifikować na IS, bo z Tigera P mogłem na VK
-
WOT - World of Tanks
:facepalm: gram niedługo i tylko for fun weekendami ale jak wchodzę w kartę ewidencyjna to niestety nie mogę przeszkolić później na IS
-
WOT - World of Tanks
pany czy ktoś mi powie czy załogę z kv-1s można przekwalifikować później na IS ??
-
WOT - World of Tanks
ja mam : zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
najpierw to muszę jakiegoś IS zdobyć a pozniej dopiero jakis niszczyciel a ten jagtiger 8.8 to dobry jest bo to tez niszczyciel 8 tier chyba
-
WOT - World of Tanks
moskal to musisz zabic 30 i dostaniesz premie bo jest do końca sierpnia tak cos chłopaki pisali Pablo ten ob 701 to jest jakisz szatan mega ciezko go trafic 80% na czoło to rykoszety trzeba go z flanki atakowac albo na pieska
-
WOT - World of Tanks
nie dygaj nic zbieraj kase montuj moduły i btw w jaka gre wjebałes kase ??
-
WOT - World of Tanks
Normalnie za hajs z gry tak ajk Krzysiek napisał za golda to konto premium i pestki
-
WOT - World of Tanks
zaznaczyłem Ci gdzie sa te moduły tzn mozesz je sobie kupic czasem jest promocja i sa za polowe ceny :wink:
-
WOT - World of Tanks
ja w kv-1 miałem te 122 i fajnie się grało ale właśnie wolno przeładowywało :decayed: i teraz mam te 85 :kox: czasem kupie pare pestek za golda i tez ładnie wchodzi :naughty: i czy ktos mi powie czy załoge z kv-1s mozna przeszkolic na is ??
-
WOT - World of Tanks
no te moduły później dużo dają ja mam w VK 4502 (P) Ausf.A mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy, ulepszona wentylacja i zaczęło mi się całkiem przyjemnie grać do tego załoga wyszkolona i można rypać Adaś jaki masz nick?? [h=2][/h][h=2][/h]